Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

AMC The Walking Dead

Zaczęty przez Mihcim, 25 Marzec 2014, 19:41:10

Mihcim

Nie wiem czy już istnieje taki temat odnośnie serialu jak nie to już ta ;)
Jak wam się podoba serial? Też czekacie na finał sezonu 4?
Ostatnio dostałem kilka ciekawych informacji odnośnie ostatniego odcinka.

Spoiler

- Odcinek zaczyna się od Ricka,Carla i Michonne w lesie jak w preview.
- Zanim Rick i reszta znajdą się w Terminus , wpadną na Joe i jego grupę.
- Carl prawie zostanie zgwałcony ale Rick go uratuje i powybija kilku z grupy Joe
- W trakcie tego wszystkiego aby Rick i reszta mogli uciec Daryl się poświęca i ginie.
- Joe nie umiera w tym odcinku
- Terminus to pułapka
- Gareth i reszta są kanibalami. 
[Zamknij]

Darkoff

Spoiler
Nie sądziłem że będzie ten motyw z gwałtem Carla. To będzie trzeba zobaczyć! No i śmierć Daryla? Postać nie komiksowa, więc uśmiercając ją stracą jedynie na oglądalności. Ehh.
Spoiler
[Zamknij]
[Zamknij]

LelekPL

Ja odpadłem po pierwszym sezonie. Znudziłem się na tym serialu jedynie. Początek był świetny - kiedy szeryf przebywał w domu tego ojca i syna. Bardzo emocjonalne odcinki. Ale potem, jak dotarł do tej głównej grupy już nikt nie był dla mnie ciekawy. Był jakiś melodramat w formie bezsensownego trójkąta miłosnego, bardzo niewciągające postacie i sceny. Brak perspektyw na jakieś większe wydarzenia  i przeciągające się melodramaty kompletnie mnie zniechęciły. Z różnych opinii dowiedziałem się, że potem jest jeszcze gorzej, więc nie chciało mi się zaglądać.

Może inni się mylili, ale z tego co ja mogłem ocenić to jest to bardzo nieciekawy serial.

Darkoff

Nie, nie mylili się. Potem jest jeszcze gorzej. I o ile czwarty sezon da się oglądać, to trzeci jest kompletnym szmatławcem.

RemiRose

#4
Cytat: Darkoff w 25 Marzec  2014, 22:18:16
Nie, nie mylili się. Potem jest jeszcze gorzej. I o ile czwarty sezon da się oglądać, to trzeci jest kompletnym szmatławcem.
Whoaaa. Ja rozumiem, żę gusta guściki i w ogóle, ale nie przesadzajmy. Trzeci sezon z wszystkich dotychczasowych prezentował zdecydowanie najwyższy poziom i to w czwartym znowu zaczęła się tendencja spadkowa. Skoro trzeci nazywasz szmatławcem, to co powiesz o drugim?
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Darkoff

Drugi byłby dobry gdyby nie to że przeciągali wątek z farmą nie potrzebnie przez te dwanaście odcinków, bo spokojnie dałoby się to zmieścić w trzech czy czterech odcinkach.

RemiRose

Dialogi w drugim sezonie ciągnęły się w nieskończoność, a trójkąt Joe, Rick, Lorie był chyba najgorszym wątkiem w serialu. Moim zdaniem trzeci sezon jest lepszy pod każdym względem. Przede wszystkim pozbyto sie niepotrzebnych postaci i zrobiono to w spoób ciekawy i przede wszystkim powodujący, że gdzieś tam w oku zakręciła się łezka nawet po T-dogu. Wprowadzono kilka nowych postaci i choć Michonne przez większość sezonu była nie do zniesienia, to Gubernator wykreowany przez Morriseya był doskonały. Ogółem najmocniejszym punktem trzeciego sezonu był własnie Gubernator. W czwartym sezonie próbowano przywrócić tą postać, ale pomimo dwóch odcinków z jego udziałem, reszta była raczej niskich lotów.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Darkoff

Trzeciego sezonu nie lubi? przez Tyreese'a( to co zrobili z jego komiksowym pierwowzorem jest gorsze od gwa?tu ), za gubernatora( nijak si? ma do orygina?u ) i za
Spoiler
?mier? Andrei
Spoiler
. O ile karty komiksu z wi?zieniem w roli g?ównej by?y bardzo ciekawe, to w serialu nie mog?em tego znie??. Wol? drugi sezon.
[Zamknij]
[Zamknij]

Mihcim

3 sezon jest słaby. Gdyby nie Gubernator to ten serial by upadł. Moim zdaniem 2 był po prostu za długi. Na farmie w komiksie byli TYLKO przez dwa-trzy numery a tutaj zrobili z tego cały sezon!
4 sezon jest po prostu genialny, dobrze się trzyma do komiksu ale także robi coś zupełnie nowego :)

Leon Kennedy

CytatJa odpad?em po pierwszym sezonie.

Pierwszy sezon tylko i wy??cznie nakr?ci? mnie na drugi :) Który w wielu momentach by? ?wietny, ale ca?a farma troch? za d?ugo si? ci?g?a. Trzeci sezon by? ok, ale to ca?e miasteczko jako? ma?o mnie przekonywa?o. Za to Gubernator mimo, ?e nie tak ostry jak w komiksie, to by? ukazany w dobry sposób. Na wierzchu zdawa? si? taki dobry, a w ?rodku z?y do szpiku ko?ci. Czwarty sezon baardzo dobry, ?wietnie sko?czony w?tek Gubernatora i wi?zienia! Potem swoista droga prowadz?ca do kolejnych ?wirów...

CytatTrzeciego sezonu nie lubi? przez Tyreese'a( to co zrobili z jego komiksowym pierwowzorem jest gorsze od gwa?tu )

My?l?, ?e nie ma wi?kszego sensu porównywa? serialu do komiksu.

Spoiler
za ?mier? Andrei
[Zamknij]

Nie wiem jhak by?o w komiksie, ale w serialu tak czy siak wysz?o fajnie.