Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

LelekPL

Na jedną noc można zamówić jakiś nocleg, myślę, że nikt przez to nie zbankrutuje. Wiadomo jak takie imprezy na których się nastawia na picie przez całą noc się kończą - jak to nie jest spontaniczne to może być z tego jeden wielki niewypał, więc nocleg tak czy siak by się przydał. Bez tego to to trochę spartańskie by było.

Johnny Napalm

Cytat: Kujaw w 02 Marzec  2013, 16:29:20
(...)choć opcja dotyczące Zakopanego lub morza byłaby naprawdę świetna. W końcu taki jubileusz zasługuje na niebanalne miejsce. Nie żebym miał coś do Poznania :D (...)
Wiem, że już sporo ludzi napaliło się na ten Poznań, ale czy jednak nie dałoby rady zorganizować tego właśnie w jakimś specjalnym miejscu, z ciekawym klimatem? Poznań - miasto jak miasto, jedynie, że kino pewnie będzie na poziomie. No, ale poza tym żadnych atrakcji tam raczej nie ma, więc jak już robić kilometry to może...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

A tam, z dobrą ekipą to i w Ciechocinku na dworcu jest z klimatem.

LelekPL

Marnie widzę to spotkanie jak zaczniecie bardziej kombinować co do miejsca, czasu, itp. Zaraz 10 innych osób powie gdzie to oni by nie chcieli tego zlotu zrobić i ani się obejrzymy i już nikomu się nie będzie chciało i skończy się to na tym, że ktoś rzuci hasło: "no to może zobaczymy się po prostu na jakimś konwencie".

Padła propozycja tego Poznania to niech on będzie i tyle w tym temacie. Jeśli już musicie kombinować to zróbcie przynajmniej sondę i jej zwycięzca będzie naszym ostatecznym wyborem, już bez marudzenia.

Johnny Napalm

Dobra, może być i ten Poznań, chociaż nie mam jakoś żadnego sentymentu do tego miasta, więc każde inne byłoby dla mnie równie dobre. Jeśli ma pojawić się sonda, gdzie ma się odbyć zlot na dziesiątą rocznice, to Gotham City musi się obowiązkowo znaleźć na liście do wyboru. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Jeszcze badam sprawę noclegów, ale poniekąd przyszedł mi Pyrkon na ratunek. Jak zawsze robią listę proponowanych miejsc noclegów, więc można na nią zajrzeć i sprawdzić ofertę - http://www.pyrkon.pl/2013/index.php?go=noclegi

Rado

Cytat: Johnny Napalm w 08 Marzec  2013, 16:56:44
Poznań - miasto jak miasto, jedynie, że kino pewnie będzie na poziomie. No, ale poza tym żadnych atrakcji tam raczej nie ma, więc jak już robić kilometry to może...

Ależ są atrakcje. Kelen mówi, że urządza tam event komiksowy specjalnie z tej okazji. No i do tego są koziołki. Proszę, nie zapominaj o koziołkach.


Ten Cinnamon Hostel brzmi ciekawie. Przy pokoju dziesięcioosobowym, trzydzieści pięć złotych za noc. Tyle, że jeśli dobrze liczę, to jest już więcej chętnych niż dziesięć osób. Może trzeba by było wybadać jakieś schronisko? Też drogie nie powinno być, a w takowym są nawet pokoje i kilkunastoosobowe (piętrowe łóżka lub po prostu duża przestrzeń). Całą ekipą byśmy się tam zmieścili i mogli klimacić wspólnie do białego rana. Przykład:

- max. 12 osobowy pokój   http://www.eholiday.pl/noclegi-by4836.html

- nieokreślona liczba   http://www.poznan.pl/mim/turystyka/schroniska-mlodziezowe,poi,18,6049/szkolne-schronisko-mlodziezowe-tpd-w-poznaniu,15223.html

Mel


LelekPL

Cytat: Rado w 08 Marzec  2013, 22:15:55
Ależ są atrakcje. Kelen mówi, że urządza tam event komiksowy specjalnie z tej okazji. No i do tego są koziołki. Proszę, nie zapominaj o koziołkach.


