Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Juby

Cytat: Crane w 11 Wrzesień  2008, 18:26:10
...Tymczasem co mamy w T3? Światowy bunt PeCetów wywolany przez wirusik wpuszczony do sieci przez TX. zalośc.
Po wyjściu z kina bylem zniesmaczony. Dopiero pó?niej film u mnie zyskal. Ostatnio obejrzalem go na chlodno i dopiero teraz dotarlo do mnie jaki to gniot. Lepiej pó?no niz pó?niej.

Przeciez TX nie wypuścila zadnego wirusika do sieci, ona tylko uaktywnila modele T-1 do zabicia ludzi w Cyberdyne. Wirusem byl SkyNet, mówi to na ko?cu John. Przez caly film rozprowadzal sie on po wszystkich komputerach na świecie, zaklócając sygnal, a gdy ludzie próbowali sie go pozbyc, ten postanowil ich zabic. Dokladnie to samo zostalo nam opowiedziane w T2 przez Terminatora. Oglądaleś ten filmy kilka razy i tego nie zauwazyleś. :P

Crane

TX wpuścila wirusa infekując calą siec. Wlączono Skynet zeby zlikwidowal ten wirus, polecam obejrzec film jeszcze raz, jest o tym cala scena z tatusiem Kate. Innymi slowy gdyby TX nie wpuścila wirusa, nie musieliby wlączac Skynetu - czyli nie byloby Dnia Sądu.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Cytat: Crane w 11 Wrzesień  2008, 18:50:32
TX wpuścila wirusa infekując calą siec. Wlączono Skynet zeby zlikwidowal ten wirus, polecam obejrzec film jeszcze raz. Innymi slowy gdyby TX nie wpuścila wirusa, nie musieliby wlączac Skynetu - czyli nie byloby Dnia Sądu.

Co za glupota.   :o
Kiedy niby TX wrzucila wirusa do siec? ???  Wirus wszystko psul juz na początku filmu, widzimy to w sklepie, gdzie Kate Brewster rozmawia z ojcem przez telefon.  :P

Gieferg

#48
CytatTo nie babol, tylko zwykly paradoks wynikający z samej idei Terminatorów; to samo masz w trylogii Powrót do przyszlości.
To samo jest w T3.

CytatDzie? Sądu byl wynikiem niezwykle rozwinietej sztucznej inteligencji. Tymczasem co mamy w T3? Światowy bunt PeCetów wywolany przez wirusik wpuszczony do sieci przez TX. zalośc.
Światowy bunt pecetów wywolany przez niewykle rozwinietą sztuczną inteligencje która byla takj inteligenta ze sama sie zrobila. W niczym to nie jest glupsze niz to co serwowal Cameron (Skynet jako wynik badan nad resztkami terminatora). Po prostu kolejna wariacja na ten sam temat.


T3 nie tylko niczegi nie niszczy, a jedynie lata dziury jakie Cameron zostawil.

Cytat: BAT MANPrzeciez TX nie wypuścila zadnego wirusika do sieci
BAT MAN - zanim zaczniesz komuś polecąc oglądac film uwazniej sam sie upewnij ze go pamietasz.

TX wpuścila do sieci wirusa za pośrednictwem telefonu komórkowego,  który to wirus doprowadzil do tego, ze wlączono SKynet by go posprzatal, a Skynet zamiast tego posprzątal ludzkośc.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Cytat: BAT MAN w 11 Wrzesień  2008, 18:53:35Kiedy niby TX wrzucila wirusa do siec? ???  Wirus wszystko psul juz na początku filmu, widzimy to w sklepie, gdzie Kate Brewster rozmawia z ojcem przez telefon.  :P
Wpuścila go przez telefon na samym początku filmu, gdy jedzie skradzionym samochodem. Pobrala wtedy dane tych dzieciaków.

No chyba ze to nie ona i to po prostu "jakiś wirus", ale dla mnie to tak wygląda. Wszystko zaczyna sie partolic po tym jej telefonie.

