Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Q

Ten obrazek powinien wszystko ułatwić:


What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Co jest z tą sondą? Mogę na nią oddawać głos tyle razy ile chcę... Wystarczy, że wejdę ponownie na Batcave i jest jakbym głosu nie oddał.

Diablo

Zauważyłem drobny błąd w recenzji "Batman & Robin: Cudowny Chłopiec", recenzant wystawił mu ocene:
CytatOcena: 3,5 nietoperka

A nietoperków poniżej wystawione jest:
Cytat

Anarky

Mi głównie chodzi o dział z filmami, otóż myślę że dział galerie w przypadku filmu Batman czy  Batman Returns można by wreszcie wzbogacić o ile jest taka możliwość o materiały (fotki z planu, fotki promocyjne, okładki i reklamy) w oparciu oto co mamy tutaj http://www.batmanmovieonline.com/?main
Ja wam pokażę!

Juby

One będą otworzone, potrzeba tylko trochę czasu. :P

heros65

W recenzji Knight Time Q napisałeś ocenę 4, 5 , a na nietoperkach jest

pozdro

Anarky

Cytat: Juby w 15 Marzec  2010, 17:47:22
One będą otworzone, potrzeba tylko trochę czasu. :P

Cały wątek poruszyłem w marcu a mamy już lipiec, no ale czekamy...

Chciałem zapytać ze swej strony jednak o inną rzecz, co z BatCaveTube. Będzie aktualizowany, czy raczej należy uważać że to projekt który umarł śmiercią naturalną ? Pytam bo sama inicjatywa i pomysł mi się podobała i chciałbym lub mam nadzieje że będzie kontynuowany.
Ja wam pokażę!

kelen

Projekt jak najbardziej nie jest martwy. Teraz są wakacje i ciężko coś przygotować, ale kolejne odcinki będą się pojawiać. W ostatnim czasie na naszym kanale zosały umieszczone filmy związane z Batman Arkham Asylum.

RafBat

 Dobra, mam pytanie dotyczące mapy-"skąd jesteście" z głównej strony portalu-czy będzie ona jeszcze działała? Nie jest ona (mapa) mi tak bezwzględnie potrzebna, chociaż jestem trochę ciekaw czy ktoś z forum mieszka może w tym samym mieście co ja...

Anarky

Chciałem przyłączyć się do tego pytania i zapytać dodatkowo czy planowane są w przyszłości nowe sondy (ostatnio brakuje ich na stronie) oraz czy planuje się rozbudowanie Bat Play ? quizów i nie tylko...
Ja wam pokażę!

Q

Nie ma planów kontynuowania działu "skąd jesteście" w jakiejkolwiek formie na stronie głównej.

Tradycyjne sondy zawsze na BatCave były aktywne przez miesiąc. Sondy typu vs trwają zaś tydzień. Kolejny sony będą.

Nie ma planów rozbudowy quizów etc.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Riko

Ja tak myśle a może sięgnąc do skryptu PHPBB3 ? Jest bardziej funkcjonalny i lekki dla serwera. Bo ten przynajmniej w mojej ocenie jest nieczytelny. Moze to tez troche wina theme. MyBB tez jest dobra opcja. Dziala podobnie jak IPBOARD;) Po za tym serwer czasem muli. Osobiscie polecam inne serwery jak netlook(pod fora idealny) albo ionic

Destruktor

A może by tak dogadać się z www.ArkhamInfo.com i zrobić tak, żeby dział AA był odnośnikiem do ich strony? Pozdrawiam, Destruktor.

Q

Obecnie nie ma planów zmiany serwera. Co prawda czasami zdarzają się problemy z tym związane, ale także tego typu problemy zdarzają się w przypadku głównego serwisu.

Co do forum, to na pewno nie będzie zmieniany skryptu na inny. Jedyna opcja, która jest brana pod uwagę to przejście na SMF 2.0 - jednak ten zabieg wiązałby się ze zmianą layu, a także możliwością wystąpienia drobnych problemów.

Dokładnie jakich funkcji na forum Ci brakuje?

Co do sprawy kategorii dla AA, to podajcie więcej szczegółów odnośnie tego pomysłu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)