Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Why So Serious, czyli co nowego przygotuje Joker

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 10:39:18

Q

Kazdy wie jak do tej pory wyglądala kamapanie "The Dark Knight". Wielki event w San Diego. Pó?niej kolejne etapy rekrutacji do grupy Jokera. Ostatnio klaun ponownie dal o sobie znac w wiadomości na telefony, które ukryte byly w ciastach:

Ciągle tam jesteś klaunie? Odpowiedz i daj mi znac.
Tak (odpowied?)
Widze, ze znalazleś moją malą wiadomośc. Wiec uwazasz, ze masz to co potrzeba, by stac sie cześcią mojego kregu przyjaciól. Czy jesteś osobą, która nie walczy uczciwie... (wiadomośc zostaje urwana)
Tak (odpowied?)
Sprawiasz, ze sie uśmiecham na myśl, ze jesteś jednym z powaznych, klaunie. Teraz nadszedl czas, by byc cierpliwym. Bedziemy w kontakcie.


Teraz pozostaje nam czekac na kolejny ruch Jokera i speców od marketingu, którzy tworzą kampanie "The Dark Knight".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Czy śmierc Ledgera tez jest cześcią marketingu, b o taka reklama przyniesie filmowi duzo kasy, lecz nie wydaje mi sie.

Leon Kennedy


Firm

RIP Heath...kurcze...ale jestem w szoku.
Joker nie przyniesie nam juz nic....

Leon Kennedy

Osobiście mam nadzieje, ze postac Jokera zostanie zamknieta w tej cześci... Dla niego...

Firm

Dokladnie ja tez...sądze tez, ze dalsza kampania reklamowa byla by troche dziwna. Czekam na wypowied? Nolan'a, Bale'a oraz Caine'a, który byl pod wrazeniem Heath'a.

Jestem tez ciekaw jak na plakatach prezentowac sie bedzie nazwisko Ledger'a? Nie czesto bywa, ze gwiazda danego filmu umiera na tak dlugi okres przed premierą....moze bedzie Heath Ledger (RIP)?

bartP

pewnie bedzie w ramce, jak to sie zwykle robi, przynajmniej w Polsce.

Moze teraz w kampanii postawią na Two-Face'a?
szkoła dla chłopców, technikum niewinności

Marquss

#7
Na pewno nie postawią na Two-Face'a. Nie postawią, bo jak sądze kampania związana z nim bedzie sie odnosila do 3 filmu z Batkiem. A jak na razie to sądze, ze dalej bedzie kampania z Jokerem (w ko?cu WB ta kampania zwoluje wiecej ludzi do kin), ale w umiarkowanym stopniu.

PS: I jakby ktoś mógl to bym prosil o przetlumaczenie tego co powiedzial Nicholson (nie musi  to byc takie profesjonalne tylko zebym wiedzial o co chodzi ).




(A)nonim

No ja mam jednak nadzieje ze utrzymają kampanie Jokera, moze po prostu bez zbyt kojarzących sie tekstów, ale jednak.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Epyon

Osobiście jestem jak najbardziej za dalszą kampanią z Jokerem, a nawet jej nasileniem. Wydaje mi sie, ze gdyby jej zaniechano, ta tragedia spowszechnialaby, uleciala gdzieś w cie?. Warto pamietac, ze Heath bardzo poświecil sie tej roli i myśle, ze chcialby aby ta kreacja pozostala niezapomniana.

Q

http://ibelieveinharveydent.com/ - Kamapnie rozpocząl DENT.

Po wyslaniu maila otrzymujemy taką wiadomośc:
Citizens of Gotham! The future of our city rests in your hands!

Alone, we are helpless against the thugs and killers menacing our city.

Together, we have the power to take back Gotham.

In just a few days, you'll find out how.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Tez sie dopisalem, ale bylbym wdzieczny za przetlumaczenie na Polski.

Victor

Tekst wiadomości w wersji polskiej:
Obywatele Gotham! Przyszlośc jest w waszych rekach!

Samotni (jako jednostka), jesteśmy bezsilni przeciwko lotrom (zbirom) i mordercom zagrazającym naszemu miastu.

Wspólnie mamy sile, aby odzyskac Gotham.

Za kilka dni dowiesz sie w jaki sposób.




Jeśli ktoś znajdzie jakieś bledy lub nieścislości w tlumaczeniu to pisac :)
Fire walk with me...

Mr.G


Victor

Fire walk with me...