Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TDKR na DVD i Blu-ray

Zaczęty przez Juby, 26 Wrzesień 2012, 17:40:42

vincent

Ok, pobiegłem sprawdzić i jest jak piszecie. Nie wiem, co mi się ubzdurało, byłem przekonany że jest tam błąd.
Okazało się, że rzeczywiście to ja mam problemy z mózgiem ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Q

Czas trwania dodatków w 2-płytowym DVD (okładka z symbolem nietoperza):
Dokument na temat Batmobilów (55:54)

Ending The Knight:  (1 godzina 50 minut i 26 sekund)
• Production: (1 godzina 9 minut i 10 sekund)
– The Prologue High Altitude Hijacking (7:33)
– Beneath Gotham (2:27)
– Return to the Batcave (3:28)
– Batman vs Bane (5:52)
– The Bat (10:41)
– Armory Accepted (3:11)
– The Pit (2:56)
– Gameday Destruction (6:27)
– Demolishing A City Street (4:05)
– The Chant (5:05)
– The War on Wall Street (6:24)
– Race to the Reactor (7:33)
• Characters (27 minut i 13 sekund)
– The Jouney of Bruce Wayne (8:31)
– Gotham's Reckoning (9:40)
– A Girls Gotta Eat (9:02)
• Reflections (14 minut i 3 sekundy)
– Shadows & Light in Large Format (5:22)
– The End of a Legend (8:41)

Trailer Archive
- Play All (8:15)
- Trailer 1 (1:33)
- Trailer 2 (2:08)
- Trailer 3 (2:17)
- Trailer 4 (2:16)

Wszystko się więc pokrywa z tym co na Blu-ray.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

XIII

Sam sprawdzałeś czas trwania materiałów dodatkowych?

Q

Czas trwania osobiście sprawdzałem, dlatego są drobne różnice w porównaniu z tym co podają strony z USA ze względu na system NTSC.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

XIII

Myślałem że wycieli dodatki na korzyść Blue Ray, wg niektórych tutaj było ich mniej niż godzina.

MR.JACK

Od dnia premiery na DVD, zamierzałem kupić film i wreszcie dzisiaj się zdecydowałem. Zwlekałem nie bez powodu, bowiem po pierwsze cena , a po drugie dwie okładki wydania. Wiadomo liczy się zawartość, ale fajnie jak przy okazji box ciekawie się prezentuje. Problem w tym, że ten dostępny od dnia premiery na płycie, w ogóle nie przypadł mi do gustu, dlatego zdecydowałem się na tą opcję - http://ecsmedia.pl/c/batman-mroczny-rycerz-powstaje-edycja-specjalna-okladka-bane-p-iext13445489.jpg

Pytanie brzmi, czy film wydają dwaj różni wydawcy, czy po prostu są sprzedawane w dwóch wersjach. Jeśli to drugie, to dlaczego w praktycznie każdym sklepie jest dostępna wersja z bat-logiem?

kelen

Okładka wersji, którą podałeś jest tylko w empikach. Niczym innym się nie różni od normalnej wersji i jest od tego samego wydawcy.

Juby

MR.JACK? Powrót po prawie 3 latach nieobecności na forum. A to niespodzianka. ;)

franek



Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Kurczę chciałem kupić wydanie Blu - Ray, ale cenowo raz więcej niż dvd, które kosztowało 50 zł. No nic mówi się trudno. Samo wydanie trochę rozczarowało, najlepszy dodatek to ten o historii Batmobilu, reszta ok, ale czasowo bardzo krótkie to... i chyba podsumowując najsłabsze z całej trylogii.

Q

Kolejne niepotwierdzone informacje na temat "The Dark Knight Trilogy: Ultimate Collector's Edition"

CytatAll previous Bonus Features

A retrospective documentary spanning all three films, split up between discs. Similar to those found on the original WB Batman (89)-B&R Blus. This would include brand new interviews with the entire cast, discussing the process of creating each film.

The Dark Knight disc would have a look at Heath Ledger, featuring interviews with family members and the cast.

