Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Mr.G

Napiprojekt nie pomoze w tym wypadku. Przynajmniej mi nie pomógl w odcinkach z TAS'u.

EJay

Mam napiprojekt i tez mi nie pomógl

Hunter

sam próbowalem ściagac napisy do TNBA rzez napiprojekt lecz nie ma zadnych
znalazlem jedne w necie do holiday knight wystarczy wpisac na stronach z napisami
lecz oprócz tych innych nie znalazlem
sorki znalazlem jeszcze do you scrath my back

Adamu!

TAS jest super. Ten serial jako pierwszy pozwolil mi zapoznac sie z Batmanem i jego uniwersum. Pó?niej byly juz tylko filmy pelnometrazowe, doczynienia mialem jeszcze z BB, lecz ta seria jakoś zupelnie mi sie nie spodobala.

W TAS'ie, jak pisalo w tym temacie wielu przede mną, byl niezapomniany gangsterski klimat, wszak taki wlaśnie byc powinien. Równiez same postacie ukazane byly w dobry sposób, choc niektóre z nich w lepszych formach ujrzec mozna bylo pó?niej w TNBA.

Niestety, serial oglądalem bardzo dawno temu, niewiele juz z tego pamietam. Teraz fazuje sie oglądając na Youtube krótkie, amataroskie klipy montowane przez fanów. ;)

Hunter

#19
ARES- tam znajdziesz pare odcinków a jeśli chodzi o filmy przez siec to polecam
http://www.dailymotion.com/relevance/search/batman
Chcialbym jeszcze dodac ze kiedyś pisalem do TV POLSAT o ponowne wyemitowanie TAS/TNBA to nawet mi nie odpisali.

Mr.G

Polsat emituje tylko reklamy... Nawet jeśli zaczeli by emitowac TAS, to jak myślisz, o jakiej porze? 9:15, w dzie? powszedni? Musialbym rzucic szkole.

Maxie Zeus

Pamietaj o powtórkach po poludniu.  :D
Posted on: 16 Marzec  2008, 21:28:45

 Ale masz racje - czesto nie mozna sobie pozwolic na oglądniecie serialu, gdyz przeszkodą jest szkola, robota, czy jak w moim przypadku studia.

Mr.G

Powtórki? Prosze Cie... Czy na Polsacie o... powiedzmy 15:00, widzialeś kiedyś powtórke programu, który leci o 7:00?

Maxie Zeus

Mr. G, to  byl tylko zart - dlatego umieścilem bu?ke. Mam Polsat i tez wkurza mnie czasami, ze nie moge sobie jakiegoś dobrego filmu pooglądac. Ale cóz.... ponoc TVN ma umowe z  Warner Bros na filmy DC.
Móze do nich napiszmy prośbe o ponowne emitowanie BTAS..

Mr.G

TVN tez bedzie puszczal w takich niewdziecznych godzinach. Do tego bez powtórek ;)
Wolalbym, zeby w jakiejś gazecie ukazywaly sie co miesiąc odcinki TAS'u. Coś takiego jak to bylo ze Spider-Manem.

kelen

Wydali TAS na DVD, wiec nie narzekaj :P Cena jednego dvd nie jest az tak wysoka (na allegro mzona czasem nowki zdoyc za 20 zl)

Hunter

Napiszmy do TVN zeby wyemitowali Batman TAS/TNBA w dnie powszednie a w soboty i niedziele o godzinie np. 8.00. Moznaby tez napisac do jakieś gazety aby co tydzie? lub dwa  wydawali na plytach VCD jak to bylo w przypadku spidermana. Trzeba to jakos ladnie sformulowac i zebrac podpisy np. zrobic taki dzial na forum i tam kazdy by napisal ze chce (nie wolno by bylo pisac jeśli chce sie ten pomysl skrytykowac tylko wtedy bedzie mozna tam coś napisac jezeli "podpisujesz sie" a zarazem wyrazasz chec) Podeslawlibyśmy im linka do tego dzialu i moze by podzialalo.

MJ

Nie zaszkodzi spróbowac.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Adamu!

Cytat: Mr.G w 16 Marzec  2008, 21:36:20
Powtórki? Prosze Cie... Czy na Polsacie o... powiedzmy 15:00, widzialeś kiedyś powtórke programu, który leci o 7:00?

Jasne. W dzieci?stwie oglądalem Pokemon. Byly puszczane o 15, nastepnego dnia byla powtórka o 7:00. I nie byla to jedyna bajka której epizody byly emitowane dwukrotnie w tygodniu. Sadze ze mimo wszystko teraz i tak nie bylo by warto na coś takiego liczyc. Polsat i TVN zrezygnowaly z kreskówek na rzecz programów bardziej kosztownych, aczkolwiek bardziej dochodowych, takich jak "Taniec z gwiazdami" czy "Jak oni śpiewają" ;) wiem, to boli...

Leon Kennedy

Prawda jest taka, ze nie mamy co czekac na wyemitowane TASU przez TVN, Polsat czy inną publiczną stacje i jestem zdania, ze nawet TDK tego nie zmieni... A szkoda i to wielka :-[. No cóz, pozostaje zakupic ;).