Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

TheBeatles

Dziękuje chce mieć życie

Mihcim

Heh nom bo jak grasz w WoWa to juz go nie masz : )
Dobre ziom :)

Altair


Mihcim

Tak me too Sarkazm ;)

Booster

Jaki? czas temu uko?czy?em Uncharted 2 i mog? z dum? powiedzie? ?e to jedna z najlepszych gier na ?wiecie. ?wietna fabu?a (lepsza ni? ta która jest w wielu seriach Tomb Raider), wy?mienita grafika no i oczywi?cie sama frajda z gry  'pada liza?'. Przyznam si? si? szczerze ?e polski dubbing by? naprawd? bardzo dobry. My?l? ?e nowy Uncharted 3 który za nied?ugo si? pojawi b?dzie jeszcze lepszy.

Altair

CytatTak me too Sarkazm :)
I will take you low, medium and high :P

Uncharted to pere?ka. Dobrze, ?e wokó? "dwójki" jest taki hype, jedynce tego zabrak?o i niestety jest to chyba najbardziej niedoceniona gra dziesi?ciolecia. Ma?o tego! O istnieniu "Uncharted: Drake's Fortune" dowiedzia?a si? wyra?na wi?kszo?? dopiero po wyj?ciu Uncharted 2. Szkoda. Ja z t? seri? zapozna?em si? jeszcze przed wyj?ciem drugiej cz??ci, a to wszystko dzi?ki pewnemu sprzedawcy, który powiedzia?, ?e Uncharted to najlepsza gra w jak? mo?na zagra?. Nie myli? si? :)

Altair

Wiesz co, ja grałem w anglika, bo był pożyczony od kumpla (Tak, nie mam jeszcze własnego egzemplarza - siara :) Ale zamierzam go niebawem kupić, jak w końcu po 6 miesiącach oddam koledze jego własność :P), jednak oglądając dużo gameplayów na sieci w rodzimym języku uważam, że Boberek jak zwykle spisuje się świetnie. W końcu to mistrz dubbingów, podobnie jak Jacek Rozenek i Jacek Kopczyński ;) A co do Uncharted 3... Jest w tym roku full premier (Już nawet na maj mam zamówioną edycję kolekcjonerską Wiedźmina 2), ale Uncharted postaram się kupić od razu gdy będzie fizycznie dostępną w jakimś markecie, najlepiej w Media :)

A tak co do polskiego dubbingu... Jeżeli mówimy o jego ogólnym poziomie w Polsce to uważam, że nie jest zły, choć mógłby być znacznie lepszy. Osobiście uważam, że najlepsze dubbingowo gry to Wiedźmin i właśnie Uncharted, reszta jest daleko w tyle. ;)

Mihcim

I will punch you in your kidneys and watch you piss the blood out :D

Co do Uncharted to mysle ze ta gra bije serie Tomb Raider na glowe ; ) Nawet moja mama (wielka fanka serii Tomb Raider ) uwaza ze Uncharted jest lepszy :)

Altair

CytatI will punch you in your kidneys and watch you piss the blood out
Try it ;D It could be fun :D

Apropo, ktoś z wyjątkiem mnie śledzi losy naszego "Wieśmaka 2"?

Mihcim

Dobra sprobuje ;) Powiedz mi gdzie mieszkasz itp.

Altair

Nie czytasz komiksów? TO zazwyczaj agresorzy dostają w dupę ;)

Juby

MiniRanking moich ulubionych gier:

1. Grand Theft Auto IV - 10/10 (PC)
2. Battlefield: Bad Company 2 - 10/10 (PC)
3. Call of Duty 4: Modern Warfare - 10/10 (PC)
4. Grand Theft Auto: San Andreas - 10/10 (PC)
5. Call of Duty: Modern Warfare 2 - 9,5/10 (PC)
6. Dragon Ball: Budokai Tenkaichi 3 - 9,5/10 (PS2)
7. Punisher - 9,5/10 (PC)
8. Batman : Arkham Asylum - 9/10 (PC)
9. Disciples II: Dark Prophecy - 9/10 (PC)
10. Call of Duty 2 - 9/10 (PC)

;)

JaRo II

 Pójdę w ślady przedmówcy i też podam swój ranking.

