Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kupowanie komiksów z Batmanem

Zaczęty przez fido4444, 18 Sierpień 2012, 15:51:48

fido4444

Hej. Jestem sta?ym bywalcem strony batcave ju? od filmu Batman Begins kiedy to sta?em sie fanem tej postaci.

Posiadam bardzo ciekawy zbiór komiksów z Batmanem. B?dzie ok 200 komiksów. Posiadam wszystkie komiksy w których wyst?pi? Batman wydane w j?zyku Polskim. Posiadam równie? spor? cz??? komiksów w j?zyku angielskim (nowe i starsze).

Dlaczego si? tym chwale? Z bólem serca, musz? sprzeda? te komiksy  :'( 

Z góry mówi?, ?e nie sprzedam pojedynczych sztuk (zainteresowaniem b?dzie sie cieszy? na pewno: Arkham Asylum PL, JLA pl, Mroczny rycerz powstaje pierwsze wydanie oraz inne ciekawe egzemplarze).

Cena? 3000 z? za wszystkie. (cena do negocjacji) Ja zbiera?em te komiksy od 2007 roku. Wam daje mo?liwo?? zdobycia ich od razu.

Wszystkie zainteresowane osoby niech pisz? na adres: sloniec.r@wp.pl lub w temacie.

Je?eli macie pytania odno?nie komiksów to ?mia?o pisa? :)

Dodam, ?e 99% procent komiksów jest w foli ochronnej i s? w stanie bardzo dobrym.

Nietoperz

Witaj,
nie chcę robić za malkontenta, ale obawiam się, że może być Ci łatwiej zdobyć klientów, jeśli zdecydujesz się sprzedaż detaliczną - personalnie wątpię, by ktoś zapłacił Ci od ręki 2-3 tys. zł (to dla wielu osób równowartość 1-3 pensji). Niemniej jednak, życzę powodzenia w sprzedaży komiksowej i hojności nabywcy/-ów. :)
Gdybyś rozważył sprzedaż na sztuki, poinformuj fanów na profilu. :) A może i ja bym skorzystał...

Pozdrawiam!

fido4444

Niestety takiej opcji nie biorę pod uwagę. Zdaję sobie z tego sprawę, że jest to nie mała kwota, ale mniej więcej tyle dałem za te komiksy.

Przykładowo za Arkham Asylum dałem 250zł, za JLA 200zł. Za same dwa już jest 450Zł. Wszystkie komiksy TM Semic są warte ok 900zł.. To już nam daje prawie połowę kwoty. A komiksów jeszcze sporo.

vincent

Nie wiem na jakim świecie żyjesz, że chcesz znaleźć nabywcę za 3 koła ;)
Sprzedawałem swoje książki Star Wars, dałem ofertę na bastion, czyli w największe zagęszczenie fanów Star Wars i powiem Ci, że miałem problem ze znalezieniem takich nabywców, jakich chciałem ;) A tu masz Batcave, na którym udziela się regularnie, na oko, 20 osób.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

fido4444


Bless

Wszystko na raz ? Heh życzę powodzenia :) ale szanse bardzooooo małe niestety. Pojedyncze natomiast myślę że zejdą jak świeże bułeczki - szczególnie takie smaczki jak Arkham Asylum PL.

Rafalinda

Za Azyl Arkham pl mogę ci dać 200zł choćby zaraz :D
Za Husha 2 pl mogę ci dać 70 zł - również od ręki. ;)

PS: poważnie zastanów się nad wycenieniem każdego z osobna, to sprzedasz chociaż połowę, a może i większość. Tak czy siak powodzenia ;

Rado

Tak jak wyżej pisze Rafał i inni. Dużo więcej szans masz na znalezienie kupców wybranych pozycji niż jednego na wszystkie. Jeśli zmienisz zdanie to

CytatPosiadam również sporą część komiksów w języku angielskim (nowe i starsze)

interesowała by mnie ta lista. Tylko wydania zbiorcze.

franek

Może dobrym pomysłem byłoby sprzedawanie komiksów zestawami? Tak po 5-10 sztuk i byś znalazł nabywców.


Show Must Go On!!!

XIII

W zestawie sprzedałbym na twoim miejscu jedynie Semici. One często sprzedają się w takiej formie.

fido4444

No może nie głupie, żeby sprzedawać je zestawami. Pomyśle nad tym.

Bat-rat

Chodzi mi o sklepy internetowe ;) Gdzie można kupić sobie komiksy batmana po polsku? WAŻNE... ZESZYTY a nie w twardej oprawie :)

blackout

Allegro to nie sklep internetowy ale jest tam chyba WSZYSTKO co by?o wydane 'po polsku'. Je?li chodzi o sklepy... hmmm szczerze nie mam poj?cia.
A nie lepiej kupowa? w oryginale po angielsku?? Masa dobrych historii jest wydawana w zeszytówkach i jest naprawd? w czym wybiera? :) A sprowadzenie z USA czy UK jest naprawd? tanie i si? op?aca :)

Bat-rat

Żebym jeszcze wymiatał po angielsku to by było dobrze... no ale nie stety...

kelen

Zeszyty nie są u nas aktualnie wydawane, najpierw padł TM-SEMIC, a potem Dobry Komiks, który wydał 3 numery "Superman/Batman" (każdy zbierający po dwa oryginalne). Najlepsza opcja to wspomniane Allegro. Niewiele księgarń internetowych oferuje u siebie te starsze tytuły.