Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rado

Dzięki, ten powiększony format trochę mnie zdziwił, bo mi teraz komiks z półki odstaje, no ale to jest prezent więc nie narzekam.

BlackBat



Po wielu tygodniach nareszcie dorwałam ją w Reserved, jestem szczęśliwa jak nie wiem :D Szkoda, że nie starczyło mi na koszulkę z logiem Decepticonów, ale Bats zwyciężył :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

z tej kolekcji to chyba moja ulubiona, hush ♥ chociaż fakt, że jest biała dyskwalifikuje jej zakup u mnie ;;

BlackBat

Miałam  szczęście, że akurat te zostały :D No też żałuję, że nie jest czarna, biały też nie jest dla mnie korzystny ><
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Doszed? nowy zakup z Ebay'a
"War on Crime" Diniego i Rossa.



Rado, je?eli chcesz kupi? ten album to ostrzegam, ?e ma pot??ny format: 35 x 26 cm, wiec mocno odstaje z pó?ki :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Heh, no spoko. "War on crime" prawdopodobnie, przy następnej dostawie, będę miał stąd http://multiversum.pl/p/377/10174/worlds-greatest-super-heroes-sc-najnowsze-produkty-dostepne-od-reki.html

Samo "War.." jest naprawdę świetnym komiksem. Czołówka bez dwóch zdań. Dobry zakup.

kelen

No, prace Rossa to tylko w powiększonym formacie :)

Świeża dostawa:


Johnny Napalm

Jak zwykle, w przypadku Kelena, kolekcja powiększa się hurtowo. Brawo! Sam bym chciał czytać co miesiąc tyle nowości. Powiedz Kelen, skąd bierzesz te cudeńka? Ebay, Multiversum?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen


nighty

za każdym razem kupując komiksy obiecuję sobie - nigdy więcej wydań zeszytowych! a później trafiam na okładki dustina nguyena i szlag trafia to postanowienie ;;


Mister Tadeo

Moja Bat-Kolekcja: filmy na DVD, Blu ray (Batmany Burtona nawet na VHS), CD, winyl, komiks, plakat, gra, bat-latarka (dołączona jako gratis do wydania DVD z motocyklem TDK):


TDKR na Blu + score na winylu i CD:


Pozostałe soundtracki z Batmanów + adaptacja komiksowa BR (szukam też z 1 cz. - jeśli ktoś ma komiks w b. dobrym stanie i chce sprzedać, niech się odezwie) + gra karciana, w którą już zapomniałem już grać (może ktoś wie?):


Polski plakat kinowy z Batmana Burtona:


I to chyba wszystko.

BlackBat

WOW :O Zbieram szczękę z podłogi, niesamowita kolekcja :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

wczoraj do mojej skromnej kolekcji oryginalnych prac dołączył giftart od mojego ulubionego rysownika w szeregach dc, marcusa to *o* niestety na ścianie obok reszty zawiśnie dopiero po świętach, bo nie chcę psuć niespodzianki osobie, dla której jest drugi rysunek, który od niego dostałam T^T


BlackBat

Jak Ty to zrobiłaś *_* Ale masz fajnie <3
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

długa historia, robiłam zamówioną red robinową bluzę dla niego i zapytałam, czy on sam będzie miał otwarte jeszcze kiedykolwiek commishe (chociaż bardziej z ciekawości, bo to raczej zabawa poza moimi możliwościami finansowymi) i wyszło, że w najbliższej przyszłości nie, ale powiedział, że może mi coś naskrobać :D oczywiście wpadłam w panikę rozdarta pomiędzy wzięciem timkon dla kairi, która też ubóstwia jego prace, a czegoś dla siebie, na co on odpisał, że żaden problem i narysuje dwa ♥ wybrałam dD bo uwielbiam ich w jego wykonaniu T^T zwłaszcza damiana *o*