Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

Johnny Napalm

Witaj z powrotem Mel.
Jak mniemam, ostatnie dwa lata sp?dzi?a? uwi?ziona przez Bane'a w jakiej? dziurze w ziemi. No ale skoro Bruce si? jako? wykaraska? to pewnie i ty znalaz?a? sposób. :D
Cytat: Funky w 07 Luty  2013, 17:22:24
J I tak tutaj jestem i mam nadziej? ?e pozostane z wami jeszcze d?uuuugo ;)
Oby, bo bez ciebie Funky forum BC by?oby jak Komorowski bez w?sów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 07 Luty  2013, 17:48:16
Witaj z powrotem Mel.
Jak mniemam, ostatnie dwa lata sp?dzi?a? uwi?ziona przez Bane'a w jakiej? dziurze w ziemi. No ale skoro Bruce si? jako? wykaraska? to pewnie i ty znalaz?a? sposób.

No przecie? Bruce zrzuci? jej lin? ;)

Altair

Funky, pamiętam, że gdy dołączyłem właśnie w 2008 do BC to faktycznie (mimo, że byłem dzieciakiem totalnie nieobytym z pewnymi zachowaniami i zasadami forumowymi) były jeszcze pewne pozostałości po totalnym chamstwie jakim to Forum swego czasu emanowało. Nie, nie mówię o każdym użytkowniku tylko o konkretnych (np. śp. El-Kal), którzy skutecznie niszczyli atmosferę. Na szczęście zawsze byłeś Ty, Leon, Maxie, Air, Mel i Kelen (mogłem kogoś pominąć, pisząc na szybkiego), którzy zamiast wyśmiewać niewiedzę, mocno pomagaliście się wciągnąć w tą cyber-społeczność. ;)

No i teraz jest znacznie lepiej, jakoś trolle się wykruszyły i pozostali Ci, którzy chcą. Dla mnie BatCave to nie tylko miejsce gdzie można porozmawiać o batmanie, ale i o wszystkim innym z fajnymi ludźmi i to jest super. ;)

BlackBat

W porównaniu z wami, jestem tu naprawdę krótko bo chyba ponad pół roku. Chciałam tylko powiedzieć, że nie żałuję tego, że w końcu udało mi się przełamać i zarejestrować. Przed BatCave unikałam forów internetowych jak ognia, teraz cieszę się, że tu jestem, bo poznałam naprawdę świetnych ludzi o podobnych zainteresowaniach. No i mam nadzieję zostać tu jak najdłużej :)

Cytat: Air Jordan w 07 Luty  2013, 22:33:59
No przecież Bruce zrzucił jej linę ;)

Poplułam się herbatą ze śmiechu, zemszczę się za to! :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Mel

CytatNa szczęście zawsze byłeś Ty, Leon, Maxie, Air, Mel i Kelen


Omg... GIMME A HUG!

CytatNo przecież Bruce zrzucił jej linę
No hug for you.

Altair


JaRo II

 Poruszyliście fajny temat. Sentyment i wspomnienia odżywają. Ja z forum BatCave jestem związany także od dawna. Zarejestrowałem się po raz pierwszy 27 października 2004 roku jako 60 zarejestrowany aktywny użytkownik (czy ktoś jeszcze oprócz mnie pamięta swoją pierwszą datę rejestracji?? ;) ). BatCave było pierwszym forum, na którym się zarejestrowałem, miałem wtedy 16 lat. Z tamtego okresu nie ze wszystkich swoich postów jestem zadowolony, często wdawałem się w niepotrzebne dyskusje, czasem zakładałem zupełnie zbędny wątek, ale to są typowe objawy wieku nastoletniego. W każdym bądź razie dziś staram się już nie popełniać swoich wcześniejszych pomyłek. Tak jak pisałem na początku- zarejestrowałem się jesienią 2004 roku i byłem obecny na forum gdzieś do końca 2005 roku. Później powróciłem w połowie 2006 roku i obecny byłem gdzieś do połowy 2007 roku. Następnie wróciłem wiosną 2008 roku. Latem tego samego roku byłem zmuszony opuścić forum na 9 miesięcy. Po raz ostatni jak do tej pory reaktywowałem się wiosną 2009 i jestem nadal obecny.
Gdybym miał wskazać najlepszy okres na BatCave to byłby to właśnie ten z roku 2008 przed premierą "Mrocznego Rycerza". Atmosfera, która wtedy panowała była naprawdę fajna. Zresztą utrzymuje się ona także i dziś.
Od zawsze moim avatarem był Jason Voorhees. Obok Batmana jest to moja ulubiona fikcyjna postać, bieżący avatar to już czwarta wersja Jasona.
Z BatCave łącznie jestem związany już ponad 8 lat. Nie jestem użytkownikiem, który ma po 1000 postów i nie udzielam się aż tak często, aby znaleźć się w pierwszej TOP 10 najpopularniejszych osób z forum, ale zawsze z chęcią odwiedzam tą stronę. Jestem z nią związany od lat i zawsze cieszył mnie fakt, że mogę spotykać się wirtualnie z innymi osobami, które podobnie jak i ja mają "dziwne" zainteresowania- piszę "dziwne", gdyż w towarzystwie, z którym się zadaję komiksy i Batman uchodzą za coś nienormalnego i dziwnego.
Uważam, że forum jak i cała stronka utrzymują od lat wysoki poziom, a atmosfera, która tu panuje przyciąga do rozmowy. Liczę, że w takim zespole, w jakim tu teraz jesteśmy pozostaniemy jeszcze na długo.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

