Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Kwiatek

 ,,Ale dlaczego Kid Flash jest a? tak wolny w porównaniu do Allenów?''
Wally przesta? by? superbohaterem wi?c wyszed? z formy.
,,Oczywist? g?upot? jest to, ?e Red Arrow i Chesere zabrali niemowlaka do Tybetu.''
Z tym si? zgadzam, Red Arrow uwa?a? ?e trzeba by?o j? zostawi? z Artemis, ale wida? ?e Liam lubi widok przemocy ku zmartwieniu jej ojca.'
Ale to mi?e ?e Chesire chce da? swojej córce to czego nigdy nie mia?a czyli  szcz??liw? rodzine.

Adolf

CytatI nie wiedziałem, że Impuls jest z przyszłości. Amerykańskich komiksów DC nie znam a w Smallvile nie było o tym słowa .

W Smallville jego przeszłość/przyszłość była niejasna, ale pojawiło się nawiązanie, że może pochodzić z przyszłości.

LelekPL

Cytat: Adolf w 06 Czerwiec  2012, 15:19:36
W Smallville jego przeszłość/przyszłość była niejasna, ale pojawiło się nawiązanie, że może pochodzić z przyszłości.

W którym momencie?

Kwiatek

#198
Zdjęcia i klipy z odcinka Depths
http://www.worldsfinestonline.com/WF/youngjustice/guides/reviews/33depths/
I chyba jak rozpoznaje po zdjęciach to pojawi się Carol Ferris

Post Merge: 09 Czerwiec  2012, 00:03:57

Zapowiedz powrotu Teen Titans  w formie animowanej , tym razem ma być więcej humoru, fani Young Justice martwią się że to oznacza anulacje ich serialu.
http://www.superherohype.com/news/articles/171023-teen-titans-returning-to-cartoon-network

Adolf

Cytat: Air Jordan w 06 Czerwiec  2012, 15:34:03
W którym momencie?

Muszę obejrzeć jeszcze raz odcinek, bo mnie teraz zaciekawiłeś. Była tam taka humorystyczna rozmowa z Chloe, w której mówi jej, że przybył z przyszłości.

Kwiatek

Depths okazał się genialnym odcinkiem, szkoda że będzie przerwa i pewnie nowe odcinki zobaczymy jesieńią
- fajna zamiana bohaterów
- dowiadujemy się czemu Superboy zerwał z Megan i co ona mu zrobiła
- pojawienie się dwóch postaći z komiksu Green Lantern
- fajna scena walki
- Drużyna straciła członka
- Black Manta potrafi mieć plan awaryjny
- Nightwing pokazał że jest genialnym strategiem i kobieciarzem, mimo że nie chciał poświęcać wszystkiego dla misji jak Batman to posiada tą ceche.

kelen

Powód zerwania Superboya z Megan był taki, jaki przewidywałem, zresztą w poprzednich odcinkach to sugerowano.
Szkoda, że czeka nas przerwa, bo teraz na prawdę zaczęło się robić interesująco. Świetny odcinek!

Kwiatek

Mam nadzieje że zobaczymy reakcje Sportmastera i Chesire na wydarzenia z tego odcinka.

8azyliszek

Nooooooooooo...

To dopiero jest odcinek. Nie ma jak porządny Deep cover. Świetnie, że Aqualad pozostał dobry, chociaż słowa "Welcome back" były kozackie :). Nightwing został znowu zrobiony na Batmana - takie plany i tajemnice to przecież specjalność Gacka. No i jego związek z Zatanną -nice. Ciekawe czy będzie w tym sezonie uderzał do Batgirl? I wielka szkoda, że nic już przez wakacje nie będzie - trzeba czekać do września :(.

franek



Show Must Go On!!!

kelen

Dziś zadebiutowała polska wersja.
Dubbing w sensie dobrania głosów mnie pozytywnie zaskoczył. Robin ma świetnie pasujący głos, reszta może być. Zaskoczył mnie Batman - albo to nie Radosław Pazura, albo w końcu inaczej postanowił mu podłożyć głos. W każdym bądź razie, Batman wyszedł świetnie. Najgorzej Martian Manhunter. Aktorzy czasem niespecjalnie starali się wczuć się w rolę, ale niektóre kwestie wypadły bardzo dobrze. A, i jeśli mnie słuch nie myli, to powrócił Flash z polskiej wersji Justice League.
Jest jeden, porządny minus, z którym problem ma prawie każde tłumaczenie serii tego typu, a mianowicie - ksywki bohaterów. Tutaj znowu mamy to cholerne mieszanie z tłumaczeniem i nietłumaczeniem. W związku z tym mamy takie kwiatki jak Mały Flash (chociaż tutaj i tak nie było za dużego manewru), Hit Sezonu(!!! to mnie najbardziej rozwaliło), czy tłumaczenie Green Arrowa na Zieloną Strzałę, ale zostawienie Red Tornado, czy Black Cannary w oryginale.
Aha, i w tłumaczeniu zniknął żart o tłoku w jaskinii Batmana :(