Ten Cinnamon Hostel brzmi ciekawie. Przy pokoju dziesięcioosobowym, trzydzieści pięć złotych za noc. Tyle, że jeśli dobrze liczę, to jest już więcej chętnych niż dziesięć osób. Może trzeba by było wybadać jakieś schronisko? Też drogie nie powinno być, a w takowym są nawet pokoje i kilkunastoosobowe (piętrowe łóżka lub po prostu duża przestrzeń). Całą ekipą byśmy się tam zmieścili i mogli klimacić wspólnie do białego rana. Przykład:

- max. 12 osobowy pokój   http://www.eholiday.pl/noclegi-by4836.html

- nieokreślona liczba   http://www.poznan.pl/mim/turystyka/schroniska-mlodziezowe,poi,18,6049/szkolne-schronisko-mlodziezowe-tpd-w-poznaniu,15223.html

Teraz rozmawiamy już poważnie. Nie chcę wybierać niczego za nikogo, bo mi akurat to jest obojętne w jakim hotelu/motelu/schronisku byśmy się zatrzymali, tym bardziej, że jak na moje oko warunki są wszędzie podobne. Ale, żeby przyśpieszyć trochę konkretne ustalanie no to ja posłużę się radą kelena i jestem za opcją, która jest najbliżej IMAXa w którym mielibyśmy oglądać MoS... ewentualnie takiego najbliżej miasta, gdzie byśmy nasze spotkanie opijali ;)

Aha, btw naszego opijania i tych pokojów 12 osobowych, może warto by było teraz rozstrzygnąć czy jechałby ktoś niepełnoletni, bo wtedy chyba trzeba by było odpowiednio to rozplanować.

Altair

Ja już jak dam radę to jako pełnoletni jeśli mówimy o końcu czerwca. Nocleg mi nie będzie potrzebny jakoś bo ze Szczecina to 2-3 godziny tylko, oglądnąć i popić bym z Wami popił tak czy owak. :)

jakura

Koziołki są faktycznie atrakcją:D Od 26 lat mnie nie znudziły;)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Rado

Trochę podzwoniłem i okazało się, że to schronisko, które wcześniej podawałem z nieokreśloną liczbą pokoi, ma limit tylko sześciu osób. Odpada.

Jeśli już byśmy się zdecydowali na opcję schroniska, to zostaje to dwunastoosobowe. Zadzwoniłem, no i jest możliwość dostawienia trzech łóżek, a więc maksymalnie weszłoby piętnaście osób. Cena pokoju przy takiej dostawce wzrasta o pięć złotych, a więc nocleg w sumie kosztowałby cztery dychy. Cena do przełknięcia moim zdaniem. Jeśli dobrze liczę, to w tym momencie, wstępną chęć udziału wyraziło dwanaście osób, czyli mamy jeszcze zapas na wypadek gdyby jeszcze ktoś się zgłosił. Altair, Funky - was też liczę. Zdecydujcie się jednak na ten nocleg, bo nie ma nic gorszego od bycia na jakiejś fajnej zabawie i myśleć cały czas "kurde, zaraz będę musiał iść na pociąg/autobus".



BlackBat

Ja bankowo się decyduję, można mnie dopisać do noclegu :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Ja z chęcią też skorzystam, ale gdyby było za dużo osób, to mogę się poświęcić i po prostu wrócić do domu na noc.

Rafalinda

Wyśmienity pomysł Rado. YEY!
Znowu się spotkamy i znowu po-przeżywamy film. Tym razem w większym gronie. Hell Yeah!

Frekwencja zapowiada się wybornie i to sama elita ;)
Ja ze swojej skromnej strony, dla zachęty tym mniej zdecydowanym proponuje po kinie wpaść do mnie na mały posiłek i obowiązkowo na wypaśny tort, który popełnię z tej okazji. A no i piwko dzięki temu wyjdzie znacznie taniej->przez to znacznie więcej ;)
Mam sporo miejsca w pokoju i zmieści się tam śmiało 15 osób (wiem, bo testowałem ;))
Także czym chata bogata.