Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Beware The Batman

Zaczęty przez Q, 04 Październik 2011, 16:50:01

darkside

No i dobrze, takie postaci jak Joker, Two Face, czy Riddler widzieli?my w kreskówkach ju? setki razy, czas aby Batman zmierzy? si? z mniej ikonicznymi przest?pcami. Toad, z tego co pami?tam wyst?pi? w 'Batman and Robin' jeszcze kiedy serie pisa? Grant Morrison, Prof. Pig jest niez?ym psycholem - czyta?em kilka numerów 'B&R' z jego udzia?em. Co do Magpie to raczej nie jest ?otrzyca z pierwszej pó?ki, chyba j? widzia?em w jednym z TM-Semiców gdzie Batman spotka? Supermana. Ten serial to ?wietny moment na ukazanie mniej znanych przeciwników. Tylko ta Katana... jako? mi nie pasuje do ca?o?ci, ale mo?e si? przekonam. Skoro ju? dobrano akurat dziewczyn?, to wola?bym w roli sidekicka zobaczy? np Catgirl lub Spoiler.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

8azyliszek

No sorry ale Batman bez Jokera, to nie jest Batman. Oni siebie nawzajem uzupełniają i ciągle toczą niekończącą się bitwę. Zresztą podejrzewam, że choćby ten Prof. Pyg będzie taką właśnie protezą Jokera, tak jak w "Smallville" Green Arow był protezą Batmana dla Clarka :).

I nie tracę nadzieji. W Batman:The Brave and the Bold też na początku nie było ikonicznych przeciwników Batmana tylko jacyś (przeze mnie) zapomniani z l.60-tych. Ale potem "klasyczni" przeciwnicy wrócili. Jeśli Beware the Batman nie padnie to podejrzewam, że też tak będzie w 3-4 sezonie.

Rado

Jestem ciekaw w jaki sposób twórcy wykonają to "więcej pracy detektywistycznej". Może brudną robotę będzie wykonywał właśnie Alfred z Kataną, a Bats skupi się na łamigłówkach? Będzie zaskakiwał inteligencją, sprytem itp. Sam nie wiem... Widać, że chcą podejść do Batmana z innej strony poprzez tych wspólników i braku choćby Riddlera. Ja tam cały czas lekko sceptycznie do tego podchodzę.

8azyliszek

Jak zobaczyłem fotkę serialowego Alfreda to miałem lekką załamkę. Przecież on wygląda jak gupi osiłek a nie dystyngowany Brytol. Na razie normalnie kropka w kropkę jak Jimmy Olsen z alternatywnej Ziemi :). I ja mam nadzieję, że będzie jakaś kopiąca tyłek muzyczka. Klimatyczna ścieżka dźwiękowa to IMHO podstawa w kreskówkach o Batmanie - i zawsze od TASa była bardzo dobra. Co prawda w B:TBatB czołówka była słaba. Ale te piosenki w późniejszych odcinkach - no majstersztyk po prostu. Dlatego liczę na porządną ścieżkę dźwiękową.

kelen


Funky

Żaba i świnia przeciwnikami Batmana, naprawdę wygląda to po prostu "rewelacyjnie" ::) Ciekawe czy serial ten będzie tak infantylny i dziecinny jak "The Brave and the Bold"?. Jest to cholernie irytujące że dorośli fani Batmana są tak zaniedbywani. Niby są filmy animowane ale marzy mi się serial mroczny, poważny w którym są trupy. Ile jeszcze wyprodukują tej papki dla dzieciarni? ::)

LelekPL

Serial dla dzieci może być, nie musimy go oglądać. Dla nas są filmy i filmy animowane. Fakt, miło by było gdybyśmy dostali coś dla nas, ale to dzieci są inwestycją przynoszącą większy zysk, więc trzeba to zrozumieć. Nawet TAS, mimo, że mroczny i spokojny był dla dzieci - każdy odcinek kończył się jakimś morałem, który miał nauczyć najmłodszych pewnych, głównie prostych, życiowych mądrości (im bardziej skomplikowane tym lepszy odcinek dla nas, ale bądźmy szczerzy, nie wszystkie były rewelacyjne).

