Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Młody Ra's al Ghul w "TDKR"

Zaczęty przez Q, 09 Kwiecień 2011, 12:09:36

Q

Ostatnie doniesienia na temat obsadzenia w roli m?odego Ra's al Ghula Josh Pence mog? zdradza? wiele na temat fabu?y filmu.

Pence ma wyst?pi? w scenach retrospekcji, których akcja rozgrywa? si? b?dzie 30 lat przez g?ównymi wydarzeniami. Co to mo?e oznacza?? Spekulacji jest wiele. Wybór niezbyt znanego aktora sugeruje, ?e nie b?dzie to du?a rola, mo?na zbli?ona do tej, któr? w "BB" mieli Linus Roache, czy Richard Brake, którzy zgrali Thomasa Wayne'a i Joe Chilla. Jednak pojawienie si? w?tku zwi?zanego z m?odym Ghulem mo?e zdradza?, ?e w "TDKR" pojawi si? jego córka Talia. Nie brakuje te? spekulacji, ?e mo?e to mie? jakie? powi?zanie z Bane'em. Tak wi?c jedna, zapewne niedu?a rola, otwiera spore pole do spekulacji.

Pomys? z pokazaniem m?odego Ra'sa jest ciekawy, a w filmach Nolana zawsze lubi?em sceny retrospekcji.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

No to teraz udzia? Cotillard jako Talii jest praktycznie pewny, teraz wystarczy czeka? na oficjalne potwierdzenie ze strony WB.

Ciekawym pomys?em by?oby uczynienie Bane'a synem Al Ghula, no ale ok, nie przesadzajmy :P
It's a funny world we live in.

Q

Synem mo?e nie, ale mo?e takie nawi?zanie do treningu Bruce, ?e np. Ra's by? wcze?niej mentorem Bane'a.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

Mo?e by?, ale raczej w okresie gdy Bane by? dzieckiem/nastolatkiem, bo je?li nie chc? nic kombinowa? z wiekiem Hardy'ego, to pomi?dzy nim a Balem s? 3 lata ró?nicy, a o ile mi si? wydaj? Ra's trenuj?c Bruce'a mia? pod opiek? tylko jego. (chyba ?e Bane by?by jakim? uczniem o istnieniu którego wiedzia?by tylko Ra's).

Równie dobrze gdyby Ra's by? mentorem Bane'a, ten móg?by zem?ci? si? na Batmanie za zamordowanie swojego mistrza, i to by nawet nawet pasowa?o.
It's a funny world we live in.

Manigoldo

Ludzie przecie? to oczywiste xD
tak jak rass pomóg? bruce'owi, pomóg? tak?e  bane'owi który mia? l?k przed nietoperzami, kiedy dowiaduje si? o tym ?e zgin??, (rzekomo) z r?ki batmana (nietoperza) uwa?a to za znak i ostateczny sprawdzian tego czy pozby? si? l?ku i jest gotów zaj?? miejsce rass al ghula.
Morgan Freeman, mówi? o niesamowitej scenie rozpocz?cia filmu, oczywiste: Z?AMANIE BATMANA xD

oczywi?cie ?artuje, chocia? O_o niby to ma sens...

Q

Nawet najbardziej nieprawdopodobne pomysły mają sens. Chociaż możliwe, że sceny retrospekcji posłużą tylko by wprowadzić postać Tali.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Manigoldo

Hmm, mi si? zdaje ?e oprócz motywu ?mierci rass'a, dla bane'a motorem nap?dowym mo?e by?, to ?e zakocha si? w talii (no wiecie, nast?ca rass'a, BANE i jego ?ona, talia), a talia b?dzie flirtowa? z batmanem, a bane obarczy za to batmana.