#97
Cytat: Mel w 08 Luty  2013, 22:27:34
No hug for you.

What did I do?

Cytat: Altair w 08 Luty  2013, 19:50:49
Na szczęście zawsze byłeś Ty, Leon, Maxie, Air, Mel i Kelen (mogłem kogoś pominąć, pisząc na szybkiego), którzy zamiast wyśmiewać niewiedzę, mocno pomagaliście się wciągnąć w tą cyber-społeczność. ;)

Dziękuję za miłe słowa, jak również chciałbym za to samo o czym napisałeś podziękować reszcie użytkowników. Dzięki Wam znowu zacząłem czytać komiksy. Nie powiem, New 52 również pomogło ;) , ale łatanie dziur w tym całym ich podejściu to już tylko i wyłącznie Wasza zasługa.

Post Merge: 09 Luty  2013, 19:49:30

Cytat: JaRo II w 09 Luty  2013, 12:17:40
Uważam, że forum jak i cała stronka utrzymują od lat wysoki poziom, a atmosfera, która tu panuje przyciąga do rozmowy. Liczę, że w takim zespole, w jakim tu teraz jesteśmy pozostaniemy jeszcze na długo.

Nie ma co ukrywać, skład naprawdę robi swoje. Miałem tutaj sporo sprzecznych opinii z innymi użytkownikami a propos komiksów, filmów o Batmanie, czy nawet z Tobą Jaro jeśli chodzi o horrory. I nie dość, że wszystko było przeprowadzone spokojnie to pomogło mi dostrzec inny punkt widzenia, czy tak jak w naszym przypadku, przekonałem się również do Jasona ;)

Locust

Hej,
Forum jak i stronę czytam już od bardzo dawna, sam nie wiem czemu dopiero teraz się zarejestrowałem chyba głównie z braku czasu...
Moja przygoda z komiksami zaczęła się gdzieś w połowie lat 90. oczywiście były to TM-Semici (ale było też parę wydań zagranicznych) głownie Batman, Spider i X-Meni jako, że byłem młody to raczej oglądałem z kolegami obrazki niż je czytałem. Kiedyś nawet miałem replikę Batmobilu z pierwszego Burtonowskiego filmu! Gdzieś na przestrzeni lat i przeprowadzek się zgubił...
Kultowym filmem dzieciństwa, który oglądałem w kółko był... Batman & Robin! Najlepszy film jaki widziałem! SERIO! Od razu spieszę z wyjaśnieniem, że ostatni raz film widziałem gdzieś w 1999 i... nie mam zamiaru go znowu oglądać! Wolę, żeby to przyjemne wspomnienie pozostało, gdyż wiem, że aktualnie bym go zjechał od góry do dołu...

Parę lat temu po dłuższej przerwie ,,wróciłem do świata komiksów" i wsiąkłem.
Z wielkich graczy czytuję głównie DC/Vertigo. Marvel właściwie mnie nie interesuje (od czasu do czasu sięgnę po Deadpoola albo Mutantów).
Komiksy czytuję w większości w języku angielskim i to dopiero w wydaniach zbiorczych, nie lubię zeszytówek i tego czekania miesiąc na ciąg dalszy.
Jakby to kogoś interesowało prowadzę od niedawna własnego bloga z recenzjami/opiniami (jak zwał tak zwał) o komiksach.

