Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwierzeta

Zaczęty przez Funky, 19 Sierpień 2008, 02:59:33

Densho

Ja mam białego królika Kicka (ewentualnie Pysia – to zależy od humoru) + mam pieska – Diego (tak, tak... jak z filmu Epoka Lodowcowa :D).

LelekPL

A to Baba (psinka) i Blobo (kotek)


Baba miała nazywać się Bati (od Batmana oczywiście) ale po kilku pierwszych spacerach po adopcji, na których była strasznie "upartą babą", po prostu Baba do niej bardziej pasowało ;) Blobo to naprawdę Robert, ale skracane było do Ropciu, potem Lopciu, potem Blopciu i zostało Blobo albo czasem Blob.

Leon Kennedy

Fajne zwierzaki  :-*

LelekPL

A dzięki. Dobre dzieciaki. Szkoda tylko, że Baba jest chora. Ma padaczkę. Podejrzewam, że dlatego ktoś ją wyrzucił z domu, bo widać, że była już uczona wychodzenia na zewnątrz. Na szczęście teraz dostaje leki i jej napady są znacznie rzadsze. Na początku miała nawet kilka ataków jednego dnia (co łączyło się z robieniem pod siebie). Teraz ma regularne badania, zestaw leków. Bardzo przez to utyła niestety, ale przynajmniej jest znacznie żywsza i szczęśliwsza niż jak ją dostaliśmy. No i najważniejsze, że dogaduje się z kotem.

Leon Kennedy

Szacun za to, że podjąłeś się jej opieki. Niestety nie jeden by ją po prostu wyrzucił z domu niczym worek śmieci...