Q

Na wikipedi podano info o polskim dubbingu:
Grzegorz Drojewski – Robin / Dick Grayson
    Katarzyna ?aska – Marsjanka / M'gann M'orzz
    Klaudiusz Kaufmann – Ma?y Flash / Wally West
    Jakub Szyd?owski – Wodnik / Kaldur 'Ahm
    Krzysztof Cybi?ski – Speedy / Roy Harper, L-1 (odc. 2)
    Karol Wróblewski – Superboy / Conner Kent
    Robert Czebotar – Batman
    Robert Tondera – Superman
    Pawe? Szczesny – Aquaman
    Andrzej Chudy – Zielona Strza?a / Oliver Queen,  L-6 (odc. 2)
    Marcin Przybylski – Flash / Barry Allen
    Robert Kura? – Zatara (odc. 1)
    Jakub Wieczorek – Stra?nik / Jim Harper (odc. 1-2)
    Brygida Turowska-Szymczak – g?os komputera Przystani (odc. 1)
    Przemys?aw Nikiel – Mr. Freeze (odc. 1)
    Sebastian Cybulski – Icicle Jr. (odc. 1)
    Wojciech Paszkowski – Mark Desmond (odc. 1-2)
    Bartosz Martyna – Dubbilex (odc. 1-2)

?ród?o: http://dubbingpedia.pl/wiki/Liga_M%C5%82odych
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

Nawet nie wiedziałem, że teraz ma być przerwa.

Odcinek "Depths" był bardzo dobry. Polecę teraz tandetą, ale zaczął się jak u Hitchcocka czyli od trzęsienia ziemi heh. Potem już tylko wyczekiwałem na scenę śmierci łuczniczki. Może się to zabrzmi dziwne, ale szkoda że Artemis jednak przeżyła. Bardziej by mi się podobało gdyby taki dramat śmierci dotknął Ligę i byłbym ciekaw jak by się zachowywał Kidflash po takiej stracie. Znienawidziłby Nigtwinga? Szukałby zemsty na Aqualadzie? Mogłoby być interesująco.

Fajny schemat Dicka i Zatanny. Podobał mi się Lagoonboy oraz ta scena, w której przebrany Superboy lewitował nad tłumem. Zaskoczyło mnie, że Miss Martian zdolna jest do ingerowania w umysł kogolwiek z drużyny, a tym bardziej Superboya. Ciekawe czy G. Gordon Godfrey stanie się w końcu Glorious Godfreyem? Brakuje mi wciąż Batmana, serial stracił na jego braku.

Kwiatek

 ..Bardziej by mi si? podoba?o gdyby taki dramat ?mierci dotkn?? Lig? i by?bym ciekaw jak by si? zachowywa? Kidflash po takiej stracie.''
Dru?yna nie wie ?e ?uczniczka ?yje wi?c oczekuje ?e: Superboy, Miss Martian, Sportmaster, Chesire zareguj? na jej ?mier? niekorzy pewnie b?d? szuka? zemsty.
,,Fajny schemat Dicka i Zatanny.''
Jestem fanem  Chalant, niestety  jestem w mniejszo??i bo wi?kszo?? fanów oczekuje ?e Dick zwi??e si? z Batgirl.
Fani ciesz? si? z porwania Lagoonboya, dla du?ej grupy widzów jest najbardziej nielubian? posta?ia w serialu .
,,Ciekawe czy G. Gordon Godfrey stanie si? w ko?cu Glorious Godfreyem?''
Mo?e jest nim od pocz?tku i pracuje dla Darkseida oczernaj?c bohaterów.
,,Brakuje mi wci?? Batmana, serial straci? na jego braku.''
Dzieciaki z pierwszego sezonu doro?li wi?c stali si? samodzielni i teraz sami stali si? mentorami.  Nightwing pokaza? ?e Batman dobrze go wyszkoli? sta? si? dobrym strategiem oraz potrafi by? przebieg?y jak swój ojciec.

Rado

CytatDrużyna nie wie że łuczniczka żyje więc oczekuje że: Superboy, Miss Martian, Sportmaster, Chesire zaregują na jej śmierć niekorzy pewnie będą szukać zemsty

Niby tak, ale najważniejsza osoba, czyli KF wie o tym całym spisku, a z tych pozostałych osób które wymieniłeś, to ewentualnie Chesire bym obstawiał na jakąś wendettę. Sportsmaster raczej nie. Jeśli mnie pamięć nie myli, to Artemis ostatnio potraktowała go niczym pospolitego opryszka. Poza tym, to chyba zajęty jest teraz podbojem planety wraz ze swoim tajemniczym wspólnikiem.

CytatDzieciaki z pierwszego sezonu dorośli więc stali się samodzielni i teraz sami stali się mentorami.  Nightwing pokazał że Batman dobrze go wyszkolił stał się dobrym strategiem oraz potrafi być przebiegły jak swój ojciec.

Masz rację, ale Nightwing to wciąż nie Batman. Co prawda, gdy widzę Dicka w akcji, to jest zazwyczaj nieźle, ale mimo wszystko nie czuję tego samego co przy Batmanie.

CytatFani cieszą się z porwania Lagoonboya, dla dużej grupy widzów jest najbardziej nielubianą postaćia w serialu .

Poważnie? Kurde, już wcześniej pisałem, że Lagoon mi się najbardziej spodobał z nowych bohaterów. Ta duża grupa pewnie myśli że Lagoon odbił dziewczynę Superboyowi i dlatego go nie cierpią heh.