Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Deuce

Bane nigdy nie traktowa? Batmana jak kogo?, kogo mo?na ?atwo pokona?. Nawet gdy kierowa?a nim trucizna, dobrze widzia? kim jest Batman i, ?e do starcia z nim trzeba si? dobrze przygotowa?. Zlekcewa?y? Jean Paula i to si? ?le dla niego sko?czy?o.
Zastanawiam si? czy Nolan zdecyduje si? pokaza? przesz?o?? Bane'a w wi?zieniu. Je?li tak, to czy zostan? wykorzystane postacie Birda, Zombie'ego i Trogga. To dzi?ki nim Zguba jest tak pot??ny intelektualnie. To oni nauczyli go czyta? oraz dostarczali mu ksi??ki. Trogg skonstruowa? dla niego podajnik Jadu, a Zombie sporz?dza? narkotyk. Trójka ta uczy?a Bane'a ?ycia poza murami Pena Dura. Mo?na powiedzie?, ?e byli ojcami zast?pczymi i to dzi?ki nim Zguba móg? osi?gn?? swój sukces. Bardzo bym chcia? ich zobaczy?, ale obawiam si?, ?e przy tylu postaciach, zabraknie na nich czasu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

EL-Kal

Ale wiesz, Deuce, że początek Twojego postu, jeśli kieruje do mojej propozycji, jest całkiem bezsensowny? Wiem, jaki Bane jest w komiksach, a piszę o tym, jaki mógłby być (ale nie musi) w filmie.

Jakoś dziwne, że po Jokerze naspeedowanym amfą, mającym poszerzony nożem uśmiech, ktoś daje argument, że Bane powinien żywić szacunek do Batmana, bo w komiksie tak było.

Lubi? rzodkiewki

vincent

#62
Na ten dzień długo czekałem ;) Wszedłem na batcave po raz pierwszy od hm.. roku i jeden z pierwszych newsów brzmi.. BANE W TDKR.
Na to czekałem i to było moim marzeniem co do kontynuacji Batmana od Nolana. Haftowałem na samą myśl, że mógłby się tam pojawić Riddler (what the fuck?).

BANE BANE BANE

Epic win. Niby nic, a cały dzień po tej informacji miałem banana na twarzy.
Jak jeszcze złamie Batmanowi kręgosłup to ten film będzie lepszy niż najintensywniejszy orgazm i smak łomży export ;)

Pzdr.

PS. Pozdro Gieferg, pamiętam że Ty też chciałes Bane'a  w kontynuacji. High 5.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Deuce

Cytat: EL-Kal w 28 Styczeń  2011, 22:15:12
Ale wiesz, Deuce, ?e pocz?tek Twojego postu, je?li kieruje do mojej propozycji, jest ca?kiem bezsensowny? Wiem, jaki Bane jest w komiksach, a pisz? o tym, jaki móg?by by? (ale nie musi) w filmie.

To nie by?o bezpo?rednio do Ciebie, raczej ogólnie przy okazji ostanich postów. Nolan zrobi z t? postaci? co zechce, ale mi?o by?oby zobaczy?, ?e Bane ma jakiekolwiek poj?cie o tym, na kogo si? porywa. Z?amanie Nietoperza tylko po to, aby udowodni?, który z bohaterów jest lepszy w walce wr?cz, nie jest tym, co chcia?bym zobaczy? w filmie. Najwa?niejsze dla mnie jest to, aby starcie mia?o swój wa?ny i konkretny powód ze strony Bane'a, niekoniecznie taki sam jak w komiksach.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Altair

Genialny wygl?d Bane'a, takiego w?a?nie bym go chcia? w TDKR:
Spoiler
[Zamknij]

LelekPL

o to właśnie mi chodziło, kiedy napisałem, że wygląda jak zapomniany członek Village People :P

kelen


Hardy się już wczuwa :P

Drawski

Osobiście będę wdzięczny jeżeli będzie się wczuwał i zacznie porządnie ćwiczyć do tej roli. Nie mam złudzeń że będzie takim Bane jak w komiksach - wielkim i umięśnionym, ale miło by było gdyby przypakował. Z obecną sylwetką bardziej pasuje do roli Batmana!

Hydro

No i Nolan po raz kolejny udowodni? ?e lubi robi? ludzi w ch... konia :) Wi?kszo?? chyba od razu na starcie odrzuca?a t? posta?, ??cznie ze mn?. Maj?c przed oczami jego karykatur? z BiR nie mog?em sobie wyobrazi? go w urealnionej wizji Chrisa. No ale có?, zobaczymy co z tego b?dzie. Tom Hardy jest wg. mnie dobrym aktorem, potwierdzi? to wyst?pem w Incepcji, jednak w roli Bane'a trudno go sobie wyobra?am. Oczywi?cie przypakuje, ale nawet muskulatura podobna jak z filmu 'Bronson' to za ma?o jak na Bane'a, wydaje mi si? ?e CGI b?dzie konieczne, chyba ?e (jak uwa?a Paul Franklin) Nolan ma jaki? pomys?. Jak na razie pozostaje (zapewne bardzo d?ugo) czeka? na oficjalne fotki z planu :)

PS Mam cich? nadzieje, ?e twórcy b?d? opiera? si? na Knightfallu. Bane ?ami?cy Batmana na ekranie? Miodzio.
It's a funny world we live in.

EL-Kal

Tom Hardy nie jest "dobrym" aktorem, jest "bardzo dobrym" aktorem. Może i piszę to na podstawie tylko 4 filmów, jakie z nim widziałem, ale to wystarczy (Ledgera do premiery TDK widziałem w bodajże tylko 3 rolach, a miałem obraz aktora niezłego).

Lubi? rzodkiewki

MJ

Pewnie przed u?yciem venomu bedzie przypakowany tak jak w Bronson'ie , a po u?yj? CGI.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

(A)nonim

Pewnie nie będzie venomu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Adriann

Raczej będzie,może nie w takiej formie jak w komiksach

(A)nonim

Masz jakieś przecieki? :D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

To tak, mo?e nie na temat, ale hugh jackman do roli wolverine'a w filmie the wolverine, je 6000 kcal i wa?y na razie 95 a chce nabra? jeszcze wi?cej masy a wygl?da pot??nie wi?c je?li hardy zwi?kszy mas? gdzie? do ponad 100 to b?dzie super, ale czyta?em jaki? wywiad to co? mówiono o u?yciu cgi, z tym realizmem to te? troch? luzu, bo two face cho? nie mia? powiek ani mi??ni to ani mu oko nie wypad?o i jeszcze nim rusza? xD wi?c je?li tu u?yj? takiego zdrowego cgi to czemu nie xD wystarczy ?? jak b?dzie sobie jad wstrzykiwa? to powi?kszy si? w barach, w ko?cu je?li dadz? mu buty typu glany z pot??nym obcasem i jeszcze jakie? triki kamery i monta? to b?dzie wygl?da? o wiele wi?kszy od batmana xD
Call mi geek.