Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Inc./Batman: The Dark Knight

Zaczęty przez Leon Kennedy, 09 Wrzesień 2010, 12:20:52

Leon Kennedy

CytatLeon boi się że może go zabraknąć i dlatego opuszcza Gotham. I tworzy nową grupę superbohaterów jakby tych było za mało...

Nikt nie powiedział, że to musi być racjonalne :P

m2reily

CytatNo i Batman nie zabił człowieka tylko boga. I w sumie dobrze zrobił.

To, że "zabił" Darkseida ( na chwilę obecną) jest ok, ale fakt, że jedyną ciekawą rzeczą jaką można z Batmanem zrobić to go wykończyć jest trochę dziwne. Poniżej potencjału postaci.    

CytatLeon boi się że może go zabraknąć i dlatego opuszcza Gotham. I tworzy nową grupę superbohaterów jakby tych było za mało...

Leon, a dziwiłeś się kiedyś moją wizją Gotham gdzie Batman kieruje światową siatką nietoperzowych agentów.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

A no miałeś takowy pomysł... Byłem dość sceptycznie do niego nastawiony i tutaj jest tak samo, po prostu te całe motywy z szukaniem Batmanów ( będzie ich szkolił, czy od razu będą wspaniali :P ), to jeden z najgłupszych pomysłów o jakich słyszałem...

m2reily

Nie mów hop, jeszcze niejednym nas pewnie w przyszłości zaskoczą.
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

Grant potrafi zaskakiwać i nawet z wydającego się na pierwszy rzut oka idiotycznego pomysłu potrafi zrobić coś zaskakującego... Oby i tym razem było tak samo.

(A)nonim

Cytatale fakt, że jedyną ciekawą rzeczą jaką można z Batmanem zrobić to go wykończyć jest trochę dziwne.
Ależ z Batmanem od dawna się robi ciekawe rzeczy, to zabija mu się partnera, to łamie mu się kręgosłup, to trzęsienie ziemi nawiedza jego miasto, to zostaje podejrzany o morderstwo i trafia do więzienia, to wskrzesza się jego martwego partnera, to daje mu się syna, to każe walczyć z rzekomym diabłem. A pomijając ten cały bajzel z podróżami w czasie i satanistyczno-nietoperzowymi jazdami to chociażby już znajomość jego tożsamości przez Jokera jest ciekawą rzeczą.
CytatGrant potrafi zaskakiwać i nawet z wydającego się na pierwszy rzut oka idiotycznego pomysły potrafi zrobić coś zaskakującego...
I nadal to może być idiotyczne. ;)
Posted on: 17 Wrzesień  2010, 15:30:50

 W zapowiedzi Inc. ujawniono że Batman będzie współpracował z Catwoman, świetnie że Heart of Hush nie zostanie olane. No i może dostaniemy nawiązanie do ich współpracy z lat 80. W stylu Morrisona.
Jestem na tak.
Posted on: 10 Październik  2010, 13:16:28

 http://dc.wikia.com/wiki/Batman_Vol_1_180
http://www.comicsalliance.com/2010/09/20/lord-death-man-batman-inc/

Ach ten Morrison. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Lubi wyciągać na powierzchnie całe zastępy starych i już zapomnianych postaci :P Czy to dobrze czy źle, to osądźcie sami ;)

Crash

Omg dzis  zobaczylem tego newsa z Batman INC.
Az mnie glowa zabolala... zal.pl jednym slowem, spartacza ikone jaka jest Batsy i wcale sie z tym nie kryja... o malo ze nie potrafili usmiercic Wayna godnie to jeszcze zrobia Batmana  jakas firma globalna ;o
A to ze on sie przyznal ze finansowal to wszystko to az niewiarygodne.

(A)nonim

Mało że się nie kryją, oni myślą że robią dobrze...
Łączę się z tobą w bólu. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Megaloman

Uważam, że należy dać szansę Morissonowi. Na Batman R.I.P. itd też narzekano, ale jednak wiele osób niecierpliwie czekało na następne części. Gdyby Inc. okazało się niewypałem, to zrobią jakiś kryzys i wszystko wróci do uprzednio zabetonowanego status quo. Robi coś nowego i moim zdaniem to dobrze, wstrzymajmy się z oceną jakiś czas, może będzie fajnie.

(A)nonim

#40
Można dać bardzo niewielką szansę, ćpun już zbyt wiele razy zawiódł.
Swoje zarzuty już podałem w innym temacie - nowa supergrupa jest nam niepotrzebna, a jej oficjalne finansowanie ze strony kogoś takiego jak Bruce to czysty debilizm. Więc mogło wyjść coś interesującego, ale tak to ta historia jest chyba przegrana na starcie. Nie wiem co musi się w niej pojawić żeby było "fajnie". I nie jestem z tego powodu szczęśliwy, bo z nowych komiksów najbardziej czekałem na Inc. :-[
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Crash

pewnie w kazdym miescie bedzie batman :D:D:D:D:D

btw dick nadal lata w kostiumie batsiego cyz juz wrocil na nightwinga, bo ja nei w temacie w pelni. ( no ale jak byc jak sie nie ma dostepu do komiksow...)

(A)nonim

Dick chciał powrócić do roli Nightwinga, ale Bruce stwierdził że woli go w roli Batmana.
A co do tych komiksów: http://multiversum.abc24.pl/
Można tam zamówić najnowsze numery jak i wydania zbiorcze.
Innej drogi nie zareklamuję. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Crash

dzieki troszke chaos tam, ale wreszcie moze bede mogl cos kupic i byc chociaz czesciowo w temacie :D:D:D Brakuje mi czasow jak empik wydawal oryginaly.... wychodizlo jak tu + koszt wysylki w sumie i mialem odrazu komiks , tak uzbieralem husha glowna serie ( moja perelka w kolekcji :D:D)

Roy_v_beck

No, przeczyta?em sobie "Return" i pierwszy numer "Inc". Fajne komiksy. To typowe superhero. Nie s? udziwnione za bardzo. W "Inc" Catwoman wprowadza fajny lekki klimat, zreszt? ca?o?? utrzymana w lekko ironicznej tonacji jest. Do tego ta sprawa z niedyspozycyjno?ci? Mr. Unknowna te? fajna. No a w "Return" Lewiatan czeka wraz ze swoj? super-organizacj?.
Graficznie te? przyzwoicie jest wsz?dzie, arty?ci fajni, chocia? wiadomo, ?e Finch to wy?sza klasa.
Pokazano Inc od tej superbohaterskiej strony. Jak wida? Bruce'a jeszcze nie skuto, skoro podró?uje sobie do Japonii. Do tego akcji sporo, czekam na kolejny numer.
Zarówno dla "Inc" #1 jak i "Return" ocena 7,5/10

Ciekawe jak w to wszystko wpasuje si? seria "The Dark Knight" i ona przecie? ma znaczek "Incorporated" a mia?o by? o Gotham...