Q

W jednych plotkach na temat tre?ci filmu, by?y wzmianki, ?e Tali? i Bane'a mo?e co? ??czy?, tak wi?c mo?liwe, ?e zosta? on wybrany by przewodzi? Lig? Cieni.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Nie jestem fanem aby powracać do tematu Ra`s Al Ghula ale jeżeli historia Nolana będzie dobra to będę mógł zaakceptować takie podejście do trzeciej części. Najważniejsze jest to żeby Chris pokazał całą historię naprawdę porządnie :)

Manigoldo

heh, a na filmwebie jeden go?? k?óci si? ?e taka scena jest nie mo?liwa, i ?e to co twierdze to jak z jam? ?azarza czyli nie mo?liwe...
moim zdaniem z tego co mówi? freeman, jest mo?liwe aby poprowadzi? film ja w Incepcji, czyli pierwsza scena, np w dymie, co? w stylu jak otwarcie tdk, tak jakby to by? z?y sen bruce'a, jak no np bane go ?amie. Potem wracamy do tera?niejszo?ci, potem jeszcze te, retrospekcje z rassem, by film gdzie w po?owie doszed? do sceny która jest na pocz?tku a potem jak batman powstaje, a to wcale nie musi oznacza? tego czego tak wielu nie chce, czyli szcz??liwego zako?czenia, bo... np ?mier? catwoman, szcz??liwa by nie by?a.

PS: w?a?nie nie rozumiem tych co nie chc? powrotu do rassa... przecie? to mo?e by? film lepszy od TDK, ma te szanse by go przy?mi? jeszcze na starcie, domkn?? wszystkie, w?tki, tak?e jokera. Co lepsze, historia o tym ?e bane, ucze? rassa, chce zem?ci? na batmanie i przej?? jego dziedzictwo jest genialna wg mnie. Nie jest jeszcze chyba og?oszona rola, JGL? co nie? hmm, mo?e to marzenie geeka, ale skoro to ostatnia cz??? tej historii, to mo?e zagra deadshota, jako jednego z tych który ?ledzi batmana i poznaje go, jak dzia?a itp, wiecie tak jak w knightfall, tyle ?e bez deadshota tam by?o xD

Q

Sam powrót Ra'sa za spraw? jamy ?azarza jest ma?o prawdopodobny i w sumie nie konieczny je?li w zamian pojawi si? Talia. Ju? i tak jest sporo postaci, Bane, Catwoman, bohater, którego zagra? ma JGL i m?ody Ra's oraz wg plotek wspomniana Talia. Do tego oczywiscie Alfred, Gordon i Fox. Dlatego pomys? z m?odym Ra'sem w retrospekcjach bardziej mi si? podoba ni? powrót Liama. Bardziej pasuje to do Nolana.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Manigoldo

Ale mnie nie chodzi?o o powrót rassa, o ile do mnie piszesz, tylko o to co nie którym przeszkadza to ?e chc? powróci? do w?tku rassa, w postaci ligi cieni, tali i bane'a który by?by jego uczniem i nast?pc?.

Vaherem

Hej, skoro w Tronie: Dziedzictwo odmłodzili Jeffa Bridgesa to nie mogli by po prostu zrobić tak samo z Liamem?

Mnie ta informacja w ogóle nie cieszy... Zaczynam się obawiać, że ten film będzie przekombinowany. Bane, Catwoman, Talia, Ras w retrospekcjach JGL jako Alberto Falcone/Robin/ Black Mask...

Chodź z drugiej strony jeśli ktoś ma to ogarnąć, to pewnie będzie to Nolan.

Juby

Nie chce nic wiedzieć konkretnie o jego roli i powiązaniu z innymi postaciami, ale aktor pasuje (podobny do swojej starszej wersji), a retrospekcje sprzed 30 lat zapowiadają się ciekawie, Nolan umie się w takie rzeczy ładnie bawić.

Manigoldo

Co do odmłodzenia liama, to stanowcze nie, bo nolan raczej aż takiej zabawy w cgi to nie lubi...
czy przekombinowany film? przecież nie chcą napchać postaci od cholery, wszyscy pasują tam, są po prostu wpasowani w fabułę.
VAHEREM: ale żeś z tym robinem wyjechał... xD