Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

cah

Cześć,
BatCave odwiedzam już od dobrych dwóch lat. Jako fan gacka od niemal 20 lat, postanowiłem się wreszcie zarejestrować na forum.

kelen


mikex

Witam Państwa, Michaś, przede wszystkim fan Batman Beyond i Justice League.


Rado

Cześć Michaś. Rozumiem, że fan animacji tak?

mikex

Dokładnie tak.
Filmy jakoś do mnie nie przemawiają, tylko animowane.

arminas

Siemka, Dominik, niedzielny fan Batman'a, w wolnych chwilach grafikuj? i bawi? si? Photoshopami, tegoroczny maturzysta, przysz?y kasjer w Mc'Donaldzie. :D

Johnny Napalm

Witamy na pok?adzie. :)
Cytattegoroczny maturzysta, przysz?y kasjer w Mc'Donaldzie.
To czarnowidztwo, czy po prostu brutalny realizm? Czy jak powo?am si? na Batcave, to dostan? dodatkowe frytki?

Powodzenia na maturze.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

arminas

Frytki może nie, ale frytkę to może dodatkową dorzucę. :)

piotreq

Cześć, założyłem konto głownie z tego powodu że chciałbym kupić parę komiksów o Batmanie - Killing Joke, Arkham Asylum - niestety dla mnie ceny w sklepach są zabójcze - około 150 zł za komiks to lekka przesada - Dlatego jeśli ktoś z ma na sprzedasz komiksy z Batkiem niech koniecznie do znać, nie muszą to być te które wymieniłem.

Johnny Napalm

Witam,
150 zł za Arkham Asylum to chyba nie jest jeszcze najwyższa cena. Gdybym w stacjonarnym sklepie trafił na ów komiks w tej cenie, no i oczywiście własnoręcznie sprawdziłbym czy nie ma jakichś mankamentów, raczej bym go wziął na twoim miejscu.

Ja niestety nic nie sprzedaję, wręcz przeciwnie, stale powiększam swoją kolekcję.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

piotreq

Dla mnie 150 zł za komiks, nie ważne jak kultowy i zajebisty by był to i tak za drogo. Jak widzę książkę za 50 zł to już mi się słabo robi. Już nie wspomina o grach gdzie zwykła edycja potrafi kosztować 130 zł. Gdzie masz tylko płytkę i kawałek papieru, czytaj instrukcję.

kelen

Tylko wiesz, ktoś nad tą "tylko" płytką ciężko pracuje wieloma miesiącami.

Doctus

CytatDla mnie 150 zł za komiks, nie ważne jak kultowy i zajebisty by był to i tak za drogo.
Na hobby nie powinno się oszczędzać, ale to już kwestia indywidualna. Niektórzy zamknęli się trochę w epoce TM-Semic, Dobrego Komiksu, i Mandragory gdzie komiks kosztował w przybliżeniu 5 zł. Teraz czasy są trochę inne, zwłaszcza u nas w kraju, i dużo się sprzedaje wydań zbiorczych, kolekcjonerskich, i innych, które na półce wyglądają konkretniej niż stos zeszytów w foliach (mówię z własnego przykładu). W USA jakoś nie mieli problemu z rozwinięciem i wydania zbiorcze mają również niemałą sprzedaż - choć to oczywiste że nie prześcigną nigdy zeszytówek, które są kultowe w ich kulturze, to jednak ludzie nie mają tam oporów żeby na rzadsze komiksy wydawać kupę kasy. Pewne tytuły nie zejdą nigdy poniżej pewnej ceny, choć taktyka kupowania używanych komiksów (w dobrym stanie oczywiście) to też jakiś pomysł, i masz w tym moje poparcie, bo sam tak robię. To już nie te czasy niestety żeby móc wydawać wszystkie oszczędności na swoje hobby.

W razie czego, AA może kupić tutaj za ok. 70-80 zł.

Johnny Napalm

Dla mnie kiedyś i te 5zł było za dużo za w sumie krótkie historie, które np. serwowała Mandragora. TM-Semic chociaż zawsze dawał te 50 stron.
@Doctus, licytacja fajna, tylko to są wersję ENGL, więc to żądna okazja. Za tyle to mogę kupić AA w stacjonarnym sklepie koło siebie. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Doctus

CytatDla mnie kiedy? i te 5z? by?o za du?o za w sumie krótkie historie, które np. serwowa?a Mandragora. TM-Semic chocia? zawsze dawa? te 50 stron.

Te? mi si? nie podoba format Mandragory, mo?e dlatego ?e mam bardziej podej?cie kolekcjonera a nie konsumenta, który za rok sprzeda dany zeszyt 'bo ju? przeczyta?'. Wtedy taki format ma sens. Dlatego staram si? polowa? na jakie? zbiorcze wydania z Mandragory, niestety z dosy? marnym skutkiem. Póki co jednak uzupe?niam zbiory z TM-Semic, i licz? ?e uda mi si? w przysz?o?ci dorwa? pewne komiksy które wyda?a Mandra w twardej oprawie. Gdyby kto? mia? kiedy?, i chcia? sprzeda?, niech pisze ?mia?o.