Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Mel

Wnioski wyciągam jedynie już z potwierdzonych źródeł, a nie z gdybań fanów. Też nie biorę na poważnie tego co mówi Hamill, ale tak patrząc się na aktualne produkcje z udziałem DC, to wątpię w jego dodatkowy udział poza AA2. Serio...Zestarzał się i tęsknie za głosem jaki miał jego Joker w TAS i MotP.

kelen

Ta pierwsza linijka była do tego źródła, nie do Twojej opinii, jakby co :)
Również tęsknie za jego udziałem w animacjach, ale jeśli faktycznie ma z tym problem, albo po prostu już chciałby przejść na emeryturę jokerowską to ok. Nie ma co się zachowywać jak fanatyk. Pytanie brzmi tylko czy kiedyś znajdzie się dobry następca? Ciekawe czy gdyby Ledger żył to zaproponowano by mu podłożenie głosu dla Jokera w grach bądź animacjach? Ciekawi mnie również jakby spisał się Tim Curry, który ponoć wziął udział w nagrywaniu dialogów dla Jokera w TAS, ale z niego zrezygnowano bo brzmiał... za strasznie.

Mel

Tim Curry jest czystym seksem. Thumbs up for Tim.
A za sugestie dotyczącą Ledgera powinieneś dostać kopa w pośladki.

Co Hamillowego głosu, to na you tube ROI się od osób, które go świetnie improwizują, a nawet zdarza się, że nie można wyczuć różnicy między oryginałem a fanowską wersją. Sprawdź sobie.

kelen

E tam, bez przesady. Ledger zdecydowanie mógłby podłożyć głos dla Jokera, bo miał go dobry. Oczywiście dopasowany do odpowiedniej kreacji, a nie do czego popadnie.

Co do naśladowców Hamilla to ich już kilkakrotnie słyszałem. Fakt, sporej liczbie to wychodzi świetnie. Aż mnie ciarki przeszły jak jeden czytał kwestię Jokera z "The Killing Joke" pod muzykę z Returns.

Mel

No do kloszarda z wymalowanym pyskiem to by pasował, ale w innym przypadku muszę powiedzieć NIE.

(A)nonim

kelen jest taka zasada z Mel nie rozmawiamy o Jokerze Ledgerowym. Bo to tak jakby gadać z muzułmańskim fundamentalistą o boskości Jezusa. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Na to wygląda. Trochę to dziwne, skoro go tak wychwalała po premierze po TDK [/flame] :D

Mel

Nie obgadujcie mnie za moimi plecami, ok? Jest takie stare powiedzenie, że kobieta zmienną jest ;D

(A)nonimie...Trafne porównanie.

Mihcim

Okay to może powrót do tematu co?

Altair


Mel

Oh, Mihcim! Wyskoczyłeś jak Filip z konopi i w końcu uraczyłeś nas jakąś wartościową treścią! Nie wątpię, że masz zadatki na moda na równie godnym poziomie co Altair. To samo mogę powiedzieć o waszym niezwykle luźnym podejściu do forumowego regulaminu. Może umówcie się na jakieś Lemon Party lub partyjkę gry bingo?

Riko

Mel sama nie jesteś lepsza. Bez obrazy oczywiście. Jeżeli chcecie się koniecznie zajmować rozmowami to wymieńcie sie gadulcami(jeżeli ich jeszcze ktoś używa) i sobie pospamujcie. Wróćmy do tematu gry. Co do Jokera to wątpie aby go uśmiercali. To nie film. A postać dla mnie wprost bajeczna. Nie ma Gacka bez Jokera nie ma Jokera bez Gacka. Nie uśmiercą go co najwyżej nie pojawi się w kolejnych częśćiach.

Mel

CytatMel sama nie jesteś lepsza
Wiem, bo próbuję przełamać tutejszy reżim i nie dbam o czyjeś dobre zdanie.

CytatWróćmy do tematu gry. Co do Jokera to wątpie aby go uśmiercali
Gra nie musi trzymać się kanonu postaci i wszystko może być możliwe.

Riko

Co by nie było mam nadzieje, że nie popełnią błedu jak Nolan, bo mogl wyrezyserowac jeszcze kilka filmów. Przeciez Batman to nie tylko Joker ale także i inni dość ciekawi przeciwnicy. Ale cóż pewnie za 15 lat gdyby nawet się seria gier skończyła ktoś znów sięgnie do realizacji gier o Gacku. Oby tylko tak dobrych jak studio rocksteady.

Mihcim

Tutejszy reżim...O mój drogi Allahu. Ja nie mam żadnych zadatków na moderatora i nie mam zamiaru nim być ;)
Co do Tematu :)
Myśle że będzie scena w której Batman strąci Jokera w przepaść i tak się skończy jego Historia, umrze albo zaginie. Moim zdaniem głównym przeciwnikiem w grze powinien być Harvey :)