Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Panteon.PL - nowy portal o superbohaterach

Zaczęty przez Doctus, 28 Wrzesień 2014, 16:15:51

Doctus

Witajcie! zapewne mnie pamiętacie, jestem Doctus i jestem jednym z doświadczonych użytkowników tego forum. Chciałbym Was zaprosić do projektu nad którym pracowałem wraz z paroma innymi osobami. Znam regulamin forum BC, nie ma w nim nic o reklamie, a że kiedyś już wrzucałem informację o innych stronkach to myślę że ani Q, ani Leon Kennedy czy Rado nie będę mnie za ten temat ścigać listem gończym. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie zakładam tego wątku aby promować się kosztem Batcave, ani żeby Was gdzieś przeciągać - zależy mi jedynie na odpowiedniej grupie odbiorców. Jeśli jednak Administrator uzna że ten temat zaśmieca forum i szkodzi portalowi, proszę go usunąć. To tyle słowem wstępu.

Panteon (www.panteon.pl) to projekt, który ma za zadanie promować w Polsce superbohaterów i zbudować miejsce z fajną atmosferą i ciekawymi artykułami (celujemy w recenzje i wszelakiego rodzaju inną publicystykę). Nie jest to projekt stworzony na fali popularności filmów superhero dzisiaj, ani fascynacji jakimś jednym określonym produktem. Wszyscy redaktorzy uwielbiają komiksy praktycznie od lat swojego dzieciństwa, a portal ten jest podsumowaniem naszych prób zaistnienia w sieci pod tematyką którą lubimy najbardziej (kto mnie kojarzy, zapewne pamięta że próbowałem tego wiele razy z różnym skutkiem).

Mamy otwarte umysły na sugestie i krytykę. Materiału mamy dużo, jednak panuje u nas swoboda w wyborze tego co chcemy akurat recenzować. Jesteśmy póki co malutką stroną z ambicjami, jednak nie z przerośniętym ego i cierpliwie będziemy dążyć do sukcesu. Nie naszego osobistego, ale sceny fanów superhero w PL. Uważamy, że komiksy, filmy, gry z tematyką nadludzi/vigilante są dziś tak samo ważną gałęzią fantastyki jak Gwiezdne Wojny czy Star Trek, i naszym projektem chcemy to pokazać. Jeśli ktoś z Was chciałby napisać jakiś tekst, to proszę pisać śmiało.

Redakcja zawsze będzie otwarta, na jednorazowe teksty lub stałe posady. Gwarantujemy szeroką tematykę i miejsce z fajnymi ludźmi, a płacimy kosmiczną walutą zwaną satysfakcją. Do Waszej dyspozycji jest także forum, do którego linka już nie będę podawać ze względu na fakt że piszę tego posta na forum o Batmanie, a więc nie chciałbym aby mój temat został odebrany jako próba zachęcenia Was do zmiany miejsca "przesiadywania". Nie jesteśmy dziećmi, wiemy wszyscy doskonale że tematyka jest bardzo zbieżna, dlatego też warto unikać potencjalnych konfliktów jak tylko się da.

Bless


Adriann

Wygląda ciekawie..niedługo do was dołączę.;d

The Dream

Ja już się zarejestrowałem i nawet napisałem parę głupot na dobry początek. ;) Portal prezentuje się nieźle, oby się rozwijał.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.