Cytat: Gieferg w 11 Wrzesień  2008, 19:02:10To samo jest w T3.
Moze. Ale T3 to dla mnie kupa, a tamte filmy - nie :P


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

Kwestia z wirusem jest o tyle niejasna, ze nie jest to powiedziane wprost. Jednak jest zasugerowane na tyle wyra?nie, ze bylo to dla mnie oczywiste od pierwszego seansu.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

HA HA HA HA HA HA HA HA!!!

TX nie wrzucila zadnego wirusa przez telefon komórkowy. Ona w nim tylko sprawdzila swoje cele, bodajrze ośmioro ludzi. Widac to w filie dokladnie, a oglądalem go ponad dwadzieścia razy i nie widzialem, aby pisalo tam coś w stylu "wpuszczam wirusa do sieci", bylo tam raczej "szukaj w bazie danych" a potem wyświetlilo jej sie 8 nazwisk i portretów swoich celi.

Crane

Cytat: Gieferg w 11 Wrzesień  2008, 19:02:10T3 nie tylko niczegi nie niszczy, a jedynie lata dziury jakie Cameron zostawil.
Zalatal to ja bym najchetniej T3, na szczeście wyreczyli mnie w tym twórcy serialu Kroniki Sary Connor, z którego kiedyś sie naśmiewalem. Po obejrzeniu calego pierwszego sezonu szczerze go polubilem. Po obejrzeniu pierwszego odcinka drugiego sezonu - nie moge sie doczekac nastepnych.

Cytat: BAT MAN w 11 Wrzesień  2008, 19:25:35]HA HA HA HA HA HA HA HA!!!

TX nie wrzucila zadnego wirusa przez telefon komórkowy. Ona w nim tylko sprawdzila swoje cele, bodajrze ośmioro ludzi. Widac to w filie dokladnie, a oglądalem go ponad dwadzieścia razy i nie widzialem, aby pisalo tam coś w stylu "wpuszczam wirusa do sieci", bylo tam raczej "szukaj w bazie danych" a potem wyświetlilo jej sie 8 nazwisk i portretów swoich celi.

Wiec skąd wziąl sie tajemniczy wirus, który to mial zniszczyc Skynet? Wirus który pojawil sie dziwnym zbiegiem okoliczności po tym jak TX skorzystala z komórki? Zapominasz chyba, ze nie wszystko musi byc powiedziane wprost. Sposób w jaki TX polączyla sie z siecią byl na tyle nietypowy, ze zainfekowanie jej nie wydaje sie wcale takie niezwykle.

Czerwona czcionka jest niepotrzebna, nie bąd?my dziecinni.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

LelekPL

http://www.joblo.com/arnold-back-in-t4

http://latinoreview.com/news/the-dark-knight-meets-mr-freeze-5357

rozmowa trwa ale chyba nie na temat!
Mamy plotke nowa jakoby Arnold mial uzyczyc nie tylko swojego glosu ale tez i "twarzy"... Ma byc niby komputerowo wygenerowana na twarzy Ronalda Kickingera. Jak dla mnie zwykla plotka wynikająca z pojawienia sie na planie Arnolda. A byl przeciez na planie Batman Begins... tez tylko po to zeby zobaczyc jak im idzie. Swoją drogą jednak trzeba przyznac ze nawet Bale przy Arnoldzie nie wygląda tak imponująco :)

Jednak w drugim linku jest umieszczona znacznie ciekawsza informacja... McG podobno chce uzyc podobnego systemu do filmowania którego uzywal Cameron. Realistic. Wlaśnie m.in. tego brakowalo w 3ciej cześci Terminatora (tragiczna moim zdaniem... no moze za mocne slowo, ale w porównaniu do 1 i 2 blednie straszliwie). Ogólnie zaczynam miec coraz wieksze nadzieje co do tego filmu... a bylo nie najlepiej: Najpierw jak podali, ze1) robią T4 - pomyślalem sobie po co, potem 2) ze rezyserem bedzie McG - tragedia; 3) Zagra Bale - zrobilo sie ciekawie, 4) podana reszta obsady, zielone światlo od Camerona i teaser rozbudzily we mnie nadzieje. Teraz nawet maly udzial Arnolda dodalby tylko smaczku.
Teraz tak oceniając to na spokojnie, musze przyznac ze ten film ma sens. Wiekszy niz T3 przynajmniej. McG przeciez nic poza Aniolkami nam nie pokazal, a te filmy mialy takie byc... natomiast We Are Marshall byl juz calkiem niezly chociaz jak wiekszośc filmów sportowych troche zbyt patetyczny. Ale moze jest w nim coś wiecej niz gorsza kopia Baya. A sama fabula wydaje sie na prawde OK. Chyba kazdy fan tej serii chcial zobaczyc film o pojedynku maszyn z lud?mi na globalną skale... te apokaliptyczną wizje stworzoną przez Camerona. Trzeba jednak jeszcze poczekac przynajmniej do pierwszego Trailera...

