Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje dotyczące BatCave i forum

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:02:45

Philips V38

to mój, az 5 post (wszystkie dzisiaj)
5 ! to jest oszalamiająca liczba....a wam w glowach po 1500....:)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Maxie Zeus

Nie martw sie, Philips - Forum Batcave jest dośc mlode, wszystko da rade nadrobic. ;D

Grim Knight

Najlepiej jest, jak zadnych gwiazdek nie ma.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Leon Kennedy


Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Philips V38

A tak w ogóle to jak dlugo istnieje forum BatCave?
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Grim Knight

Pytanie do Q- nawet ja nie jestem tak stary, aby to wiedziec.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

JaRo

 Owszem, najlepiej na to pytanie odpowie wlaśnie Q, ale z tego co dobrze pamietam to Forum BatCave zostalo zalozone w kwietniu 2003 roku.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Leon Kennedy

CytatOdezwal sie ten, co ma najwiecej

No fakt, punkt dla ciebie ;).

Cytatale z tego co dobrze pamietam to Forum BatCave zostalo zalozone w kwietniu 2003 roku.

Z tego co pamietam to jakoś w latach 2002-2003, ale Q wie najlepiej.

PS: Ja jestem tutaj jakoś od 2004.

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

kelen

Tez mi sie zdaje, ze to byl jakos 2003 rok. Wtedy to forum bylo w phpbb, nie mialo swojego wygladu, tylko podstawowy i bylo doslownie paru uzytkownikow :D Q, Chudy, Milord, a kto jeszce to nie pamietam. Dopiero toszke pozniej sie wszycsy poschodzili :)

Grim Knight

Nie od razu Kraków zbudowano i tak dalej.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Philips V38

2003....2008 dluuugo mi zajelo dotarcie tutaj :)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Grim Knight

"Id? po drodze, wylozonej zóltą kostką":D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Juby

Na FilmWEb.pl zmienili gatunek filmów "Batman - Początek i "Mroczny Rycerz" na Sci - Fi. Wcześniej na tej stronie, jak i na BC teraz pisalo, ze to filmy Fantasy. Na forum FilmWeb zaostrza sie dyskusja na ten temat, gdyz cześc osób uwaza, ze Batmany to filmy fantasy, ale  ja podzielam zdanie, ze w wizji Nolana nie ma nic z tego gatunku.
http://www.filmweb.pl/topic/861849/Sci+-+Fi+%21+ale+lol.html   

Moze by i na BC zmienic przy tych dwóch filmach gatunek na Sci - Fi, bo jakoś nie widzialem zadnych Elfów na ekranie, gdy oglądalem ten film.