Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Nagi Wonrz

?wietne "propozycje" na ko?cu Wolverine'a - Mega MARVEL: Weapon X  ;D Dobór tytu?ów w Kolekcji jak na razie bardzo dobry, szkoda tylko Muchy.

Johnny Napalm

W jakim sensie "szkoda"?

Mam nadzieje, że dzisiaj uda mi się jeszcze kupić Wolviego.  :) Już zacieram ręce myśląc o tym numerze. :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Mucha wydała oświadczenie, że z powodu konkurencyjnej oferty Hachette, Mucha nie będzie wydawać nic z Marvela, dopóki nie skończy się kolekcja od Hachette.

PieSzy

To niech się w takim razie wezmą za DC. Ja się nie pogniewam. :)

franek

Wzięli się za DC w tamtym roku. All - Star Superman co prawda może i jest najlepszym komiksem "eSa" w historii ale no bez jaj, za jaką cenę ja się pytam, znowu wszystko zniszczyła moda na HC


Show Must Go On!!!

kelen

Niestety HC z tego co wiem to "rozkaz z góry", czyli firmy głównej, która pochodzi bodajże z Włoch (albo któregoś innego europejskiego kraju). Całe szczęście dało się dostać dużo taniej w sklepach. Zniżki robią swoje.
Ja już napisałem w komentarzach na FB - niech zrobią numer Egmontowi i wydadzą "Long Halloween".

Nightrain

http://img33.imageshack.us/img33/9334/obraz104ra.jpg
Tak, wiem, że minęły 2 miesiące, a ja zdobyłem to dopiero dzisiaj, no ale wczoraj, przedwczoraj czy kiedyś tam wróciły do empiku ;D 15zł to bardzo okazyjna cena, więc głupio byłoby nie skorzystać.

Valar Morghulis

Altair


Nagi Wonrz

Pierwszy tom 15 zyli, co w tym dziwnego? Empiki wystawiły niesprzedane egzemplarze, ot co.

Altair

No żałuję teraz, że się nie załapałem.

Nagi Wonrz

Wg Forum Gildii Haczet wysyła ponownie do kiosków Coming Home. W Krynicy Zdrój (ferie) w każdym kiosku jest.

HUDY

w Zielonej Górze ,galeria Focus sklepy imedio i empik mozna kupić 1nr

Nightrain

W większym kiosku ruchu z wejściem do środka też można było, przez jeden dzień. Nawet w lepszym stanie niż te w empiku, ale jakoś bardziej ufam empikom... W dodatku w większości kiosków w Zielonej Górze [również z wejściem do środka] można było kupić Extremisa, ale chyba się nie sprzedawały i przestali zamawiać u Hachette tą marvelowską kolekcję.

Valar Morghulis

kelen

Ufasz bardziej empikowi, gdzie przechodzi przez niego masa ludzi, czyta komiksy/książki na miejscu i ich nie kupuje? :P

Leon Kennedy

"Narodziny Venoma", chyba najlepszy komiks od HC i najgrubszy :). Fajnie, ?e w?a?nie to zosta?o wydane :). W ko?cu Venom to jeden z najlepszych i jego narodziny przyj??em z wielk? ch?ci?... Szkoda tylko, ?e ko?cowa konfrontacja ju? z Venomem jest do?? krótka i przez to ma?o satysfakcjonuj?ca :'(, ale to nie du?a rysa ;). My?l?, ?e nie musz? poleca?, ale je?li trza, to polecam!