Coś jeszcze chcielibyście wiedzieć?


jakura

Siema:) Widzę, że mamy całkiem "zbieżność historii" ;)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Rado

#100
Lokust, przejrzałem Twojego bloga. Też jestem dużym fanem Sandmana i generalnie Vertigo, a "Porę Mgieł" uważałem przez jakiś czas za najlepsze tomy całej serii. Teraz cenię wyżej inne, jak np. "Koniec Światów", ale do PM wracam co jakiś czas i tak. Jeśli to nie literatura, to nic nią nie jest. Generalnie spoko blog, aczkolwiek nie zgodzę się, z tym co wymieniłeś jako mankament "Pory Mgieł". Taką odskocznię od głównej historii Gaiman robił sobie zarówno we wcześniejszych tomach, jak i w późniejszych. Zresztą, to częsty zabieg scenarzystów wszelakich. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, pozwala nie znudzić się głównym wątkiem, a i historia tego przerywnika w PM, sama w sobie mnie się podobała

A,  i witam na forum.

Locust

Cytat: Rado w 09 Marzec  2013, 21:39:19
aczkolwiek nie zgodzę się, z tym co wymieniłeś jako mankament "Pory Mgieł". Taką odskocznię od głównej historii Gaiman robił sobie zarówno we wcześniejszych tomach, jak i w późniejszych. Zresztą, to częsty zabieg scenarzystów wszelakich. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, pozwala nie znudzić się głównym wątkiem, a i historia tego przerywnika w PM, sama w sobie mnie się podobała

Generalnie masz rację. W żadnym wypadku nie jest to zła historyjka, ale ja się tak wkręciłem w główny wątek, że mnie trochę wyhamowało. Fakt, możliwe, że tak jak piszesz dzięki temu, tej chwili "na głodzie" główny nurt tak dobrze smakował

Tengu

CytatMarvel w?a?ciwie mnie nie interesuje (od czasu do czasu si?gn? po Deadpoola albo Mutantów).

Zawsze b?dzie jaki? ambasador mutantów na forum Batcave ;). Ja osobi?cie jak dobrze pami?tam, ostatnia historia jak? czyta?em to run Morrisona w X-Men (seria "New X-Men"). Przedtem troch? Ultimate X-Men, ale tych obecnych jako? nie czytam ani nie zamierzam - Ultimatum jak dla mnie odebra?o mutantom wyj?tkowo?ci, i teraz bardziej kojarzy mi si? ta wersja z odmie?cami, a nie inn? ras?. Tak to zdecydowanie jestem fanem mutantów 2 generacji, a najbardziej lubi? "The Phoenix Saga". Zawsze ma si? sentyment do rzeczy na których si? cz?owiek wychowa?. Ale jako? teraz kiedy si? u nas pojawi?e?, pomy?la?em ?e musz? w ko?cu przeczyta? "Avengers vs. X-Men" i jak?? miniserie z Deapoolem. Co by? mi poleci? je?li chodzi o Wade'a?

No i oczywi?cie witam Ci? w Bat-Jaskini.

Locust

Cytat: Tengu w 10 Marzec  2013, 16:37:19
Zawsze ma si? sentyment do rzeczy na których si? cz?owiek wychowa?. Ale jako? teraz kiedy si? u nas pojawi?e?, pomy?la?em ?e musz? w ko?cu przeczyta? "Avengers vs. X-Men" i jak?? miniserie z Deapoolem. Co by? mi poleci? je?li chodzi o Wade'a?


?adnych nowy X-Menów nie tyka?em, ale sam zabieram si? od jakiego? czasu do Avengers vs X-Men...
Deadpoola czyta?em tego z lat 2009-2011 i w?a?ciwie wszystkie numery do 31 daj? rad? (z wyj?tkiem historii What Happened in Vegas numery 23-27 ktora jest marna).
Ca?a linia tej serii (63 numery) to Deadpool najemnik -> Deadpool chce by? dobry -> Deadpool chce umrze? bo nikt go nie kocha...  Czym dalej tym ró?niej z jako?ci?.
I zapewne wiesz czego si? spodziewa?? Absurd goni absurd... z du?ym dystansem trzeba do tego podchodzi?

Teraz jako? chyba w maju wychodzi pierwsze wydanie zbiorcze z Marvel Now to zerkn? co teraz Wade prezentuje, aczkolwiek recenzj? s? naprawd? ró?ne...

Padme

Hi ,
forum przeglądam już od jakiegoś czasu ale teraz postanowiłam się zarejestrować. Komiksami interesuję się od dawna , starszy brat zbierał Spidermany i tak się zaczęło :). Jestem fanką zarówno Marvela (głównie X-meni oraz Avengersi) jak i DC (ulubione tytuły to Batman i Watchmeni). Z takich nietypowych zainteresowań wymienię też cosplay - posiadam kostium Rogue z X-menów ,a aktualnie tworzy się jeden strój z DC (jak skończę to się pochwalę) :)