Gieferg

BAT MAN - zaczynasz sie zachowywac jak przedszkolak...

Po tym jak TX dzwoni nagle ujawnia sie tajemniczy wirus, który w konsekwencji doprowadza do uruchomienia SKynetu - nie musi byc jasno powiedxiane "wpuszczam wirusa" - wszystko wskazuje na to ze to zrobila, wiec posty w tonie takim jak twoje ostatnie świadczą tylko o twoim braku umiejetności prowadzenia dyskusji.  

CytatZalatal to ja bym najchetniej T3, na szczeście wyreczyli mnie w tym twórcy serialu Kroniki Sary Connor

Cale szczeście T:S bedzie kontynuowal wątki T3, a nie kronik Sary Connor (których nie dotkne nawet kjem i przez szmate).
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Po teaserze i fotkach tez jestem dobrej myśli. Przed nowym Bondem ma byc trailer - czekamy, czekamy podwójnie :)

Jedyne co mi przeszkadza tak na powaznie, to Dallas Howard jako Kate Brewster.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Cytat: Crane w 11 Wrzesień  2008, 19:26:09
Wiec skąd wziąl sie tajemniczy wirus, który to mial zniszczyc Skynet? Wirus który pojawil sie dziwnym zbiegiem okoliczności po tym jak TX skorzystala z komórki? Zapominasz chyba, ze nie wszystko musi byc powiedziane wprost. Sposób w jaki TX polączyla sie z siecią byl na tyle nietypowy, ze zainfekowanie jej nie wydaje sie wcale takie niezwykle.

Czerwona czcionka jest niepotrzebna, nie bąd?my dziecinni.

Wiec twierdzisz, ze TX przeslala do sieci wirusa, o którym po minucie bebnili w wiadomościach.  :o To niesamowite. Ten wirus byl juz przed przybyciem TX z przyszlości.

Czy wy nic z filmu nie zrozumieliście. Tten wirus, to nie byl zaden wirus, tylko SkyNet. John na ko?cu filmu wszystko wyjaśnia. SkyNet  próbowal zablokowac wszystkie mozliwe linie lączności, a gdy ludzie myśleli, ze to jakiś podly wirus, postanowili go zlikwidowac swoją sztuczną inteligencją (czyli SkyNetem). Gdy ten myślal, ze ludzie zaczynają sie bronic, postanowil ich zniszczyc.

TX nie wyslala zadnego wirusa, ona tylko sprawdzila informacje o swoich przyszlych ofiarach, to wszystko. Jak juz wspomnialem oglądalem ten film ponad 20 razy i nigdy nie wpadlem na tak idiotyczny pomysl, a mój brat, który siedzial kolo mnie, gdy czytalem wasze posty, zacząl sie śmiac. Gdyby bylo tak jak mówisz, ten film bylby debilny. W ogóle nie rozumiem jak ktoś mógl wpaśc na tak glupi pomysl.  :P

A czerwona czcionka to tak, zebyś zrozumial.

Crane

#57
Obejrzalem przed chwilą ko?cowy monolog Connora i nie ma tam zadnej mowy o tym, ze wirusem którym mial sie zając Skynet byl Skynet (he?). Mówi tylko ze nie bylo zadnego jądra systemu (Skynetu); po tym jak go wlączono, objąl komputery na calym świecie.

