Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oscary 2009

Zaczęty przez Juby, 07 Styczeń 2009, 15:58:55

EL-Kal

#75
Cytat: Leon Kennedy w 26 Kwiecień  2009, 14:22:59

PS2: Koniec gadki o gimnazjum i z offtopem równocześnie.
Pierwsze miłostki, pierwsze papierosy, ucieczki z domu, okres największej fascynacji komiksami. Fakt, liceum i studia są bardziej zabawowe, ale gimnazjum wspominam z ogromnym sentymentem - głownie za wszechobecny smak nowości.

Cytat: Leon Kennedy w 26 Kwiecień  2009, 14:22:59

PS: EL-Kal radzę z bastować na przyszłość i to jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

;) Zbastuj mnie, zbastuj, mój drogi, tylko szybko i rajcownie.

Wracając do Oskarów - "Batmana" Nolana ogląda się w pytkę, ale gdyby komisja przyznała temu filmowi główne nagrody, byłbym wielce zniesmaczony. OK, nie mam jakichś szczególnych oczekiwań co do tych megakomercyjnych Oscarów, ale nawet wśród dobrze wypromowanych filmów, znajdą się tytuły z lepszą reżyserią, scenariuszem i główną rolą. TDK podobał mi się bardzo (bo to taki Batman, na jakiego czekałem - świetna proporcja przygody i umowności z lekko ważniejszymi treściami), ale w moim top 3 tegorocznych "debeściaków" się nie załapał.

TDK to dla mnie film zrobiony wg przepisu "Terminatora 2" - kino przygodowe, dla mas, nastawione na ludyczność, ale jeżeli głębiej się zastanowić, to i dla tych inteligentniejszych widzów znajdzie się kilka smaczków.
 Dawaj więcej jak cię to tak rajcuje.

Lubi? rzodkiewki

Leon Kennedy

#76
CytatWracając do Oskarów - "Batmana" Nolana ogląda się w pytkę, ale gdyby komisja przyznała temu filmowi główne nagrody, byłbym wielce zniesmaczony

No po patrz mój drogi... to tak samo jak ja, ale jednak za muzyczkę i efekty mu się należało ;).