Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Guardians of the Galaxy

Zaczęty przez Kwiatek, 12 Sierpień 2012, 21:41:12

Kwiatek

Guardians of the Galaxy doczekaj? si? w?asnego filmu fabularnego który ma by? gotowy na 01.08.2014r.(mo?e ulec zmianie). B?dzie on cz???i? filmowego universum Marvela.
Sk?ad dru?yny przedstawiono na rysunku koncepcyjnym.
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Guardians_of_the_Galaxy_film_Comic-Con_concept_Art2012.jpg
Cz?onkami Guardians maj? by?: Star-Lord, Gamora, Drax the Destroyer, Rocket Raccoon i  Groot.
Z pierwszego scenariusza napisanego przez Nicole Perlman fabu?a zak?ada?a ?e GotG przybed? z przysz?o??i do naszych ?eby walczy? z Thanosem. Lecz niedawno Marvel zatrudni? Chris McCoya ?eby przepisa? scenariusz. Og?oszono tak?e podczas ostatniego San Diego Comics Con ?e GotG pojawi? sie w Avengers 2.
Guardians zaliczyli tak?e wyst?p w Avengers: Earth's Mightiest Heroes, odcinku  pt.,, Michael Korvac.''
Na 2013r. dom pomys?ów zapowiedzia? wydanie kolejnej seri komiksowej przedstawiaj?cej przygody Guardians of the Galaxy.

bart-allen

Oczywiście nie podoba mi się zapychanie filmów innymi filmami bo jest Avengers 2 i tyle,GotG ma swój film a Avengers ma swój drugi(Co prawda wolę już sweeded version.) do tego chciałbym żeby pojawił się jeszcze Major Victory.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Kwiatek


Kwiatek


Adriann

Może ja się nie znam..ale ten..Drzewiec jakoś dziwnie wygląda przy reszcie postaci

LelekPL

James Gunn to rzeczywiście podobny wybór do Whedona. Może wyjdzie coś z tego, ale póki co w ogóle nie interesuje się tym filmem. Nie mam pojęcia kim są te postacie, po Green Lanternie wiem, że nie pasują mi te kosmiczne brygady, za bardzo to odcięte jest od świata. Ale dobry trailer może mnie przekonać. Kluczowe będą walory wizualne, co ciekawego będą potrafili stworzyć, jak oddadzą przestrzeń kosmiczną, itp, ale też, jak nie bardziej, jak wprowadzą ludzki element do tego absurdalnie odległego świata. Filmowy Green Lantern pod tymi względami kompletnie nie wypalił.

Kwiatek

Rzecz gustu ja lubie kosmicznych bohaterów ze wzgl?du ?e s? od?ie?ci od ziemi.
Je?li GotG odnie?ie sukces to DC przypomi sobie ?e ma te? sporo kosmicznych bohaterów z Green Lantern na czele. Póki co to wierz? ?e Latarnia jeszcze mo?e by? seri? filmow? przynosz?ca zyski i z ch?ci? by zrobili Green Lantern 2, ale nie wiedz? jak si? za to zabra?. Chodz? te? plotki o ekranizacje Lobo którego mia?by zagra? Dwayne ,, The Rock'' Johnson, który by chcia? zagra? tak?e  Black Adama w ekranizacji Captain Marvel(teraz Shazam) je?li taka kiedy? dojdzie do skutku.
Póki co du?o ludzi ocenia opis pierwszego scenariusza filmu GotG  jako kopia  serialu Farscape.

LelekPL

#7
Tzn nie mam nic przeciwko wielkim kosmicznym przygodom. Uwielbiam Star Wars, ale jednak tamte filmy mia?y bardzo dobrze rozbudowany ludzki element. Mamy bohatera, który wiedzie nudne ?ycie, marzy o przygodzie i to mu si? przydarzy w ko?cu. Jego oczami poznajemy ten ?wiat i mo?emy si? z nim uto?samia?. Poza tym dochodz? inne ludzkie postacie, obeznane w tym uniwersum i które s? jeszcze ciekawsze od bohatera. W GL nie do??, ?e bohater zosta? wci?gni?ty w konflikt przez przypadek, to jeszcze by? irytuj?cy, a uczy? go bardzo wyra?ny twór grafików komputerowych i w efekcie ko?cowym nie da?o si? ?ledzi? jego losów z zaciekawieniem. A pozosta?e postacie mog?yby by? ciekawe jak nikt inny, ale je?li wiem, ?e ogl?dam jakie? stworzenia CGI to i tak nie po?wi?c? im wystarczaj?cej uwagi przez 2 godziny.