Cytat: BAT MAN w 11 Wrzesień  2008, 21:14:55Wiec twierdzisz, ze TX przeslala do sieci wirusa, o którym po minucie bebnili w wiadomościach.  :o To niesamowite. Ten wirus byl juz przed przybyciem TX z przyszlości.
Jakie bebnienie we wiadomościach? Na jakiej podstawie twierdzisz ze wirus ten byl przed przybyciem TX? Pierwsza wzmianka o nim pojawia sie PO scenie, w której TX wykonuje swój telefon. Dopiero wtedy koleś opowiada ojcu Kate o wirusie, a to znaczy ze to świeza sprawa skoro general pyta sie o co chodzi.

No dobra, przyjmijmy ze TX nie zainfekowala sieci swoim piskiem, ale tak to wszystko jest pokazane, ze mozna to wlaśnie w ten sposób interpretowac. Nie wiem o jakim bebnieniu we wiadomościach mówisz; jakaś scena której nie widzialem?

PS. Czerwona czcionka nie sprawi ze zrozumiem, zasugeruje jedynie ze mam do czynienia z dzieckiem neo. Chyba nie chcesz byc tak postrzegany?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

#58
CytatTen wirus byl juz przed przybyciem TX z przyszlości.

Nie masz na to dowodów. Po raz pierwszy jest o nim mowa dopiero po tym jak TX rozmawia przez telefon. Wiec nasza interpretacja jeśli nawet nie jest sluszna jest nie do podwazenia z danymi jakie mamy z filmu :P 

Cytata mój brat, który siedzial kolo mnie, gdy czytalem wasze posty, zacząl sie śmiac
To jest twój argument? Sorry, to zaden argument.  Samym tym, ze chcesz zebyśmy postrzegali ten film tak jak ty bo ty go widzialeś az 20 razy niestety nas nie przekonasz. Try harder.

Dla mnie sprawa jest oczywista i nie musialem do tego oglądac filmu 20 razy, raz w zupelności wystarczyl. TX wypuszcza wirusa z którym ludzie nie dadzą sobie rady poniewaz jest zbyt zaawansowany by mogli to zrobic. Wirus przejmuje wszystko, mozliwe, ze nawet sam SKyNet który dopiero wtedy zwraca sie przeciwko ludziom.   

I czemu niby film mialby byc debilny z tego powodu? Przeciez to dokladnie takie samo zagranie jak to ze wyslany z przyszlości Reese jet ojcem Johna, który go wyslal. Co wiecej - wlasnie fakt ze takie rozwiązania juz wystepowaly tym mocniej kaze sądzic, ze postanowiono znowu coś w tym stylu zrobic.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

#59
Cytat: Crane w 11 Wrzesień  2008, 21:48:53
Obejrzalem przed chwilą ko?cowy monolog Connora i nie ma tam zadnej mowy o tym, ze wirusem którym mial sie zając Skynet byl Skynet (he?).

To i ty i Gieferg powinniście obejrzec film jeszcze raz. Bo zle go zrozumieliście. Wiem, ze pierwsza mowa o wirusie jest po tym jak dobrala sie do komórki, ale chcecie mi powiedziec, ze ona wyslala wirusa, który rozprzestrzenil sie na caly świat w ciągu paru godzin?  ::)  ??? Wiec po co jej SkyNet, przeciez z takim wirusem i z umiejetnością kontrolowania maszyn, sama moglaby opanowac świat.

Chcecie dowodu, to wlączcie sobie moment na DVD, w którym TX strzela do ojca Kate. Wtedy John siada kolo niego i nastepuje dialog:

Brewster: SkyNet... Wirus Zainfekowal SkyNet.
Connor: To SkyNet jest wirusem.
T-800: SkyNet odbiera akat przeciw jego dzialaniom. Za póltorej godziny rozpocznie atak bombowy na swojego wroga. (czy jakoś tak)
Brewster: To znaczy, na kogo?
Connor: Na nas ludzi.


No i niech mi ktoś wytlumaczy, czy ?le zrozumialem zdanie "To SkyNet jest wirusem", bo ja je rozumiem jako "SkyNet jest wirusem".  :P  :P  :P Obejrzyjcie jeszcze raz film, bo fidac fabula jest dla was za bardzo skomplikowana.  ::)

PS: Co to do cholery "dziecko neo"?  :(