Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wymarzona gra o Batmanie

Zaczęty przez Silent Dark, 21 Sierpień 2008, 22:28:58

Silent Dark

No to tutaj piszemy, jaka bylaby nasza wymarzona gra o batmanie... Ja chcialbym zeby powstala gra podobna jak GTA,sterowalo by sie Jokerem,kradlo auta,rózne pojazdy,a za zadanie bylo by opanowac Gotham,zabic Batmana itp. Chcialbym tez zobaczyc symulator zycia codziennego Bruce Wayne.I gra o Nightwingu w klimacie Akcja tez by nie zawadzila ^^.No to wyobra?nia w ruch!

Mel

#1
Z elementem z Manhunta jeszcze. Czyli skradanie sie w cieniu i atakowanie przeciwnika z ciemności(uprzednio zwabiając ofiare do swojej kryjówki).

No i oczywiście mozliwośc sterowania Jokerem ;D

Epid

Cytat: Silent Dark w 21 Sierpień  2008, 22:28:58
Chcialbym tez zobaczyc symulator zycia codziennego Bruce Wayne.
coś jak The Sims? haha :D

Mel

Ha...Z dodatkiem do gry "sex shower" ;D

Maxie Zeus

Mi tam wystarczylaby gra w stylu ''GTA'' lub ''Gothic'a''.
Mozemy sie wszedzie szwedac, a po drodze wykonujemy coraz to trudniejsze misje..

Mr.G

Moja gra o Batmanie - polączenie GTA (swoboda dzialania w duzym mieście), Assasina (interakcja z otoczeniem), Splinter Cella (skradanka, triki, chowanie sie w ciemności, gadgety)   i Max Pyne'a (brutalny klimat).


Philips V38

Cytat: Maxie Zeus w 21 Sierpień  2008, 23:10:24
Mi tam wystarczylaby gra w stylu ''GTA'' lub ''Gothic'a''.
Mozemy sie wszedzie szwedac, a po drodze wykonujemy coraz to trudniejsze misje..
Cytat: Mr.G w 21 Sierpień  2008, 23:14:30
Moja gra o Batmanie - polączenie GTA (swoboda dzialania w duzym mieście), Assasina (interakcja z otoczeniem), Splinter Cella (skradanka, triki, chowanie sie w ciemności, gadgety)   i Max Pyne'a (brutalny klimat).

Nic dodac nic ując  ;)

A do tego Batsygnal pojawiający sie w najmniej oczekiwanym momencie   ;D
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Altair

Super grafika, extra grywalnośc, alternatywne zako?czenia (jak Spiderman3).
-Swoboda ruchu jak w GTA
-Fajne gadgety do uzycia w dowolnym miejscu Gotham
-Bat-pod (super by bylo je?dzic Bat-Podem w miejscach tak znanych z TDK jak naprzyklad ulica , na której Joker czekal na Batmana)
-Tumbler ride
-Expirience  do odkrycia jak w HP 5
-Szybkie walki i efektowne combosy
-Losowe misje poboczne
-Triki w Bullet-time mode (Coś jak Matrix i PoP:TTT)
-Mroczny klimat

Juby

GTA IV, tylko ze w Gotham, chodzimy komiksowym Batmanem, mamy jego wszystkie gadgety i wykonujemy misje rozbrajając superprzestepców w mieście.

Silent Dark

Mr.G wymienileś moje ulubione gry ;D a poza tym moglo by tez byc coś jak Gothic 2,bo Gothic 3 to gówno.

Altair


Mr.G

Niezupelnie... Niskie masz wymagania jezeli to bylaby Twoja wymarzona gra ;)
Mi na przyklad nie zalezy tak bardzo na róznorodnych środkach transportu, wrecz przeciwnie. Chcialbym miec tylko Batmobil na dluzsze dystanse, a calą reszte przemierzac piechotą po dachach Gotham.

Silent Dark

Wedlug mnie najbardziej klimatyczne bylo by coś takiego:

Batman jedzie/skacze Batmobilem po mrocznych i strasznych dachach Arkham,pada deszcz a raczej grat,wszytko otacza mroczna i tajemnicza mgla,a w otchlani slychac śmiech Jokera....

PS: Dobilem 4 gwiazdki :D nareszcie :D

Anonimowy Grzybiarz

Cytat: Mr.G w 21 Sierpień  2008, 23:14:30
Moja gra o Batmanie - polączenie GTA (swoboda dzialania w duzym mieście), Assasina (interakcja z otoczeniem), Splinter Cella (skradanka, triki, chowanie sie w ciemności, gadgety)   i Max Pyne'a (brutalny klimat).



dokladnie :)

MJ

Moja ulubina gra o Batmanie to by bylo coś w stylu GTA, czyli mozna lazic bez celu i lac kogo popadnie, mozliwośc pokonywania wrogów na rózne sposoby czyli ze powiedzmy pokonac go brutalnie czy tez za pomocą czegoś tak jak to bylo w Batman Zemsta. Mozliwośc przesluchania jak w grze z Punisherem. Fajnie by bylo gdyby mozna bylo wcielac sie w róznych wrogów Gacego i podrózowac do innych mist np. Metropolis, spotkac Supermena i innych herosów z DC. No i rózne lokacje np. Arkham, Wayne Enterprises, Wayne Manor itp.Rózne kostiumy, TDK, komiksowy, TAS,TNBA,BB.Mozliwośc podrózowania Batmobilem i innymi pojazdami.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...