Moje ulubione gry:

- "Soldier of fortune"- jedna z pierwszych gier, którą przeszedłem. Żadna inna mnie tak mocno nie wciągnęła i mimo kilku lat na karku ta gra wytrzymuje próbę czasu i nadal dostarcza wielu emocji.

- "Red faction"- z początku jest dosyć monotonnie, nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, ale gdy akcja się rozkręca to już do samego końca. Grywalność jak najlepsza.

- "Return to castle of Wolfenstain"- klimat jest genialny, pomysł połączenia wojny z mutantami jest świetny. Można się przestraszyć, spora adrenalina.

- "Max Payne 2"- dużo lepszy od części pierwszej (która też jest bardzo dobra), wciągający + zakończenie, bardzo przejmujące.

Oprócz nich też bardzo sobie cenię takie tytuły jak: "Desperados", "Blood Rayne" i dwa pierwsze "Hitmany".

A teraz lista gier, których nienawidzę i do których za skarby świata już nie powrócę:

- "Tomb Raider 3"- najgorsze jest to, że ta gra ma spore poparcie wśród graczy... jakim cudem można lubić taki badziew?! Nic tylko skakanie po skałach, nuda i jeszcze raz nuda. Dodatkowo gra jest bardzo trudna, często rozwiązania są głupie i nielogiczne.

- "Daemon Vector"- najtrudniejsza gra w jaką grałem. Początkowo jest nieźle, ale im dalej tym gorzej. Wrogowie są niemal niezniszczalni, a dodatkowo wychodzą ich całe hordy. Bardzo płytka fabuła.

- "Shangaj dragon"- płytka fabuła i dobijające sterowanie postacią (żadną inną postacią tak źle mi się nie grało).

- "Shadowman"- to nieco zapomniany klasyk, mi jedynie spodobał się klimat i misja końcowa. Cała gra jest zdecydowanie za trudna i chaotyczna (szczególnie na początku). Powracamy do starych misji i tak krążymy w kółko, nie lubię takiego pieprzenia.

Powiedziałem sobie- do powyższych gier nigdy więcej nie powrócę i szczerze odradzam= mnóstwo straconego czasu i jeszcze więcej straconych nerwów ;)
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

#418
Juby jak to jest z Battlefield: BC2 i COD:MW2? Zaznaczam, że nie przepadam za Multiplayerem i interesuje mnie sam SP. Słyszałem, że BC2 ma świetny Multi i bardzo kuleje na SP, za to MW2 jest niby słabszą grą, ale ma lepszy singel. Zastanawiam się co kupić, a widzę, że lubisz i znasz się na tego typu grach. Dodam, że bardzo lubię jedynkę Modern Warfare. Aha, no i chodzi o granie na PC.

A to mój ranking, bez większego wnikania, no i przyznaję się, że nie grałem w wiele więcej gier:
1) NBA 2k11
2) Batman: Arkham Asylum
3) Medal of Honor: Allied Assault
4) Max Payne (głównie z patchem Matrixowym)
5) Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy
6) Call of Duty 4: Modern Warfare
7) Hitman: Blood Money
8 ) GTA: Vice City
9) Duke Nukem
10) NFS: Underground 2

Juby

Powiem ci, że sam praktycznie nie gram w multiplayer, więc on w grach tego typu na prawdę mało mnie obchodzi. Uwielbiam serię CoD, ale część szóstka poza tym, że ma fajne "muzeum" po przejściu gry i niezły zestaw broni, jest praktycznie taka sama jak czwórka, tyle, że misje są trochę gorsze. Ale jeśli lubisz czwórkę to szóstka też ci się spodoba...

Z kolei B:BC2 to wspaniała gra. Podobnej długości, ale o wiele świeższa i rewelacyjna pod względem graficznym (strzelasz i rozwalasz co chcesz, a filmiki gdy patrzy się z daleka wyglądają jak prawdziwe) miażdżąc Arkham Asylum, a także znakomicie udźwiękowiona i oryginalna. Nawet Dubbing PL mi nie przeszkadzał i jeśli nie jesteś jakimś fanatykiem CoDa to polecam ci tą właśnie grę. SP był dla mnie absolutnie przyjemnością... ;)