Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Riko

Watpie aby nia byla chociaz jest to kolejna z moich ulubionych postaci;) zreszta partnerka mistrza chaosu Jokera. Jak taki ma byc koniec jak mowisz to pewnie sie za nim rzuci krzyczac : Panie J. !!!! .......  hehe

Altair

Mihcim, a ja mam same zadatki na złego moderatora, więc luzik ;)
Co do tematu:
Nic kompletnie się nie dzieje. Chyba sobie urządzają kpiny... Albo podczas ogłoszenia sequela mieli zrobiony TYLKO trailer, zero samej gry.

Mel

Cytatto pewnie sie za nim rzuci krzyczac : Panie J
Przywodzi na myśl "Batman: vengeance"

CytatAlbo podczas ogłoszenia sequela mieli zrobiony TYLKO trailer, zero samej gry.
Oh, "trailer" już był dużo, dużo wcześniej - ukryte za ścianą biuro Sharpa i wiszące w nim plakaty/obrazy oraz plan przerobionego na azyl miasta. Skoro już mamy przeskok na trailer dotyczący drugiej części, to na początku miałam nie małe wątpliwości, że może to być tylko obraz alternatywy, która została dokładnie zaznaczona na planie naczelnika, a nie słaby zarys fabuły sequela. Możliwie, że sobie to komplikuję, jednak nie wykluczam szczególnych możliwości.

Mihcim

A jak sobie wyobrażacie fabułe gry ?

Mel

By było miło jakby była nieco dłuższa od tej, którą mieliśmy w pierwszej części. Co do reszty, to ufam, że studio rocksteady miło mnie zaskoczy.

Anarky

Cytat: Mel w 28 Maj  2010, 17:33:15
Tim Curry jest czystym seksem.

Ładnie to brzmi w twoich ustach  ;D

Powiedzmy sobie szczerze Mark Hamill to klasa sama dla siebie, jego głosu nie da się podrobić. Nie da się też zbliżyć według mnie to jego poziomu, bo poprzeczkę zawiesił że tak powiem na dużej wysokości. Heath Ledger wraz ze swoim głosem na pewno nie był by tak ekspresyjny i żywiołowy jak właśnie Mark Hamill, moc jest z nim i tyle. Szczerze mówiąc gdy dowiedziałem się że to właśnie on użycia głos Jokerowi w TAS, TNBA , Mask of the Phantasm, Return of the Joker to nie mogłem w to uwierzyć. Jego głos jest niesamowity przyznajcie sami http://www.youtube.com/watch?v=lb8fWUUXeKM Jeśli Arkham Asylum 2 ma być tym momentem w którym ostatni raz go usłyszymy, to o obawiam się że postać animowanego   Jokera podzieli los dwóch innych animowanych świetnych postaci pod względem głosu. Mianowicie Starscream (Transformers G1) i Cobra Commander (G.I. Joe), do dziś nikt nie potrafi zastąpić Chrisa Latty.


Ja wam pokażę!

Batarang

Tak masz rację, Mark Hamill to wzór na Jokera i jego najlepszy odtwórca(chodzi mi o głos, bo jeśli chodzi o resztę to Ledger wymata).

Szkoda, że po dwójce odchodzi:(

A jeśli chodzi o grę to mam nadzieję, że powrócą życiorysy i trofea postaci.

Mihcim

jestem pewny że tak będzie :)
I kostiumy do Batmana do story line by się przydały : )

Batarang

Mam nadzieję, że tak. Zbieranie tego wszystkiego zatrzymuje przy grze na jeszcze dłużej.

Co do kostiómów to też bym chciał, a najbardziej ten z filmu Batman:Forever lub ten z kreskówki z lat 60-tych :)

Mihcim

Batman z sutkami oO
Padłbym ze śmiechu i gry bym nie przeszedł : )

Mel

Sutki w kostiumie byłyby jego nowym specjalnym gadżetem do cięcia szkła - wszystko można zaangażować, Mihcim ;)

Riko

Juz sobie wyobrazam tekst Jokera w grze:
"Fajne sutki gacku" :D:D:D

Mihcim

Czy są jakieś wieści na temat Arkham Asylum na E3 ?

Bully96

Co do kostiumu Batmana to nie chcę żadnych zmian, ten jest świetny. Zarazem klasyczny - czarna peleryna, rękawice, buty szary materiał, a jednocześnie nowoczesny i na czasie - świetnie wyposażony. Podoba mi się również inne spojrzenie na Harley Quinn, świetnie się prezentuje jako pielęgniarka :)

Riko

Cytat: Mihcim w 06 Czerwiec  2010, 04:27:56
Czy są jakieś wieści na temat Arkham Asylum na E3 ?
Targi E3 odbeda sie w dniach 15-17 czerwca wiec trzeba jeszcze poczekac na jakiekolwiek wiesci ;)