Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

darkside

Tutaj macie trochę awatarów z TDKR.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Johnny Napalm

Większość z nich nie powala na kolana. Znalazłem jednego, który by mnie interesował: ... jeszcze się zastanowię, ale jakby co, już go rezerwuje. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Wow Bane z filmu noir bardzo klimatyczny obrazek. A skąd pomysł na avatarek z gremlinem Johnny?. Ów stworek wygląda naprawdę słodko i nadawałby się na domowego zwierzaka (przynajmniej z wyglądu bo z charakterekiem to już chyba gorzej ;) )

Johnny Napalm

CytatÓw stworek wygl?da naprawd? s?odko i nadawa?by si? na domowego zwierzaka (przynajmniej z wygl?du bo z charakterekiem to ju? chyba gorzej  )
Gizmo by? naprawd? spoko, a wyt?umaczenie - dlaczego akurat gremlin, poda?em kilka postów temu. Ok, to by?o nawi?zanie do Gremlinow 2, gdzie zmutowanemu gremlinowi wyrastaj? skrzyd?a, a ten ucieka odlatuj?c, przedtem wybijaj?c dziur? w ?cianie laboratorium w kszta?cie znaku Batmana... :)
Lady ozzy wrzuci?a jaki? czas temu filmik a'propos tej scenki.

CytatWow Bane z filmu noir bardzo klimatyczny obrazek.
Zastanawiam si? jeszcze nad Roy'em z Blade Runnera. O tym:
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

No gizmo z charakteru też był słodki... gorzej jak się nim dobrze nie opiekowało ;)

Juby

Z okazji premiery TDKR na kilka tygodni zmieniam swój awatar na coś bardziej w stylu nadchodzącego zakończenia trylogii Nolana. 8)

Funky

Całe szczęście że dałeś coś nowego, bo nie mogłem patrzeć na kwadratową mordę Arnolda. Mam nadzieję że za kilka tygodni jednak nie wrócisz do starego Schwarzeneggera :P

Juby

Nadzieja matką głupich Funky. Ja kocham Schwarzeneggera, a ta fotka jest moją ulubioną. ;)

bart-allen

Ja jak znajdę pewną śmieszną animacje z Ghost Riderem poproszę mojego brata i gotowe.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Deuce

Uda?o mi si? znale?? lepsze uj?cie Bane'a, z jego nowym wygl?dem po restarcie. Licz? jednak na to, ?e kto? z obecnych twórców jeszcze przerobi t? posta?, a jej wygl?d ulegnie poprawie. Wtedy oczywi?cie i u mnie nast?pi zmiana.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

LelekPL

Na czas premiery TDKR da?em swoja fotk? "w" masce Bane'a.

Juby


BlackBat

Ja mam na swoim Vampire Batmana z Elseworlds, moja pierwsza zdobycz w postaci graphic novel, do której mam ogromny sentyment ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Nigdy nie lubiłem nazwy "graphic novel", takie to pretensjonalne jest. Jakby komiks to było coś złego.

BlackBat

Kwestia przyzwyczajenia, musiałam jechać tym terminem na prezentacji maturalnej i tak mi zostało ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"