Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Pawcio

Czcionką... myślę że najlepiej poszukać podobnej do oryginalnego loga, tak myślę. Albo wziąć "Creed" z oryginalnego loga, a dwójkę zrobić odręcznie.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

B2Ka

Podziwiam wszystkie zamieszczone tutaj prace, nigdy nie byłem na tyle cierpliwy i zdeterminowany, aby podjąć się tego typu prac, zawsze kończyło się na słomianym zapale. Poza tym brakowało mi najważniejszego czynnika - talentu. Szczególne wyróżnienie należy się moim zdaniem dla prac Pawcia oraz Hunterskyego, chociaż wszystkie zamieszczone tutaj są godne podziwu :].
Co do Twojego problemu Altair wydaje mi się, że najodpowiedniejsza do słowa "Creed" wydaje się ta oto czcionka, która oznacza "Alfabet Langdona" -

Ale niestety nie mam zielonego pojęcia gdzie można ją znaleźć lub jak się nazywa.
Przy okazji chciałbym symbolicznie powitać wszystkich forumowiczów BatCave tym postem. Zaglądam tutaj od dłuższego czasu ale nigdy nie miałem chęci i ochoty żeby się zebrać i zarejestrować, ale w końcu nadszedł ten moment :].

Maxie Zeus

Dobra decyzja ;) Witamy..

Pawcio

Dzięki Beleco ;) Witamy na pokładzie.

Ekhym, więc tego, postanowiliśmy zrobić z Mel team-upa i skorzystaliśmy z takich cudów techniki jak tablety czy paint chat. Oto co nam... wyszło...


I ode mnie:

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Mel

[PPM i "Pokaż obrazek" dla lepszego efektu]
Zupełnie nie wiem co mnie naszło, aby Wolverina walnąć. To się nazywa spontan ;D
PS: Pysk ma jak alkoholik (może od tego, bo nie przepadam szczególnie za tą postacią...)

AH! No i tablet naprawiłam! teraz wygląda jeszcze gorzej, ale nadal działa.

Altair

Powiedzcie mi,czy na tablecie rysuje się prościej niż w rzeczywistości (wiem,wiem na tablecie też rysuje się w rzeczywistości :P , ale chodzi mi o porównanie z tradycyjnymi metodami).

Philips V38

Cytat: Mel w 17 Maj  2009, 23:10:11

Pysk ma jak alkoholik


I właśnie ten pysk dodaje mu uroku.  :)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Huntersky

CytatPowiedzcie mi,czy na tablecie rysuje się prościej niż w rzeczywistości
Ojjjjj nie :P Jeśli w realu nie umiesz, tablet w niczym ci nie pomoże.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Właśnie w realu rysuje świetnie i nie wiem czy taki tablet w jakikolwiek sposób by mi pomógł w osiąganiu JESZCZE LEPSZYCH efektów ;)

Mel

Tablet sprawdza się świetnie jako narzędzie służące do koloryzacji i dodaniu lepszych "efektów specjalnych". Szkice czy linearty najlepiej jest zrobić tradycyjną metodą, bo wiadomo, że przez żaden tablet ani program nie uzyskasz naturalnego efektu rysunku.

TuaX

Witam, dawno mnie tu nie bylo. Narysowalem batmana wiec to dobre miejsce do zaprezentowania. Akryl na papierze do akwarelek.


Mihcim

Powiem jedno: Swietnie
Bardzo podoba mi sie jak pada cien ; )
Sam musze cos namalowac niedlugo

Mel

Gotham Girls na słodko wykonane w iScribble.net (się dziwię tego czynu).

Narzędzia są tam do dupy no i jak wiara się zleci do pokoju "Gotham", to tematem numer jeden jest "butt-sex". True story. Pojawiłam się, walnęłam coś dziewuchom i zwiałam z tego przylądka debilizmu.

Huntersky


Prowadzący najlepszego programu TV świata - Jeremy Clarkson :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

El Cornetto

Najlepszy program świata do Mythbusters.