Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

Altair

Witaj Mel, mi?o Ci? znowu tutaj b?dzie zauwa?y?. ;)
CytatThat's so sweet
Hihihi. ;)

LelekPL

No to ja coś od siebie jeszcze dodam...

Ano zauważyłem, że właśnie stałem się "Miejską legendą" na forum. Nigdy na to uwagi nie zwracam, ale wzięło mnie na wspomnienia i widzę, że na forum jestem już blisko 5(!) lat. Chciałbym więc podziękować wszystkim użytkownikom za tak mile spędzany tutaj czas, za ciekawe, pouczające i (zazwyczaj) uprzejme dyskusje. Jest to naprawdę fajna społeczność i jestem dumny z tego, że mogę być jej tak długotrwałym członkiem... hehehe napisałem "członek" (tak pewnie bym to skwitował 5 lat temu ;) )

Rado

Cytat: Air Jordan w 06 Luty  2013, 11:55:39
Chciałbym więc podziękować wszystkim użytkownikom za tak mile spędzany tutaj czas

Jezu, myślałem, że odchodzisz na "batkejwową" emeryturę, heh.

Altair

Kurcze, mi też niedługo zleci 5 latek.. Od 2008. Jak to zleciało...

kelen

No to sto lat Air Jordanie.
Ja siedzę od 2004. Albo 2003. Już nie pamiętam.

LelekPL

Ja sporo czasu byłem czytelnikiem forum zanim się zarejestrowałem, ale tak długo to nie. Ile ty miałeś wtedy lat?

kelen

12. Pamiętam, że rok później, w 2004, byłem w ostatniej klasie podstawówki i miałem wycieczkę do Wrocławia w ten sam dzień, w którym była premiera Birds of Prey w Polsce w TV. Na owej wycieczce odwiedziłem empik i kupiłem swojego pierwszego Batmana od Egmontu, którym był Ego :)

Co do forum, to na początku się sporo udzielałem, ale potem coraz rzadziej i gdzieś w środku miałem długą przerwę i też tylko je czytałem.

Mel

W moim przypadku to już będzie niemal 8 lat. Zaczynałam jako 16-latka - oczywiście, przez niemal dwa ostatnie lata jedynie sporadycznie zaglądałam tutaj jako gość, ale umówmy się, że duchem byłam z forum :)

Juby

Ja BC znalazłem w 2006 roku (w poszukiwaniu informacji o BB i jego nadchodzącej kontynuacji), ale na forum zarejestrowałem się dopiero 5 lat i 16 dni temu. ;) Skąd pod moim awatarem te 2109 wypowiedzi? Nie mam pojęcia.

Mel

2109? Z tematów filmowych. Królujesz w tych działach :D

LelekPL

Cytat: Mel w 07 Luty  2013, 11:04:50
2109? Z tematów filmowych. Królujesz w tych działach :D

hmmmm, czy aby na pewno? ;)

Ale poważnie to fajnie, że ruszyłem lawinę wspomnień. Nawet jeśli nie udaje się spotkać i omówić tego w większym gronie to przynajmniej można to zrobić tutaj. Gdyby jednak był jakiś zlot na 10-lecie forum czy 15-lecie to bym się pewnie pisał. Praca jest już stała więc i z wolnym nie ma problemu.

kelen

Staram się o przygotowanie czegoś na 10-lecie strony. Ale bez szczegółów, bo nie wiem czy się uda.

Mel

Awww, żadnej podpowiedzi, Kelen?

Kujaw


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Funky

Ja na BatCave trafi?em w z powodu ''Batman Begins'' który by? reklamowany latem 2005 roku. I tak coraz bardziej chcia?em zobaczy? ten film, i w necie sprawdza?em wszystko co by?o zwi?zane z t? produkcj?. I tak chyba w listopadzie 2005 roku postanowi?em si? zalogowa?. Stare forum wspominam znacznie gorzej ni? to obecne, by?i pewni u?ytkownicy (dla siebie zachowam ich nazwy) którzy w moim odczuciu byli kulturalnymi chamami. Lubili cz?sto krytykowa? innych i byli niemili, dlatego te? w 2008 roku z rado?ci? przyj??em do wiadomo?ci ?e startuje nowe forum. I tak tutaj jestem i mam nadziej? ?e pozostane z wami jeszcze d?uuuugo ;)