Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Juby

Idiotyzm. :-\ Ja się żegnam, bo za dużo spoilerów i recenzji się zaczęło kręcić. Pora opuścić internet o seansu, czyli na prawie dwa tygodnia. Do usłyszenia.

vincent

Też się żegnam. Do zoba, najpewniej w temacie z wrażeniami ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Patryk02099x

To ja też opuszczam forum, bo jeszcze niechcący ktoś coś napisze o zakończeniu(a zakładam, że ktoś może specjalnie tylko po to zarejestrować się na forum- kiedyś na Polygamii koleś pod wszystkimi newsami pisał jakie jest zakończenie Heavy Rain, a jedyną korzyść jaką z tego miał to... satysfakcja? Jak można wszystkim psuć grę, bo się ją skończyło? obawiam się, że tu też tak może być. Ale tak całkiem z internetu nie rezygnuję, w końcu bez przesady, na innych forach, które są na zupełnie inne tematy niż to raczej nikt nie zdradzi zakończenia.

kelen

Nazwa tego linku raczej sugeruje żart, ale wolę dmuchać na zimne i wyłączyłem zaraz jak tylko video samo zaczęło się odtwarzać.

darkside

Przez nazwę linku myślałem że to jakiś żart, że tam na ekranie to przypadkowy film, ale niestety... ciekawość jest zgubna. Rozumiem że Nolan nie chciał się trzymać konwencji superhero, nie chciał może happy endu, ale COŚ TAKIEGO to wystarczające aby stracił u mnie szacunek jako reżyser. Chociaż może to przez to że jestem tak zagorzałym fanem komiksowych herosów, tak trudno jest mi przetrawić coś takiego.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Gieferg

Oj za miękki jesteś widocznie. Mnie tam satysfakcjonuje tak zaskakująca końcówka, zresztą jak pisali w jednej recenzji - Nolan musiał sobie zapracować na to by przy okazji trzeciej części dostać aż taką swobodę działania i dopiero teraz mógł nakręcić film rzeczywiście tak jak chciał i pokazać na co go stać. 
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

jakura

Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Gieferg

Heh, ciekawe reakcje macie, kto by pomyślał :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Altair

Zakończenie z funnyordie.com jest najprawdopodobniej fałszywe. Jakim cudem film Nolana miałby wtedy PG13?

Gieferg

Cytatjest najprawdopodobniej fałszywe

Serio?  ;D
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

oficer

Cytat: Altair w 17 Lipiec  2012, 08:11:45
Zakończenie z funnyordie.com jest najprawdopodobniej fałszywe. Jakim cudem film Nolana miałby wtedy PG13?
Ale nie jesteś pewien? ;)
HAHAHAHAHAHAHA Why so serious! ;D
This is no time for fear .... That comes later

Altair

Nie trafia do mnie ten humor. ;) Napisałem to info dla tych, co to omijali ten link szerokim łukiem.

Leon Kennedy

Komuś może sie to podoba, ale jak dla mnie było dość żenujące i z góry wiadome, że nieprawdziwe.

rocklee

Naprawdę nie macie poczucia humoru, ktoś zrobił żart z tego jak niektórzy mają spinę z końca wielkiego arcydzieła, geniuszi ble ble ble, ja też czekam na ten film, ale to był dobry żart, prosty i trafia do prostych ludzi, takich jak ja, nie chodzi zaraz o te rzeczy co bane robił gackowi xD   bo nawet nie obejrzałem tego do końca, ale no cóż... trochę miałem bekę z tego jak niektórzy już się wylogowywali i mieli nie wchodzić już na to forum xD

Gieferg

Trzeba usunąć kij z tyłka przed oglądaniem.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.