Co nie zmienia faktu, że masz rację Funky, ten nowy serial wygląda koszmarnie. Fabularnie może być coś z tego ciekawego. Mr Pyg to dość groteskowa i szalona postać, w sam raz dla dorosłych, ale design wygląda KOSZMARNIE!!! Nawet gdyby się postarali, ciężko by im było wpaść na coś gorszego.

Kujaw

Cytat: Funky w 31 Styczeń  2013, 19:56:13
Niby są filmy animowane ale marzy mi się serial mroczny, poważny w którym są trupy. Ile jeszcze wyprodukują tej papki dla dzieciarni? ::)

Racja. Gdyby stworzyli coś w stylu "Spawna" od HBO, to byłoby coś.

Ja na ten serial nie czekam. nie mówię, że jest źle, bo nie ma klasycznych zbirów, bo Alfred to koks a za Gackiem biegać będzie Katana czy inne Wakizashi. Niech sobie ten serial będzie, nawet można zaliczyć na plus, że obierają taką a nie inną ścieżkę. Dla mnie wygląda to źle i niezachęcająco. Tylko, że mnie, poza TAS-em i JL nie podszedł żaden serial z Batmanem. Nie mam już 9 lat, żeby ze ślinotokiem  śledzić chociażby "Odważnych i Bezwzględnych", nawet dla samego wyłapywania smaczków. Za "Young Justice" wziąłbym się może z jakieś 4 lata temu, no ale cóż... a "Beware the Batman" odrzuca mnie jednak pomysłem, a i wyglądem. No i tytuł... ciekawe jak to przetłumaczą polski..."Uwaga! Zły Gacek"

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Cronos

#53
Kiedy zobaczy?em to zdj?cie, ba?em si? ?e z Pyga zrobi? jakiego? gangstera, a nie tak jak to by?o w serii Batman and Robin sadystycznego psychopat?. Uspokoi?em si? jednak kiedy zobaczy?em ten obrazek, i spis narz?dzi u?ywanych przez Professora Pyga ;). Ciekawi mnie posta? Katany, jako substytutu damskiego pomocnika Batmana. Nie przekonuje mnie jednak jej pochodzenie, a w?a?ciwie fakt, ?e wzi??a si? znik?d. Skoro w kwestii sidekicka ju? rzeczywi?cie chcieli by? oryginalni, to mam nadzieje ?e Katana b?dzie jak?? powi?zana z podró?? Bruce'a Wayne'a. Alfred, jako taki podobny do tego z nadchodz?cej kreskówki pojawi? ju? w Batman: Earth One, wi?c chyba mniej wi?cej mam obraz jakby wygl?da?a mniej potulna wersja "lokaja" Batmana.
Brak wiary w wolny rynek jest brakiem wiary w wolność. - Milton Friedman

Leon Kennedy

Pyg wygląda fajnie, ale ta żaba mnie powaliła. A i zanim zacznę wieszać psy na tym serialu poczekam chociaż do pierwszego odcinka :P

BlackBat

Ja póki co nie oceniam, GLTAS uważałam za krzywdę dla serii, bo odeszli od klasycznej animacji ale koniec końców dało się to lubić :) Na bank będą odcinki, przy których złapiemy się za głowę ale myślę, że uda się nam znaleźć także jakieś perełki. Designy, no cóż, moim zdaniem nie są miejscami najprzyjemniejsze- jak łatwo wnioskować, nie jestem zwolenniczką 3D. Może w finalnej wersji efekt będzie lepszy. Zgadzam się z Leonem, najpierw zobaczymy, a potem można się brać do oceny :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

Cytat: Kujaw w 31 Styczeń  2013, 21:22:42
Za "Young Justice" wziąłbym się może z jakieś 4 lata temu, no ale cóż...

Weź się za pierwszy sezon. Serial nie jest wcale taki "young", a Batman jest chyba w każdym odcinku.


A co do tej fotki, to... Batman versus Kermit i prezes Morlinów owned!

Rado

Trzy strony (z dziesięciu) komiksowego previev do BtB.

http://scans-daily.dreamwidth.org/4221666.html


W moim odczuciu Batman wypada raczej komicznie.

No i wiadomo, że do "bewareowych" villainów dołącza Thobias Whale.






Adriann

Starałem się a siłę dać szanse tej produkcji ale..z każdą nowością moja motywacja słabnie.;<

kelen

Ja bym się tym mimo wszystko aż tak nie sugerował i poczekał na premierę.