Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Clash of the Titans

Zaczęty przez Kadaver, 10 Czerwiec 2009, 18:54:59

Kadaver

Trzecia już ekranizacja mitu o Perseuszu i Andromedzie.
Pierwsza wersja powstała w 1963 roku pod tytułem Perseus the Invincible,w roli głownej wystapił wtedy Richard Harrison.
W drugiej wersji z 1981 pod tytułem Clash of the Titans  Perseuszowi użyczył ciała Harry Hamlin.
W najnowszej wersji pod tym samym tytułem co poprzednia wystąpią:Sam Worthington jako Perseusz,Liam Nesson jako Zeus(Świetny wybór.Z żyjących aktorów chyba tylko Sean Connery by się lepiej nadawał),Ralph Fiennes jako Hades, Alexa Davalos jako Andromeda,Izabela Miko jako Atena.

Ja lubię filmy sword and sandal,więc chętnie obejrzę.
A wy?


James-Bond96


Kadaver

Wg Imdb napewno.
Posted on: 10 Czerwiec  2009, 23:00:05

 Na comingsoon.net pojawił się pierwszy zwiastun.

Maxie Zeus

http://www.youtube.com/watch?v=0_Q7NlAlZEA
Mi się podoba... Może być ciekawie, W 35 sekundzie widać Liama Neesona jak Zeusa.
Posted on: 11 Listopad  2009, 21:30:05

 



Harvey Dent

Jak dla mnie to trailer kopie dupsko :)

(A)nonim

Rety...
Klasyk kina fantasy w wersji pop. Można obejrzeć ale klimatu oryginału na razie w ogóle nie poczułem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Kadaver

#6
I raczej nie poczujesz,bo film ma być w innym klimacie.

(A)nonim

No z tego co na razie zobaczyłem to bez klimatu ale z samymi efektami specjalnymi i scenami akcji.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Ufff, dzięki bogu, że nie ma klimatu pierwowzoru. Z tamtego filmu tylko Meredith dawał radę. Ja tak sobie oglądam, no i lekko zniesmaczony jestem, seans ciężko idzie, no ale mówię sobie, trudno, w latach 60-tych to takie były filmy. Później wchodzę na jakąś stronkę i nie wierzę własnym oczom. to film z lat 80-tych? Po prostu żenada.
Na szczęście nowy Clash się po teaserze bardzo dobrze zapowiada, lepiej niż Książe Persji nawet.

Harvey Dent

Cytat: (A)nonim w 16 Listopad  2009, 16:17:52
No z tego co na razie zobaczyłem to bez klimatu ale z samymi efektami specjalnymi i scenami akcji.

No jaaa, przecież każdy film z oszałamiającymi efektami specjalnymi jest teraz klasyfikowany jako "wersja pop". W dzisiejszych czasach plastelinowe skorpiony to "klimat", ale w tamtych to było "cgi" (chociaż ja podobnie jak Roy sądziłem, że film jest starszy).

Kadaver

Cytat: (A)nonim w 16 Listopad  2009, 11:34:07
Rety...
Klasyk kina fantasy w wersji pop.
A jakiej wersji się spodziewałeś?Heavy Metal?Hip hop?Techno?Disco polo?

(A)nonim

CytatNo jaaa, przecież każdy film z oszałamiającymi efektami specjalnymi jest teraz klasyfikowany jako "wersja pop".
Nie taki film jest klasyfikowany jako film z oszałamiającymi efektami specjalnymi. Tutaj dostałem rockowy teledysk pełen scen akcji, typu "zajebisty skok wojownika z mieczem" i popisywania się właśnie oszałamiającymi efektami specjalnymi.
CytatW dzisiejszych czasach plastelinowe skorpiony to "klimat", ale w tamtych to było "cgi" (chociaż ja podobnie jak Roy sądziłem, że film jest starszy).
A gdzie ja napisałem że plastelinowe skorpiony dawały klimat?
CytatA jakiej wersji się spodziewałeś?Heavy Metal?Hip hop?Techno?Disco polo?
Sorry, nie mogę odpisać, ten żart był zbyt ostry.

Co do starej wersji, to efekty są rzeczywiście anachroniczne, ale film i tak się przyjemnie ogląda.

I ok mogą nakręcić taki film, ale po co robić remake, nie mogą się trochę wysilić na własny pomysł?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Harvey Dent

Cytat: (A)nonimTutaj dostałem rockowy teledysk pełen scen akcji, typu "zajebisty skok wojownika z mieczem" i popisywania się właśnie oszałamiającymi efektami specjalnymi.

To będzie film akcja/przygoda i w takim klimacie jest trailer, więc nie wiem o co chodzi. Nawiasem mówiąc ta rockowa muzyka pasuje tam świetnie.

(A)nonim

#13
Film akcja/przygoda musi mieć kiczowate uber-hollywoodzkie sceny? A tak poza tym to rzekomo ma być film fantasy/przygodowy. Rockowa muzyczka zupełnie mi nie pasuje do tego.
CytatIn the film, the ultimate struggle for power pits men against kings and kings against gods. But the war between the gods themselves could destroy the world. Born of a god but raised as a man, Perseus (Worthington) is helpless to save his family from Hades (Fiennes), vengeful god of the underworld. With nothing left to lose, Perseus volunteers to lead a dangerous mission to defeat Hades before he can seize power from Zeus (Neeson) and unleash hell on Earth. Leading a daring band of warriors, Perseus sets off on a perilous journey deep into forbidden worlds. Battling unholy demons and fearsome beasts, he will only survive if he can accept his power as a god, defy his fate and create his own destiny.
Ok po tym opisie coraz mniej mi się to podoba. Hades chce pokonać Zeusa, Perseusz musi go powstrzymać i się na nim zemścić. Blee.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Harvey Dent

Cytat: (A)nonimFilm akcja/przygoda musi mieć kiczowate uber-hollywoodzkie sceny?

Ehh, jeśli ten trailel uważasz za kicz, to w takim razie stary film to jego kwintesencja...