Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

LelekPL

Wysz?o ?wietnie jak zawsze... teraz czekam na obiecanego mi Ra's Al Bundy'go ;)

BlackBat

Dziękuję Lelku :D

PS. Sprawdź fejsbuka ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Oż kurcze, naprawdę kawał porządnej roboty! Wyrazy uznania, bo komiks jest świetny.
To w ogóle chyba pierwszy raz jak na Batcave zawitał właściwie cały komiks.  :)
Ludwiku Dorn... i Sabo, nie idźcie tą drogą, nie idźcie. Za to BlackBat, idź tą drogą - świetnej ilustratorki - bo po prostu... no, nadajesz się do tego. ;D

PS: pokolorujesz szorcika? Z kolorem po prostu by kompletnie skopał wszystkim dupska. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Pochlebiasz mi Johnny, do świetnej ilustratorki jeszcze mi brakuje- mam nadzieję, że za kilka lat będę mogła ze spokojnym sumieniem przyjąć komplement :)

Bardzo bym chciała, niestety uczelnia zżera mi czas :( Komiks robiłam podczas nudnych wykładów w małym szkicowniku, a chciałabym zrobić coś lepszego na większym formacie i może nawet full-color :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


lady_ozzy

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MOI KOCHANI... =)
ZDROWYCH, WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT ORAZ SAMYCH SUKCESÓW W NADCHODZĄCYM NOWYM ROKU

ŻYCZY: Dominika (lady_ozzy)

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

Pięknie dziękuję za życzenia, pewnie i w imieniu innych Forumowiczów. Bardzo ładna ilustracja, lady_ozzy. Powiedz, czy własnoręcznie ją wykonałaś? Dla mnie bomba... i pare petard.  :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Okej, no więc karykatura, w pośpiechu bo było potrzebne "na wczoraj" tudzież "w trybie nał"



Taki sobie nieznany gitarzysta z bardzo nieznanego i undergroundowego zespołu, ale może ktoś zna ;)


Show Must Go On!!!

Doctus

CytatTaki sobie nieznany gitarzysta z bardzo nieznanego i undergroundowego zespołu, ale może ktoś zna

Nie Franek, nie znamy, nie interesuje nas garażowy rock jakiegoś tam Angusa i Malcolma ;)

franek

No bo nikt nie słucha podziemia w czasach tak utalentowanych jednostek jak JB czy 1D ;)


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

No i fajnie. Chyba karykatura to jest to, czego powinieneś się trzymać. Tu wyszła bardzo dobrze. I w dodatku dodałeś coś od siebie, co charakteryzuje tą postać. Bardzo dobrze.

Cytatw czasach tak utalentowanych jednostek jak JB
To fakt, trzeba mieć talent żeby chodzić na prostytutki nie rezygnując z pierścienia czystości. :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Dopiero teraz zajrzałam do tego wątku =)

Cytat: Johnny Napalm w 27 Grudzień  2013, 20:51:21
Powiedz, czy własnoręcznie ją wykonałaś? Dla mnie bomba... i pare petard.  :)
Tak Johhny, zrobiłam to sama... nietety nie mam aż takich zdolności, żeby sama narysować ale z posklejania już istniejących elementów czasem coś ciekawego (podobno) Mi wyjdzie =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

GiP

Witam,
może to kogoś zainteresuje.
Wystawiłem na allegro (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6738626) kilka rysunków, m.in. z Batmanem.
A tutaj próbka:

A więcej info o mnie tutaj: http://gip-bw.blogspot.com  :)

Kujaw

Ostatnio niewiele postów wpada do tego wątku.


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Dawno nic, ale jak już, to wygląda bardzo fajnie.  ;D Świetna kreska Kujaw, twoje prace chyba rozpoznam zawsze. Jedynie szkoda, że postać jest odwrócona do widzów tyłem – ale chyba nikt nie ma takich wątpliwości z postacią jak niegdyś z Geraltem Altaira – hehe. :D
Mała wątpliwość – ale zupełnie nie umniejsza dobrego poziomu twojej pracy, Kujaw – czy w złotych czasach piratów, hiszpańska bandera nie wyglądała inaczej? Chyba do XIX wieku Hiszpanie mieli za flagę czerwony krzyż św. Andrzeja na białym tle, ale mogę się mylić. 8)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

#1364
To jedna z bander jakich używała hiszpańska marynarka w XVIII wieku. I oczywiście dzięki za opinie :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"