Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najlepszy moment w filmie

Zaczęty przez Altair, 04 Październik 2008, 19:21:41

batboy

opowieści jokera o tym skąd ma te blizny,sztuczka z ołówkiem,wszystkie walki i jak joker spalił całą górę forsy         

Mel

Mnie coś w bebechach  ściskało jak palił te forsę. Co w tym takiego rewelacyjnego?

(A)nonim

Jak jakaś arcyważna ta scena nie była, a le z drugiej strony mam pytanie czemu cię aż w bebechach ściskało?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

A czemu zadajesz takie głupie pytania?

(wybacz za taką reakcję. Nie jestem dzisiaj w nastroju)

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

Mel może wyjdę na seksistę, ale uwielbiam ten "argument" kobiet. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair


Mel

Pocieszę cię, że nie przepadam za nadużywaniem tego "argumentu", ale co ja na to poradzę kiedy hormony biorą górę ;P

Ah, i nawet jeżeli jesteś seksistą, to dobrze...Bo zauważyłam, że jako jedyny na tym forum jesteś ze mną fair ;D


Good Spirit.

Wszyyyskie sceny z Jokerem (love, love, LOVE!), ostatnia kwestia Gordona, sceny z Alfredem (,,Ale mówiłem, do jasnej cholery!)...

Max

Jest dużo świetnych scen w "Mrocznym Rycerzu", jednak zdecydowanie najlepsze są:

- Napad Clownów na bank.
- Legendarna już scena z ołówkiem :]
- Batman i Gordon versus Dwie Twarze.
- Wiesz skąd mam te blizny... ?
- Dent w samochodzie Maroniego.
- Pierwszy raz na Bat-Podzie
- Palenie przez Jokera góry pieniędzy
(Tutaj naprawdę jest pokazane jego szaleństwo ;))
Why so Happy, Members?

heros65

#40
Wszystkie były fajne.
Ale do gustu przypadły mi:
1.Ołówek. :)
2.Przesłuchiwanie Jokera przez Batmana. :D

JaRo II

 Moje ulubione sceny to:

1. Joker klaszcz?cy w d?onie na cze?? Gordona.
2. Joker zje?dzaj?cy z góry pieni?dzy.
3. Dwie Twarze podrzucaj?cy monet?, która ma decydowa? o jego ?yciu i Batmana i Gordona (?wietna scena, muzyka i dramaturgia, naprawd? wida? w Harvey'u desperacj? i utrat? sensu ?ycia, ju? mu na niczym nie zale?y)
4. Joker wychodz?cy tanecznym ruchem ze szpitala.
5. Joker podchodz?cy do celi, gdzie zamkni?ty by? chi?czyk.
6. Upadek ci??arówki (bardzo efektowne, zdecydowanie najlepsza scena katastroficzna z pojazdem w tle).
7. Joker wysiadaj?cy z ci??arówki i to jak si? zachwia?, oraz pó?niejsza scena jak naplu? na swojego cz?owieka.
8. I samo zako?czenie, uciekaj?cy Batman i krzyk ch?opa- 'Batmanie!', a? mnie carki przechodz?.

W filmie jest wiele d?u?szych i krótszych scen, które s? naprawd? ?wietne i zapadaj? w pami?ci. Spo?ród tych wymienionych najbardziej lubi? scen? egzekucji Dwóch Twarzy (obok Pingwina jak dla mnie najdramatyczniej u?miercony wróg batmana) i scen? z upadkiem ci??arówki, bardzo widowiskowa.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

kelen

Cytat3. Dwie Twarze podrzucaj?cy monet?, która ma decydowa? o jego ?yciu i Batmana i Gordona (?wietna scena, muzyka i dramaturgia, naprawd? wida? w Harvey'u desperacj? i utrat? sensu ?ycia, ju? mu na niczym nie zale?y)
Szkoda, ze potem wszystko niszczy dzieciak Gordona tymi swoimi glupimi pytaniami.

(A)nonim

Cytatoraz późniejsza scena jak napluł na swojego człowieka.
Dopiero teraz do mnie dotarło jak bardzo p!@#$ane było jego zachowanie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Al Bundy

Mój najlepszy moment w filmie :
1.Scena w banku
2.Powiew włosów Jokera, gdy jechał radiowozem
3.Niewinny uśmieszek Jokera(podobał mi się na przesłuchaniu przez Batmana)