Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

LelekPL

Chciałbym podesłać, ale wszystkie widziałem na insta więc teraz ich raczej nie znajdę. Ale jak wpadnę na coś nowego postaram się zapamiętać, żeby wrzucić tutaj.

Funky

Mnie najbardziej martwią te groteskowe chude uszka, może na oficjalnych fotkach i w samej produkcji chałupniczo zrobiona maska będzie wyglądać dobrze ale uszy są wręcz komiczne.

Logan

Coś o podejściu Pattinsona do roli:
https://www.insider.com/robert-pattinson-exercise-quarantine-the-batman-workout-interview-2020-5
I żeby nie było - nie mam zamiaru znowu wdawać się we wcześniejszą dyskusję, chodzi mi tylko o to, że gość jest niepoważny, a słowa "I think if you're working out all the time, you're part of the problem," świadczą jedynie o tym, że jest pretensjonalnym leniem.

LelekPL

Problem polega na tym, że on jest niepoważny bo... raczej żartuje. Angielskie poczucie humoru. Pattinson jest podobno dość znany z trollowania w wywiadach. Także nie brałbym tego tak strasznie na poważnie. Ale oczywiście zobaczymy w praniu.

Juby

Nie wiem, czy Bob sobie żartuje w tym wywiadzie, czy też nie (okaże się jak wygląda, gdy zobaczymy film). Wiem na pewno, że jeśli mają dla niego wykonanych +30 strojów Batmana, to raczej nie ma możliwości, aby dodakowo przypakował w czasie nieplanowanej przerwy od zdjęć. Podobna sytuacja miała miejsce w 2005, gdy Brandon Routh został obsadzony do roli Supermana. Miał warunki i chęci do przypakowania jak cholera, ale reżyser (Singer) chciał podobiestwa do sylwetki Christophera Reeve'a, dość szyubko zaprojektowano kostium dla Routha, więc aktor w pewnym momencie dostał zakaz, aby bardziej nie "rosnąć".

LelekPL

No wiadomo, że rozrastać raczej się nie ma, bo wątpię, aby na tym etapie miał wszystkie sceny w kostiumie za sobą. Ale większość osób w necie jest raczej przerażonych, że się zapuści i albo za bardzo schudnie (co jest możliwe przy jego warunkach), albo za bardzo przytyje (co też jest możliwe przy jego "diecie" którą opisuje :P ).

Dlaczego sam uważam, że żartuje? Bo WB raczej by mu na to nie pozwoliło :P

Juby

#306
Fotki przedstawiające miniaturowy model Batmobile'u autorstwa Jeffa Frosta. Zdjęcia dają jeszcze lepsze spojrzenie na to, jak będzie się prezentował nowy pojazd Mrocznego Rycerza.



Ponadto, podobno rząd UK dał zielone światło na wznowienie zdjęć do filmu. Teraz pozostaje czekać na decyzję Warner Bros. kiedy zechcą wrócić na plan.
https://www.theguardian.com/film/2020/may/31/the-batman-among-movies-given-go-ahead-for-restart-of-uk-filming?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Leon Kennedy

Najwyższa pora wznowić to całe przedstawienie 😊

Juby

Jeśli ekipę Reevesa spotka los podobny do ekipy Camerona, który właśnie wrócił do Nowej Zelandii na plan Avatarów, ale razem z całym cast&crew muszą przejść 14-dniowy okres kwarantanny, to podejrzewam że zdjęcia będą wznowione najwcześniej pod koniec miesiąca.

Leon Kennedy

Trudno, jak trza to trza. Ważne, aby w końcu ruszyli.

Funky

Batmobil fajnie wygląda, bardzo przyziemnie ale na wypasie :)

Juby


Q

Niby źródłem jest Daniel Richtman, który miał kilka dobrych informacji, ale też kilka błędnych i na dodatek podaje ją nowy portal, więc na razie bardziej to ns plotkę wygląda.

Tylko to, że coś jest planowane nie znaczy, że tak będzie. I o ile dobrze, że myśli się o kolejnych częściach, to i tak nie ma jeszcze scenariusza, więc nic nie jest ustalone.

Co do Jokera, to za dużo by go było. Nie ma potrzeby sięgania po tego złoczyńcę, kiedy jest wielu innych, którzy jeszcze czekają na swój filmowy debiut.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Ależ fatalna wieść. Pomijając już jak bardzo przejadł mi się Joker, brzmi to jakby znów studio nie wytrzymało i postanowiło się narzucać, bo przecież ostatnio Joker tak bardzo im się udał... Czy za kilka lat Matt Reeves będzie walczył o wypuszczenie swojej wersji reżyserskiej, w której miało nie być żadnego Jokera?
To już chyba wolałem plotki sprzed kilku dni o wprowadzaniu Bane'a. Choć i tej postaci powinno dać się dłużej odpocząć, to z dwojga złego przynajmniej wokół Bane'a można budować coś jak wokół Thanosa - potężny przeciwnik, który w pierwszych częściach jest tylko złowrogim zwiastunem knującym coś za kulisami, by ostatecznie zmiażdżyć wszystkich w wielkim, dramatycznym finale.
Mam jednak nadzieję, że obie opcje są wyłącznie plotkami. Zgubą filmowego DC było zbytnie myślenie o przyszłości, nie dbając o dobre fundamenty tu i teraz. Niech Batman Reevesa będzie samodzielny, bez żadnych scen po napisach i gościnnych występów. Jeśli się uda, to wtedy można myśleć o tym, co dalej. Jak za starych, dobrych czasów.

Johnny Napalm

Joker tak, ale tylko raz na 10 lat. W ciągu dekady można zrobić z trzy, maks cztery filmy z serii o jakimś bohaterze, żeby ludzie na nie czekali, a nie już od nich rzygali. Jest zbyt wiele ciekawych postaci, żeby było odgrywane w kółko to samo.

Co do bryczki. Kur faja faja, no no, jest nieźle. Ostatnio mam fazę marzeń o samochodzie Nasha Bridgesa – Plymouth Hemi Barracuda. I kurczę, jaka fajna niespodzianka? Nowy Batman będzie miał coś w ten deseń. Podoba się dla mnie się to.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...