Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Supergirl

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Maj 2015, 14:51:09

Doctus

Cyborg to nudna postać, marnują czas w filmach, a argument że jest w JL New52 do mnie nie przemawia. Skoro Batman jest wzorowany tam na TDKR to inni bohaterowie nie muszą być wzorowani na bieżących komiksach. Vic Stone powinien dostać swoje trzy grosze w serialach - to akurat bohater takiego kalibru. W 4 serii Arrow głównym zagrożeniem jest organizacja H.I.V.E, z którą Stone walczył nie raz w ramach członkostwa w Teen Titans. Pasowałby o wiele bardziej na pracownika Palmer Tech-przyszłego herosa, którą to rolę teraz pełni Curtis Holt/przyszły Mr. Terrific. Gdyby na jego miejsce wprowadzić Victora, pod koniec sezonu mógłby zginąć w wojnie Team Arrow v. Darhk i H.I.V.E, i później pojawić się już jako połowicznie maszyna w serialu o Tytanach. Tak o to mieliśmy ciekawe wykorzystanie bohatera, który na kino jest za nudny, oklepany. Powtórzę się - dramat o zanikaniu człowieczeństwa, hybryda z maszyną, to wszystko już było...

Kończąc offtopic, pojawiły się plotki jakoby Supergirl miała spotkać Flasha. CBS na początku nie chciało crossoveru, poza tym Superman nie istnieje w telewizyjnym uniwersum The CW. Gdyby faktycznie do tego doszło musiałoby dojść do tego, żeby Flash odwiedził Earth 3. Chyba że wymyśliliby telewizyjny kryzys i połączyli to wszystko. Byłoby dobrze. Gdyby tak jednak skasowali Supergirl, to mogłaby wraz z Constantinem dołączyć do Legend Jutra w 2 sezonie. Serial nie tylko byłby wtedy zbieraniną przeróżnych postaci, ale i szalupą ratunkową dla marnowania potencjału fajnych postaci.

Leon Kennedy

Jeśli okaże się, że to Manhunter będe bardzo zadowolony. A tak to przynajmniej w jednym z odcinków pojawi się... Red Tornado!! Jeśli o sam serial chodzi ( jestem po drugim odc),, to jest całkiem dobrze. Klimat jest dość lekki, efekty mogą być, a tytułowa aktorka naprawdę daje radę! Gdyby jeszcze Superman się pojawił o którym tak ochoczo gadają byłoby zajebiście! W ogóle to dziwne, że nie odwiedził jeszcze swojej kuzyneczki, a teraz jeszcze jedna postać z jego rodziny zawitała do serialu.

Gregman

Pojawi się w 13 odcinku, ale jako dzieciak z jakiegoś powodu

Leon Kennedy

Jako dzieciak? Robot- dziecko?  ;D Na filmiku wyglądał jak Red Tornado. Supergirl ma go bodajże przetestować.

Gregman

Ale Supek ma się pojawić jako dziecko :)

Leon Kennedy

No to się źle zrozumieliśmy  :P. Skoro jako dzieciak, to zapewne jakieś retrospekcje. Skąd to info?

Doctus

CytatSkąd to info?
Potwierdzone info. Sam robiłem o tym newsa.

Leon Kennedy

Supergirl dostaje pełny sezon, a zasługą tego jest ostani odecinek i jego widowania w liczbach... 8 milionów, nieźle!

Anonimowy Grzybiarz

Twist w ostatnim odcinku należy pochwalić, niewątpliwie, nawet mimo tego, że większość się go spodziewała :) Pełen sezon, no dobrze, zobaczymy jak sobie poradzi i co wyjdzie z zapowiadanego wedle plotek crossovera z Flashem, który miałby mieć premierę w okolicach maja.

Leon Kennedy

Myślałem, że pomysł tego crossovera upadł...

Gregman

To nie ma sensu. Jeśli Superman istnieje w Arrowverse, to co robił gdy w Starling City były kolejne zamieszki, albo gdy nad Central City pojawiła się Osobliwość? Poza tym, jeśli taki crossover doszedłby do skutku to Supergirl będzie starała się wyjśc z cienia Supermana, będąc w ekipie z największymi bohaterami - Flashem i Green Arrowem i ciągle ratując dzień. Wyjśc z cienia Supermana, który w tym uniwersum nie robi absolutnie nic.

Doctus

CytatTo nie ma sensu. Jeśli Superman istnieje w Arrowverse, to co robił gdy w Starling City były kolejne zamieszki, albo gdy nad Central City pojawiła się Osobliwość?

To samo co robił gdy potrzebowała go jego kuzynka (poza jednym przypadkiem, gdzie przyjął na siebie atak i od razu odleciał) - nic ;) Powinieneś jednak zauważyć że Supermana nie ma w uniwersum The CW, bo Supergirl nie jest z nimi kanoniczna. Gdyby powstał crossover, to po prostu dojdzie do spotkania postaci z innych ziem, a przez wzgląd poruszanego w 2 serii Flasha wątku alternatywnych rzeczywistości, to żaden problem. Nie da się w innej kombinacji sprawić, aby Supergirl działa się w tym samym świecie, bo nigdy nie odnotowano tam istnienia Supermana. Constantine teraz jest częścią tego uniwersum, bo jego serial nie wykluczał się fabularnie + udało im się to logistycznie zrealizować.

aneczka92

No to my?l? ?e te? tu mo?na wspomnie? ?e wyja?ni?o si? kim jest Hankshaw. Ze wzgl?du na to ?e nie wszyscy mogli doj?? do tego momentu to ukryj? to w spojlerze. Ja obejrza?am dalsze odcinki nie czekaj?c na napisy.

Spoiler
Martian Manhunter czyli J'onn .
[Zamknij]

Dla mnie to Jupi!!!

Leon Kennedy

Fianł sezonu mnie baardzo rozczarował. Chyba wszystko było w nim słabe,  a ten uber plan kompletnie do dupy i tak łatwo zniwelowany, że aż nawet śmiać mi się nie chce!! A z Supermana zrobiono kompletne pośmiewisko!! Dobrze, że ktoś poszedł po rozum do głowy i oficjalnie zobaczymy go w pełnej krasie w dwóch pierwszych epizodach drugiego sezonu! Ciekawe kto taki się w niego wcieli??

Leon Kennedy

 Nowy serialowy Superman wybrany! Zagra go znany z serialu "Teen Wolf" Tyler Hoechlin.