Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Real Superhero, pomózcie!

Zaczęty przez kickass, 21 Czerwiec 2014, 14:33:41

Funky

@kickass - Myślę że w Polsce są bohaterowie którzy robią wiele dobrego dla innych ludzi (wolontariat czy też obdarowywanie pomocą innych ludzi) ale dla mediów są to najczęściej ludzie anonimowi ponieważ wykonują swoją pracę cicho, bez rozgłosu i sumiennie. Wyjątek stanowią głośne przypadki takie jak w Holandii gdzie dwaj bracia z Polski uratowali dzieci z płonącego domu. Myślę że ty i ja nieraz mijamy bohaterów na ulicy ;)

kickass

Wrzuciłem pierwsze zdjęcie na fb,
Żebyscie wizualnie wiedzieli jak to wygląda....
Mam jeszcze trochę do zrobienia, dlatego
póki co nie zobaczycie kostiumu w całosci

Adriann

Wygląda trochę jak Deadstroke:P Ale poza tym to prezentuje się jak naj bardziej ciekawie,chociaż ta żółta chustka raczej nie jest zbyt groźna;)

Kadaver

Mimo wszystko Cię podziwiam.

Bless

Wygląda spoko :D

PS : Rado jak nie mam polskich znaków tzn. że pisze z pracy, pracuje w międzynarodowej firmie gdzie na kompach stosuje się tylko języki obce a polskie znaki mam niestety blocked :/

Rado

Ok, w porządku. Fajna praca, często piszesz podczas niej, heh. Ale błędy ortograficzne można wyeliminować.

kickass

Cytat: Adriann w 02 Lipiec  2014, 09:20:03
Wygląda trochę jak Deadstroke:P Ale poza tym to prezentuje się jak naj bardziej ciekawie,chociaż ta żółta chustka raczej nie jest zbyt groźna;)

Peleryna rzeczywiście mi nie podeszła, wymienię ją na materiałową,,,
Dzięki wszystkim za uwagę

franek

Najlepiej by było jakbyś z niej zrezygnował bo nieporęczna, a jeśli już to zrób ją np ze skaju albo jakiegoś innego lekkiego tworzywa skóropodobnego ;)


Show Must Go On!!!

Jolly_Roger

Powiem wam, że przeczytałem cały ten wątek trzy razy, żeby zrozumieć o co chodzi. Emocje jak na huśtawce - nie no, ale jaja, nieee ktoś mnie wkręca, nie! nie wkręca!, nieee jestem tu nowy, pewnie chłopaki z forum robią takie rzeczy, takie rekonstrukcje..., nie, to nie rekonstrukcja!? Od kilku godzin to przetrawiam i doszukuję się drugiego dna... Najlepszy komentarz do tego jest zamieszczony wyżej: "Mimo wszystko Cię podziwiam".

Krzysztof116

#39
Powiem tak je?li na prawd? mia?by? zamiar zrealizowa? ten pomys?(wkr?t). To tylko daj mi namiar na miasto które chronisz a z rado?ci? stan? si? twoim pierwszym przeciwnikiem ;)


Ja nie mog? dzieci?tko dopiero otworzy?em ten fanpage.. nie chc? za jaki? czas czyta? w wiadomo?ciach o pobiciu dziecka w pi?amie.

Gdyby? by? w odpowiednim wieku i to by?by twój pomys? to zaproponowa?bym to
- Si?ownia do nabrania chocia? kilku kilo masy mi??niowej.
- Zapisz si? do sekcji parkour'owej
- Zapisz si? na jakie? zaj?cia z samoobrony(Sun-Zi, Krav Maga)

Niektóre osoby spu?ci?y by Ci ?omot za samo takie paradowanie po ulicach. Ludziom na prawd? du?o nie trzeba


To jest najlepszy temat jaki kiedykolwiek przeczyta?em na tym forum :D

Kadaver

Wiadomo coś nowego o koledze kickass i jego superbohaterskich planach?

Adriann

Eeee..dzięki niemu możesz bezpiecznie chodzić po ulicach. To że nie pisze na fb to znaczy że pewnie walczy obecnie z przestępczością:d

Johnny Napalm

Nie ch? kraka?, ale kole? mo?e spotka? swojego Bane'a. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

Hah;d No to szybko mu poszło,nie dorobił się jeszcze swojego Batmobilu:<

franek

My tu śmiechu-hihu a koleś poważnie na dachu pobliskiego budynku stoi i pilnuje bezpieczeństwa... widziałem, widziałem przed chwilą


Show Must Go On!!!