Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Rekordy - Batman: Arkham City

Zaczęty przez Juby, 26 Sierpień 2012, 11:37:05

Juby

Mamy taki wątek przy Batman: Arkham Asylum, gdzie podałem swoje najlepsze wyniki, ale do tej pory nikt nie wpadł na założenie podobnego tematu o drugiej części gier serii Arkham. Uznałem więc, że pierwszy pochwalę się swoimi osiągnięciami.

Robię to także z innego powodu. Grę kupiłem w dniu premiery i od tamtej pory grałem w nią w każdej wolnej chwili. Fabuła w niej jest dłuższa od poprzednika (zajmuje przynajmniej 8 godzin), misje poboczne to już kilkukrotnie większa skala, a tryby walki to zupełnie inny wymiar (tam było ich 20, tutaj jest bodajże 120 dla każdej postaci). Materiału do przejścia było więc tak dużo, że zanim zdążyłem we wszystko zagrać, zapał się wypalił. Po kilku miesiącach musiałem zrobić formata, a nie wiem jak zapisać swój zapis dla gier for Windows Live, dlatego zrobiłem zrzuty ekranu ze swoimi statystykami. Jak zobaczycie poniżej, poza trybami wyzwań przeszedłem wszystko...







Swój wynik 87% uważam za niezwykle satysfakcjonujący i mam nadzieję, że nie okażę się najsłabszym graczem w Arkham City na BatCave. ;)

bart-allen

A ja wciąż się męczę z tym Ridlerem i sekretami że ja nie wiem jak co robić.A tak może ktoś zaspoileruje co się robi z zielonymi pytajnikami?

http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Juby

Zbierasz je aż będziesz miał wszystkie (tak jak z pokemonami). :P

Leon Kennedy

Pytanie przednie ::). Oglądasz je i zjadasz :P