By? mo?e ten film to rozumie i da nam co? wi?cej, ale ten drzewiec i szop z pistoletem jako? specjalnie mnie nie przekonuj?. Póki co my?l?, ?e fakt, ?e g?ównymi bohaterami w najlepszych filmach z tego gatunku s? ludzie, nie wynika tylko i wy??cznie z braków technologicznych. Takie absurdalne stworzenia powinny by? traktowane bardziej jako dodatek, albo dla efektu szoku i rozmachu uniwersum, no i aby pokaza? oryginalno?? designerów, ale nie jako postacie, które maj? mie? jakie? mocne dramatycznie sceny, bo nawet w Avatarze Na'vi odci?gali od ogl?dania (a ju? nie my?l?ce stworzenia robi?y na mnie wra?enie). Jedyny film w którym jako tako to dzia?a?o to Dystrykt 9, ale ten film mia? w?a?nie na celu opowiedzenie historii tymi odra?aj?cymi bohaterami, aby przekaza? g?ówn? my?l i przes?anie stoj?ce za filmem - rasizm i segregacj? - wi?c nie do ko?ca nam on pasuje tutaj.

Jednak jak pisa?em, mimo i? nie jestem podekscytowany, to jestem otwarty. Ten film to nie GL, Marvel jeszcze mnie nie zawiód?, wi?c czekam na trailer.

Kwiatek

Mam nadzieje że Marvel pójdzie w kierunku Star Wars(Epizody IV-VI) niż w kierunku Green Lantern tworząc film. Zeby jeszcze dodać absudarne stworzenia do GotG to jednym z członków był rosyjski gadający pies o imieniu Cosmo , pracujący jako szef ochrony na stacji kosmicznej która także można uznać za absudarną, w której swoją baze mieli  GotG.
Knowhere
http://marvel.wikia.com/Knowhere
Elementem ludzkim filmu oraz głównym bohaterem będzie Star-Lord(Peter Quill) który pochodzi z ziemi i  był astronautą  NASA.
W komisach Quill nie był zbyt szanowany kosmicznym bohaterem, większość wielkich graczy w galaktyce nie liczyło się z jego zdaniem, korzystali z jego pomocy ze względu na siłe jaką stanowili GotG.
A co się tyczy Groota i Rocket Racoona to wielu się zastanawia czy będą w całośći zrobieni animacją komputerową czy twórcy filmowi pójdą wzorem  Golluma z Władcy Pierścieni i zatrudnią aktorów na których nałoży się animacje postaći.

bart-allen

Ja chciałbym jak już wspominałem Majora Victory i nie mówiłem Marvelowskiego Ambush Buga.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem


Kwiatek


LelekPL

Wszyscy geekowie pewnie by oszaleli. Gdziekolwiek jest jakiś casting zawsze muszę zobaczyć jego nazwisko, pewnie był nawet jednym z wyborów fanów na Catwoman :P

Kwiatek

Jako fan Guardians of the Galaxy, Marvela i w ogóle komiksów, Scott Porter chce wystąpić w roli Nova w filmie Jamesa Gunna. Dotychczas nikt nie mówił o tym czy Nova będzie w kinowej wersji Guardians of the Galaxy, ale Porter zadaje pytanie – Kosmiczny Marvel bez Novy?

Kwiatek

Kolejny chętny do filmu - Michael Rooker z serialu  The Walking Dead  chętnie by zagrał Rocket Racoona.
http://spinoff.comicbookresources.com/2012/10/04/walking-deads-michael-rooker-wants-to-play-rocket-raccoon/