Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mortal Kombat vs. Dc Uniwersum

Zaczęty przez Altair, 08 Wrzesień 2008, 15:36:50

kelen


Mihcim

No jest fake ale mi sie spodobal :)
Mam nadzieje ze nie masz mi tego za sle.

Mel

Dobra... Urzekł kogoś Joker z drugiego trailera?

Pomijając już najlepszy design jakim kiedykolwiek obdarowano Jokera w grach, pomijając wspaniałą mimikę i gestykulację, teatralność i majestat...Muszę przyznać, że i tak cholernie nie mogę się doczekać tego Mortala ;D ! Przyjmuję to jako kolejny (odważę się przewidzieć, że udany) elseworldzik, w którym być może świetnie wykorzystano potencjał postaci (No może za bardzo...Ten rage i ciosy w locie...Nie mówiąc już o przebijaniu ścian. Ale nic się nie bierze  z niczego). Owszem, głos ma bardziej irytujący niż pięknie dopełniający jego postać (Ah, Hamill...Brakuje nam Ciebie), ale to na razie jedna z niewielu wad...

No jestem zadowolona ;D

Resztę wad wyciągnę (czuje, że jest to nieuniknione) jak dostanę w łapska te grę.

kelen

Coz, trailer z Jokerem bardzo fajny, spodobal mi sie sposob, w jaki postacie z uniwersum MK rozmawialy na jego temat. Te cale przebicia przez sciany i itp wygladaja na mocno przesadzone w wykonaniu Jokera, no ale o tam.
Mam tylko nadzieje, ze znajde sposob, by w to zagrac.

Altair

Widział ktoś z Was Fatality Jokera?Świetne!!! ;D

Mihcim

Zagralem!
Ok gra jest fajna z kumplem gralismy w dwoje
Joker VS Catwoman
Wygralem
Gralo sie fajnie,kombosy jokera sa niezle tak samo jak catwoman.Gra jest ladnie zrobiona
Nie podoba mi sie ta walka w locie jak przeciwnik wypada z planszy odbiega od MK
ale gra jest dalej krwawa jak powinna byc
Gralem na wersji PS3 bo nie mam kasy zeby kupic to na Xboxa360
8/10

Leon Kennedy

Wczoraj miałem to szczęście i zagrałem w tą grę. Będę szczery nie spodziewałem się zbyt dużo po tej produkcji, a to z prostego powodu, że nie bardzo przepadam za takimi grami. Jednak w tą zagrałem z wielką chęcią i muszę przyznać, że na jakąś godzinkę ( no dobra może i nawet na dwie ) mnie wciągła. Gierka ma dbbrą grafę i jest bardzo grywalna dzięki czemu walki są na prawdę szybkie, efektowne, a co za tym idzie bardzo ładne dla oka... zwłaszca jak wyjdzie jakiś zarąbisty cios. Ucieszył mnie fakt, że wreszcie osoby walczące mają widoczne rany na ciele, a ich kostiumy mogą zostać w pewnym stopniu zniszczone. Całkiem fajna gierka im wyszła. 7.5/10

PS: Trzaskać się z ''S'' w Gotham City i wygrać niezapomniane wrażenie ;).

Mihcim

Minusem gry jest niezbyt ciekawe story :(
Jokera kombosy mam juz opanowane teraz czas na Raidena muhahaha

bad_wolf

Cytat: Mihcim w 01 Styczeń  2009, 05:04:24
Minusem gry jest niezbyt ciekawe story :(
...

Przypomnę, że to Mortal Kombat.
A żaden ortodoksyjny fan MK jeszcze się na temat gry nie wypowiedział? ;)

El Cornetto

Cytatale gra jest dalej krwawa jak powinna byc
Tak krwawa, że ponoć ocenzurowana na naszym rynku :P

bad_wolf

Cytat: El Cornetto w 04 Styczeń  2009, 14:01:12
Tak krwawa, że ponoć ocenzurowana na naszym rynku :P

Europa miała dostać przycientą wersje tej gry(np. fatality Joker'a). :(

Teksty też powinni ocenzurować:
Scorpion: The princess. Where is she?
The Joker: Princess? Didn't I kill the last guy that called me that? He should of known. I'm the only joker around here!
:P

Mihcim

Powinno byc krwi tyle ze ekran powinien przeciekac. To Mortal Kombat przeciez
Dobra wracam do trenowania kombosow Scorpiona

kelen

Niby masz racje, ale nawet tworcy stwierdzili, ze nie chcieliby widziec, jak Superman wyrywa komus kregoslup. Tak do przykladu

Mihcim

On moglby kogos spalic laserami.Zreszta panie i panowie z DC maja Brutallaty

why-so-serious

Czy ta gra będzie wydana na PS2?
Jeśli jesteś w czymś dobry NIE rób tego za darmo