Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Watchmen

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Marzec 2008, 07:53:44

Grim Knight

Rorschach to jedna z moich ulubionych postaci literackich, obok Rodiona Raskolnikowa, Morfeusza, Cienia, Oscara Mazeratha czy Cassidiego. Świetnie napisana, naprawde zgrabnie przedstawiona i pociągająca.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus


(A)nonim

Aa, jest Komediant dostawiający sie do pierwszej Jedwabnej Zjawy i kiosk z gazetami coraz spokojniejszy jestem. A co do Rorschacha, to chyba najlepszy tekst mial o ameryka?skiej milości "jest jak coca-cola w zielonych butelkach, juz jej nie produkują".
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

-Cześc, Rorschach. Jak zyjesz?
-W wiezieniu. A ty?
-Eee, u mnie tez wszystko dobrze.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

James Jean o portrecie Sally Jupiter w trailerze ''Watchmen'':

At 1:32 into the Watchmen trailer, you can see a glimpse of an illustration I did for the movie. Alex McDowell asked me to create a Vargas-esque portrait of Sally Jupiter, played by Carla Gugino. It only appears for 1 second in the trailer, but the illustration is supposed to play a larger role in that particular scene.


Grim Knight

Mmm, bardzo przyjemny portrecik. Sally ma naprawde prowokujący strój, i o to chodzi :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

Ciekawe czemu Laurie ma spodnie, ?le to nie wygląda ale niech nie kombinują zbyt wiele. No i Nocny Puchacz powinien miec brzuszek! No i koniecznie muszą byc Suply, trzeba byc geniuszem zeby stworzyc fikcyjną subkulture.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Laurie ma spodnie, poniewaz jej strój jedynie w kwestiach kolorystycznych nawiązuje do stroju mamusi. Dzieki obcislemu wdzianku jest bardziej....no, jej wdzieki są lepiej podkreślone :D

A Puchaczowy brzuszek zobaczysz prawdopodobnie w slynnej scence na kanapie :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

CytatLaurie ma spodnie, poniewaz jej strój jedynie w kwestiach kolorystycznych nawiązuje do stroju mamusi. Dzieki obcislemu wdzianku jest bardziej....no, jej wdzieki są lepiej podkreślone
I to typowo hollywoodzkie zagranie mi nie pasuje. ::)
CytatA Puchaczowy brzuszek zobaczysz prawdopodobnie w slynnej scence na kanapie
To moze lepiej nie. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Dlaczego? Ona ma podniecac, byc maksymalnie gorąca, wrecz nieco wulgarna. W swoim szlafroczku nie osiągnela raczej tego efektu :D

A co do sceny na kanapce, to nawet mnie nie denerwuj- ma byc i koniec!
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

CytatA co do sceny na kanapce, to nawet mnie nie denerwuj- ma byc i koniec!
O co chodzi z tą kanapą i ''brzuszkiem'' ?

Grim Knight

Scena na kanapie to po prostu scena....hmmm.... lózkowa (prawie, raczej bylaby takowa, gdyby nie pewne meskie przypadlości Nocnego Puchacza). A poniewaz wspomniany heros jest po czterdziestce... troszke mu sie po prostu przytylo. I oto cala tajemnica :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Arkard

Snyder napewo zaaranzuje dla nas meskie problemy Dreiberga, nie ma sie co martwic.
Snyder powiedzialem w jednym wywiadzie ze dla niego nawet ksztalt logo RumRunner jest istotny, wiec tak istotnej sceny nie ominie, plus bodajze na Comic Con pokazano koszmar Daniela w którym jest on i Dama Zmierzchu, wiec napewno bedzie scenka na kanapie. Musi byc.

(A)nonim

Dodam ze forme odzyskal w swoim statku, nie no ten komiks rządzi!
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Arkard

Forme to dopiero odzyskal jak byl w kostiumie, fetyszysta jeden.
Anyway, podoba mi sie to co Snyder powiedzial o Watchmen: "W moim filmie Supermana nie obchodzi ludzkośc, Batmanowi nie staje, a zloczy?ca chce pokoju na świecie". Dobrze oddaje klimat.