Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje wspólpracy

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:23:25

Q

Odświeżenie DCU to nie tylko nowi twórcy i tytuły, ale także niepowtarzalna szansa, by od samego początku wejść w dane serie. Osoby, dla których ten reset/odświeżenie okazał się idealną szansą do rozpoczęcia czy też kontynuacji swojej przygody z komiksami z Batmanem, mają również niepowtarzalną możliwość dołączenie do ekipy BatCave i zostania recenzentami swoich ulubionych serii z Batmanem.






What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Przypominam, że cały czas szukamy osób, chętnych do pisania recenzji komiksów z Nowego DCU.
Ktoś jest chętny by dołączyć ekipy BatCave?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

Ja mogę recenzje pisać ale, filmów, gier, książek Batman i Rycerz z Gotham City, komiksy (adaptacja filmu z 1989, Zabójczy Żart, Śnieg i lód, Anarch w Gotham, Demoni Ulicy i Batman Halloween). Jestem w 1 gimnazjum i nie znam angielskiego na tyle żeby pisać recenzje anglojęzycznych komiksów.


Show Must Go On!!!

Drawski


Johnny Napalm

Co to za koment Drawski?

Ja z kolei mogę dodać swoję recenzje do komiksów wydawanych na polskim rynku od 1994 do 1997 roku. Jest ktoś zainteresowany? :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Co to było Drawski? Czyżby kpina?    ;\


Show Must Go On!!!

Juby

Sądząc po twojej wypowiedzi to byłą kpina. Sam nie umiałem niczego konkretnego wymyślić, więc pozostawiam twoją propozycję bez komentarza.

Łubudu

Już nie wdając się w komentowanie, to ja w sumie mógłbym pisać streszczenia i recenzje. Nie tylko z DCnU, ze starego uniwersum też. Dawno mnie na forum nie było, ale co tam. Mam dużo zajęć i nie wiem jak by było z regularnością ale mogę spróbować. Jestem na bieżąco z większością tytułów. Byle nie Tytani i Birds of Prey. Nie lubię, nie chcę i każda próba jako takiej obiektywnej oceny tych serii mijałaby się z celem.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Q

A może ktoś jest chętny do zajęcia się innymi rzeczami związanymi z Batmanem niż komiksy? Np. figurki, gry etc.?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Jak pewnie większość osób zauważyła na BatCave pojawia się co raz mniej recenzji/streszczeń regularnych serii z Batmanem. Wyjaśnienie jest banalne - nie ma osób, które chciałyby się tym zająć.

Jeśli więc regularnie czytacie komiksy z Batmanem, czy z takimi bohaterami jak Nightwing, czy Catwoman albo serie typu "Injustice: Gods Among Us" i chcielibyście swoją opinia na temat tych komiksów podzielić się z czytelnikami BatCave, to w tym temacie możecie się zgłaszać.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Q

Zgłoszę się do pomocy, póki mam fazę na Bat-komiksy. ;) Jeśli chcesz, mogę zaktualizować działy do komiksów wydanych w Polsce w latach 1990, 1994-1998, które są mocno zaniedbane. Nadal byłyby w wersji BatCave Classic, ale pasowałyby do lat 1991-1993. Mowa o stronie wyboru komiksów, bo o tym, że zadbam o każdy z ponad 40 numerów nie gwarantuję. Pisz na PW jeśli chcesz. 8)