Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

Johnny Napalm

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen


Johnny Napalm

Nie żartuj. :D Ciebie Kelen, nawet nie brałem pod uwagę zadając to pytanie. To oczywista oczywistość.
...chociaż, ogromny szacun, że też ci się chcę robić te kilometry.
Ja będę starał się tam pojawić. Jakby co, do zo.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

To co? Ktoś więcej z Was zawita do Wa-wy na to epokowe spotkanie? Ja się zbieram, tylko będę pewnie tam z poślizgiem, bo nie wyrobie się na czas z obozu - w sensie pracy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Czy jest już ktoś, z forumowiczów, umówiony na wspólny wypad na film? Ja będę jechał prawdopodobnie do Poznania i jestem już tam jakoś wstępnie umówiony z kelenem, a i Rafalinda pewnie też jeszcze dołączy, więc było by już trzech chłopa i można by po filmie jeszcze gdzieś wyskoczyć na piwo i pogadać. Ktoś chętny?

Rozważam też jeszcze wyjazd do Warszawy, w przypadku jeśli by była tam umówiona jakaś większa forumowa ekipa.

Rafalinda

Rado, ja bardzo chętnie, ale w sobotę. Zwłaszcza kiedy mamy jeszcze iść na piwko i pogadać. To jest jedyny dzień w tygodniu, w którym mogę sobie pozwolić na takie ekscesy ;)
Już od wczoraj można kupić bilety do IMAXa, więc jak chcecie (tzn ty i kelen), to mogę je dziś nabyć, wtedy będzie 100% gwarancja miejsc. Coś czuję, że w weekend bilety będą wysprzedane co do jednego miejsca. :D

Altair

Eh, sprawy rodzinne troszkę blokują mi możliwość wyjazdu do poznania, a z miłą chęcią bym sobie z Wami oglądnął film i podyskutował... :( No nic, czekam aż kiedyś zgadamy się ekipą bliżej Szczecina. ;)

Rado

@Raf Myślę, że soboty będą dobre. Wysłałem Ci priva ze szczegółami.

@Altair to nie musi być ta sobota zaraz po premierze, czyli 28 lipca. W grę może wchodzić też kolejna sobota, czyli 4 sierpnia. Jakbyś sobie, do tego czasu, poukładał swoje sprawy, to moglibyśmy się umówić właśnie na ten termin.

Altair

Wiesz, tu chodzi o bliską osobę z rodziny. Problem w tym, że prawdopodobnie to ostatnie wakacje jakie z nią spędzę i najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie wiem kiedy się skończą, dlatego wolę być ciągle w gotowości. Choroba nie wybiera. Ale dziękuję Ci bardzo za to, że wychodzisz z taką propozycją. To dużo znaczy. ;)

LelekPL

A kto będzie w końcu w Warszawie w pierwszy weekend, najlepiej piątek? Albo kto przynajmniej planuje, bo sam wiem, że ciężko jest wiedzieć co się będzie robiło za 3 tygodnie.

Johnny Napalm

Mój brat za?atwi? dwa darmowe bilety ju? jaki? czas temu - teoretycznie wa?ne na dowolny film w Multikinie w Z?otych Tarasach- mam nadzieje, ?e w zwi?zku z du?? ilo?ci? ch?tnych na TDKR nie zmieni? tej zasady. W razie czego ju? si? szarpn? i potrz?sne kies?, w ko?cu nie b?d? p?aci? jak za IMAX'a - jak czytam jest sporo ludzi napalonych w?a?nie na to, mi wystarczy tradycja. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Ja na 100% będę jutro w Empiku  w Warszawie :) Co TDKR uderzam do Kielc na premierowy seans w nocy :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Tak w ogóle, to jak będziecie jutro w Wawie, to koniecznie podejdźcie się przywitać, bo ja biedny Warszawy wciąż nie znam i jakieś wsparcie od lokalnych i dojazdowych fanów Batka się przyda :D Będę jutro na 99% w koszulce z Arkham City z Batmanem i Catwoman (a moje inne znaki rozpoznawcze to dłuższe włosy i okulary).

BlackBat

Będę cie szukać :D mnie poznasz po rudych włosach, koszulce z najprostszym logiem Batsa (ew. przypinki z Young Justice na torbie) :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Ja chciałbym tylko sprostować, że nie będzie mnie w ten weekend, tylko dopiero w weekend premiery filmu. Normalnie nie przesiaduję w Wa-wie ;)