Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mortal Kombat vs. Dc Uniwersum

Zaczęty przez Altair, 08 Wrzesień 2008, 15:36:50

Mel

By była, ale już nie będzie.

kelen

Nie bylo w ogole zadnych informacji o wersji na ta platforme. Od poczatku do konca bylo tylko PS3 i X360

Altair

I byc moze wkrotce zawita na PC

kelen


Altair


kelen

Moglbys moze zacytowac, to co tam napisali? Wydaje sie to ciekawe, bo zadna czesc MK od dluzszego czasu nie wyszla na PC, a konwersja wydawalby sie bezsensowna, skoro gra bardzo dobrze sobie poradizla na konsolach, dla ktorych zostala zrobiona. Bezsens

Altair

Daj mi czas.Musze znalesc ta gazete.Tez wydalo mi sie to dziwne ;)

Mihcim

MK to raczej gra na konsole nie na PC : )
Mnie sie podobal MKvDCU ale brakowalo mi krwi w ktorej w MK bylo litry : )

Altair

Jest to numer 156 Cd action,tam znajdziecie ten tekst.

Mihcim


Jaruto

Coś mi się zdaje, że CD-action ostatnio podaje nie sprawdzone informacje :}

Altair

Wole od czasu do czasu wejsc na Polygamie ;)

heros65

Nikt się tego nie spodziewał,ale to musiało się wydarzyć.
Na konsole(szkoda że nie na kompy) wyszła wyśmienita gra(dokładnie bijatyka).Pod tytułem
Mortal Kombat vs DC Universe.W obu drużynach możemy się wcielić w dobrych i złych.Tak jak mówiłem świetna bijatyka strasznie w niej dużo kombosów.Fajne są też lokacje w których walczymy np.Jaskinia,Gotham,Wulkan lub na cmentarzu.Podcas walki najbardziej spodobała mi się walka w locie w której tukliśmy się wlocie,anastępnie na siebie spadali.W grze spodobało mi się to że kostiumy się niszczyły i robiły się nam blizny,albo krew nam leci.Gra na pewno jest od 16 lat.Dla tych co mają konsole niech sobie zacierają ręce,a dla tych co nie mają muszą czekać na inną grę. 

Leon Kennedy

Na konsole to ona juz daaawno temu wyszla....

PS: Zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych!

Anarky

Mortal Kombat vs. Dc Uniwersum czyli swoista odpowiedz na Marvel vs. Capcom, szkoda tylko że odpowiedz ta jest z lekka za późna a sama gra nie ma aż takiego wachlarzu wyboru postaci. Pojedynki rzeczywiście są efektowne, walki widowiskowe ale kiedyś to samo mówiono przy okazji samej serii Mortal Kombat. Trzeba również dodać że z wydaniem Mortal Kombat vs. Dc Uniwersum miała związek również kiepska sytuacja firmy Midway, która ostatecznie ogłosiła bankructwo.
Ja wam pokażę!