Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasza Wlasna Animacja

Zaczęty przez Jon, 09 Maj 2008, 00:05:51

Firm

Nie.

To nie jest dobry pomysl...moze to byc kazdy oprócz Thomasa

Hunter

To moze glupia propozycja ale  trening nowego batmana mozna by tam zawrzec.
Batman walcząc z przestepcami obrywa kulke w ramie. Oczywiście w bat-cave ją wyciągnieto lecz batman juz nie moze wykonywac takich akrobacji jak kiedyś. Próbuje stworzyc zbroje która poprawi jego osiągi. Skonstruowana jest juz  zbroja batman przyodziewa sie w nią lecz nic mu to nie daje spowalnia go tylko i nie moze atakowac z zaskoczenia. Znów dostaje baty od wrogów. Postanawia wyszkolic nowego batmana.
: 31 Lipiec  2008, 11:00:38

 Tez moge coś narysowac.

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

1. Prace nad animacją juz trwają od dluzszego czasu.
2. Jak sko?czymy jeden projekt, który byc moze okaze sie calkiem udanym, to zaraz zabieramy sie za drugi...Wiec mimo wszystko wasze pomysly nadal są aktualne i czekamy na dalsze propozycje ;)

Firm

A czy projekt bedzie dany nam zobaczyc?

Mel

Zalezy...

Na razie moge podeslac designy postaci lub miejsc....
Ale i to w swoim czasie.

(Nie mam dostepu do swojego kompa :D)


Hunter

(A)nonim to nie batman beyond troche inny styl tam planuje bardziej w stylu the batman
Mel prosze o te designy postaci i miejsc
A tak nawiasem mówiąc rysujecie klatki i lączycie je w kompie czy to produkcja w 3D np. w Blenderze?

Mel

Tradycja 2D z obróbką w filtrującą.

Hunter

Aha moze byc fajnie a kolory komputerowe czy tradycjonalne ala BatTAS
i czy to wszystko w tematyce batmana?

Mel

Zobaczysz.

Ogólnie "produkcja"(jakkolwiek to nazwac...) bedzie trwac cholernie dlugo...
Sekunda pelnej animacji to od 2 do 4 godzin roboty w ostrym świetle lamp dwustronnych... Jest ciezko.

Hunter

Ile was w tym siedzi i czy moze gdzieś udostepniacie efekty waszej pracy?

Mel

Kilka osób....To dlatego tak nam to wolno idzie.
Udostepnimy w sieci jakiś fragment, gdy juz bedziemy ko?czyc caly projekt.

Licze, ze za 4 lub 5 miesiecy coś wrzucimy...

DeltiX

#27
Jestem tu trochę nowy i nie wiem jak wygląda sytuacja, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, na pytanie co się stało z tą animacją. Czy jest ciągle robiona czy się pracę nad nią już zakończyły?
http://perspektyma.blogspot.com - moje atelier

https://www.facebook.com/Perspektyma - i trochę więcej tekstu.

Mel

Kurde! Miała to być niespodzianka! Taka ni z gruchy ni z pietruchy,Detix! ;D
Ale, dobrze. Animacja na razie stoi w miejscu!
Ale jest na dobrej drodze (mimo, ze stoi..To i tak lepiej, że nie leży). Wolno to idzie, bo to kompletna amatorszczyzna, która będzie stanowić mieszankę animacji "tradycyjnej" i flash, aby zaoszczędzić te kolejne dwa lata pracy. Tak czy siak, zajmuje się tym więcej niż 5-6 osób(animatorzy flash i ci "od tradycyjnego" którzy w ten sam sposób szlifują swój talent w tej dziedzinie), a jedyną przeszkodą w ukończeniu projektu są rzeczy pozornie najbanalniejsze - dźwięk, głosy i muzyka!

W każdym razie (pomijając dołującą ciszę w animacji) efekt jest zadowalający, a wszystko to robimy dla przyjemności, więc nie ma co się obawiać jakiś marketingowych świnstw ;). Przyznam, ze nie wiele tam mojej ręki - jedynie zajęłam się designem, jakimiś tam sugestiami i montażem...No ale już nic więcej nie powiem! Koniec!

Dezerter

Cytat: Mel w 03 Kwiecień  2009, 20:33:35
Tak czy siak, zajmuje się tym więcej niż 5-6 osób(animatorzy flash i ci "od tradycyjnego" którzy w ten sam sposób szlifują swój talent w tej dziedzinie), a jedyną przeszkodą w ukończeniu projektu są rzeczy pozornie najbanalniejsze - dźwięk, głosy i muzyka!

Tak się zastanawiałem czy nie warto byłoby się wam pomęczyć i nawiązać kontakt z polskim Batmanem, Andrzejem Ferencem w sprawie użyczenia głosu Batmanowi(jesli ma mówione kwestie w tej animacji). Szczerze mówiąc to nie widzę nikogo innego kto mógłby podkładac pod niego głos, a dla polskich fanów byłby to nie lada smaczek. Nawiązanie kontaktu nie powinno być az takie trudne. Sam koresponduję z osobą która ma dostęp do polskich aktorów. Wam łatwiej  byłoby poszukać osób związanych z polskim dubbingiem na naszej-klasie(one moga pomóc w dotarciu do Pana Andrzeja). Dla przykładu konta na nk mają Miriam Aleksandrowicz(reżyserka dubbingu) Elżbieta Jędrzejewska(Poison Ivy w starym dubbingu do B:TAS oraz do tej samej postaci w Batmanie i Robinie>Uma Thurman<) Bartosz Opania(grał Robina w starym dubbingu do B:TAS oraz w B&R) i jeszcze parę osób. Gdybyście poruszyli, że tak powien niebo i ziemię to powinniście nawiązać kontakt z Panem Andrzejem. Myślę, że gdybyście przedstawili mu sytuację, to powinien się zgodzić(nagrać dialogi może u siebie w domu). Pan Andrzej Ferenc jest dla polskich fanów tym czym Connroy dla amerykanów. Warto spróbować, nic na pewno nie stracicie.

Dla tych nie w temacie. Andrzej Ferenc jest pierwszym polskim głosowym odpowiednikiem animowanego Batmana(jest właśnie z tego znany). Użyczył swojego głosu w kilku odcinkach B:TAS wydanych parę lat temu na kasetach VHS(przesyłałem te odcinki kilku osobom z tego forum), SubZero(VHS) Batman & Superman The World's Finest(wydane na VHS i DVD) oraz w aktorskim filmie Batman & Robin(jego dubbing dostepny jest w wydaniu DVD). Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Pan Andrzej użyczył głosu Batmanowi w kilku gościnnych odcinkach animowanego Supermana nadawanego kiedyś z dubbingiem w C+ oraz w Masce Batmana(na stronie Master Filmu pisali, że zrobili dubbing do tej animacji, a jedyną stacją w polsce która mogła ten dubbing zlecić i wyemitować jest Canal+). Pana Andrzeja mozna teraz usłyszeć w zapowiedziach Superkina w TVNie. Nie wiedzieć czemu WB w nowym dubbingu do B:TAS zwolniło prawie całą stara obsadę na gorszą z Radkiem Pazurą na czele(kto widział Ferenca w "akcji" ten nigdy nie zaakceptuje Pazury)