Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot Forum na 80-lecie Batmana

Zaczęty przez LelekPL, 29 Maj 2019, 12:33:30

LelekPL

LISTA CHĘTNYCH NA SPOTKANIE W ŁODZI:
1. LelekPL (dowolna data... póki co)
2. Mr.G (też dowolna data)
3. Juby (dowolna data)
4. Kelen (będzie na MFKiG)
5. Bullet (podczas MFKiG)

6. Leon Kennedy (byle nie sierpień, który i tak nie wchodzi w grę :P )
7. Johnny Napalm (może będzie, najlepiej podczas MFKiG - 27-29 PAŹDZIERNIKA 2019)




Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale pomyślałem, że rzucę taki temat. Jeśli nie uda się zrobić Dnia Batmana w Poznaniu, tak jak to miało miejsce na 10-lecie forum, to znalazłem taki oto event, gdzie możnaby by było się spotkać, w centrum kraju, w Łodzi.

Wystawa dotyczy komiksów i filmów DC, no i oczywiście Batmana. Ja wiem, że jadę na pewno zobaczyć gadżety kostiumy i cholernego BAT-PODA z trylogii Nolana i zrobić sobie kilka zdjęć. Wystawa trwa dość długo, więc mógłbym się dostosować do daty jakiejś jeśli więcej użytkowników też by się tam wybierało.

Co tam znajdziecie zobaczycie m.in. na tym filmie:

Poza tym tu są linki do eventu na facebooku i do opisu z interii tego co tam będzie można jeszcze zobaczyć:
https://www.facebook.com/events/390920761501262/?active_tab=discussion
https://film.interia.pl/wiadomosci/news-wystawa-sztuka-dc-swit-superbohaterow-w-lodzi,nId,2798232

Jeśli ktoś jest zainteresowany to może się wpisać, ale będziemy o tym myśleć jeśli będzie więcej niż te marne 3 osoby. Zostawiam listę na górze.

Juby



Od trzech lat mieszkam w Łodzi, tak czy siak miałem się na to wybierać, więc lepszego miejsca nie mogłeś zaproponować. ;)
Jak najbardziej możesz mnie wpisać. Dowolna data, ale że pracuję od poniedziałku do piątku, do godz. 16:30, preferuję weekend (28-29 IX, albo kolejny).

EDIT:
Na Piotrkowskiej jest też kilka antykwariatów, w których można znaleźć stare Semici z Batmanem, a także comicbook shop z nowszymi tytułami. Zawsze po wystawie można by wyjść na piwko i po drodzę odhaczyć te miejsca (o ile będą otwarte, w soboty są dość krótko, chyba do 14:00).

Mr.G

No myślę, że trzeba. Zwłaszcza, że wystawa taka fajna.
To już mamy marną trójkę. Kto da cztery?

LelekPL

Ooo to fajnie, że też się piszesz. Gdyby to nie wypaliło, zawsze możemy w Olsztynie się spotkać na czymś związanym z Batmanem ;)

Leon Kennedy

Hmm. No może i ja się skuszę. Muszę to przemyśleć, ale można mnie wpisać. Kurczę, ale to sierpień tak? Ymm może być ciężko...

Johnny Napalm

Skąd ci się wziął sierpień, Leon? Przecież na plakacie stoi jak byk, że wystawa rozpoczyna się pod koniec września a kończy się na początku lutego. Najlepiej podpiąć to spotkanie pod któryś dzień MFKiG w Łodzi.

Co do mnie to jeszcze nie wiem czy zjawie się w ogóle na samym festiwalu. Na razie są ostre perturbacje w mojej pracy i czy nie będę miał dodatkowych zmartwień, to tego dowiem się dopiero pod koniec czerwca. Wtedy dam Wam znać czy się tam wybiorę. Chęci są, wola jest, tylko czy życie mi na to pozwoli... zobaczę. Ogólnie bardzo fajny pomysł. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

No właśnie Leon, jaki sierpień!? :P Czyli rozumiem, że wrzesień i październik Ci pasuje?

Johnny w takim razie czekamy do czerwca na potwierdzenie. Póki co, zaznaczam Cie, wraz z Leonem, jako może.

Juby

Michał, możesz usunąć u mnie dopisek (preferowana 28 WRZEŚNIA 2019). I tak będę w Łodzi, mogę się dostosować do każdej daty jaką wybierzecie, MFKiG to też fajny pomysł. ;)

PS
Czy będziesz pisał do osób, które rzadko odwiedzają forum? Masz kontakt do Kelena i innych osób, z którymi widziałeś się na poprzednim spotkaniu?

Mr.G

Cytat: LelekPL w 30 Maj  2019, 12:23:54Gdyby to nie wypaliło, zawsze możemy w Olsztynie się spotkać na czymś związanym z Batmanem ;)

Czemu nie. Choćby zbliżający się do kin Joker mógłby być taką okazją ;)
Data u mnie niech pozostanie jw. Jesienią nie powinno być problemu wyrwać się na jakiś weekend.

LelekPL

Nowe osoby dodane. Czekamy na odpowiedzi jeszcze od trzech.

Leon Kennedy

No nie wiem skąd mi się ten sierpień wziął :D Gdy dostosujecie konkretną datę, to zobaczymy, a i no cóż to też zależy od mojego zdrowia. Sierpien/ wrzesień powinienem mieć operację i nie wiem co będzie po niej :'( Ogólnie po postawionej diagnozie mam dość ciężki okres i pierwszy raz w życiu boję się co będzie dalej... eh :-\  :'(

Juby

Przykro to słyszeć. Tym bardziej liczę, że będziemy mogli się z tobą spotkać. Zdrówka i powodzenia. ;)

Leon Kennedy

Dzięki. Jest ciężko, ale będziemy walczyć.

LelekPL

No, powodzenia Leon. Cokolwiek tam się dzieje, nie ma sytuacji beznadziejnych.

LelekPL

Ok, to pora rezerwować miejsca w takim razie. Ja z żoną będziemy szukali czegoś dla siebie pewnie, hotel albo air b&b. Natomiast jeśli chcecie to można tak jak kiedyś zamówić hostel na większą grupę. Pytanie tylko kiedy. MFKiG jest 27-29 września. My będziemy sobie rezerwować na noc z 28 na 29 września. W piątek pewnie nie damy rady przyjechać.

I tutaj pytanie do ludzi z Łodzi: Czy wystawa DC: Świt bohaterów jest otwarta w weekendy?