An in depth look at IMAX, Nolan's preference for film vs digital, and the impact The Dark Knight/Rises had on IMAX theaters

A soundtrack special, taking you inside of Zimmers studio and re-visiting some of the iconic sounds from the trilogy

A brand new master for The Dark Knight (Begins was not mentioned).

Commentary by David Goyer also a possibility (pending scheduling).
http://forums.superherohype.com/showpost.php?p=26247783&postcount=294


Niemieckie opakowanie - http://www.dvd-forum.at/news-details/35662-blu-ray-the-dark-knight-trilogy-ultimate-collector-s-edition-bild-zur-deutschen-version-veroeffentlicht
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

OOO i za takim czymś na pewno warto czekać. Nowy dokument (mam nadzieję przynajmniej 1,5 godzinny) o całej trylogii, filmy o IMAXie, Ledgerze, Soundtracku no i być może komentarz (!). Fakt, wolałbym, aby do Goyera dołączył ktoś jeszcze, ale gdyby okazało się to prawdą i tak byłbym więcej niż zadowolony. Wciąż jeszcze liczę na kod na skin i challenge mapkę z trylogii do gry Arkham Origins. To już byłoby spełnienie marzeń.

Q

I już mamy oficjalną zapowiedź 6-płytwego wydania Blu-ray - http://www.batcave.com.pl/2013/07/oficjalne-szczegoly-o-the-dark-knight-trilogy-ultimate-collectors-edition/

Będą dwa nowe dodatki:
The Fire Rises: The Creation and Impact of The Dark Knight Trilogy – Spojrzenie od wewnątrz na fascynującą historię stworzenia jednej z najbardziej znanych serii i jak zmieniła ona tworzenie filmów ... na zawsze. Nigdy wcześniej nie pokazywany materiał, wyjątkowe chwile i ekskluzywne wywiady z Guillermo del Toro, Damonem Lindelofem, Michaelem Mannem, Richardem Roeperem, Zackiem Snyderem i innymi.

Christopher Nolan & Richard Donner: A Conversation – Po raz pierwszy, reżyserzy Christopher Nolan ("The Dark Knight Trilogy") i Richard Donner (Superman: The Movie) spotkali się by porozmawiać o trudach i triumfach związanych z przeniesieniem na duży ekran dwóch najbardziej znanych superbohaterów wszechczasów, i jaki wpływ miał Superman na Nolana podczas prac nad "Batman Begins".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Ciekawe jak długie są te nowe materiały. Czy są to filmy z krwi i kości, czy zwykłe "filmiki", takie jak większość w dodatkach do TDK czy TDKR. Szkoda, że nie mamy żadnego komentarza. Myślałem, że przynajmniej Goyera udałoby im się zdobyć, albo Jonathana Nolana, którego świetnie by się zapewne słuchało przy okazji TDKR, gdzie mógłby naświetlić jakie elementy jeszcze zawierał film w jego pierwszym 400-stronicowym drafcie.

Funky

Ok czas si? pochwali? najnowszym zakupem w Empiku :P. Natrafi?em na promocj? ''TDKR'' i dwup?ytowa edycja kosztowa?a tylko 20 z?. Pomy?la?em ?e to bardzo atrakcyjna cena i zdecydowa?em si? na zakup filmu z ok?adk? nietoperza. Co prawda do wyboru mia?em z mask? Batmana i oddalaj?cym si? Banem ale do gustu bardziej przypad?a mi ta pomara?czowa z rozwalonymi budynkami które pokazuj? nam Bat-logo. Tylko b?d? musia? zebra? si? i pod??czy? ''Diwidi'' do telewizora :P. A przy okazji tego zakupu wzie?o mnie na wydanie ''TDK'' z bia?? ok?adk? i facjat? Jokera. Tak samo z ''Batman Begins'' z tej samej serii, g?ównie zale?y mi na dodatkach oraz kusi mnie niska cena. A ta jest bardzo kusz?ca bo mo?na na Allegro zmie?ci? si? w granicach 30 z?.