Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gry na które czekamy...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 07 Sierpień 2012, 15:31:07

Człwowieknietopeż

Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

LelekPL

Wiem. Tak samo jak Terminatora i jeszcze paru innych, ale nie było nigdy naprawdę dobrych gier/nowych. Takich na które te filmy zasługiwały.

Deuce

Kiedyś grało się dużo i to w gry z wszelakiego gatunku. Kilka lat temu moja lista byłaby długa. Teraz już tyle nie "tłukę" w gry. Na chwilę obecną, jedyna pozycja, której oczekuję w tym roku, to FIFA 2013. Grałem we wszystkie jej odsłony od 1998 roku włącznie.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Rafalinda

Ja mam to samo Deuce.
Gram bardzo wybiórczo i ci??ko ju? mnie zadowoli? w tej dziedzinie.
Za du?o tego by?o przez lata. Przyznam si? wam szczerze, ?e Arkham City kupi?em zaraz po premierze, bo mnie prolog tak zachwyci?, ?e ho ho. Niestety pogra?em jakie? 3,5 godziny i od?o?y?em na pó?k?. Wci?? czeka, a mi si? jako? do niej nie pali. Batman mia? tego pecha, ?e nied?ugo wychodzi? Mass Effect 3, przez którego ma?o egzaminów nie obla?em :D To by?o prawdziwie wci?gaj?ce i niesamowite prze?ycie. Znów zapomnia?em, ?e trzeba spa?, je?? i oddawa? mocz. O wychodzeniu na dwór nie wspominaj?c ;)

Jestem fanem serii Assassin's creed, lecz "Revelation" spotka? ten sam los co Arkham City, a gra przegra?a z ma?o znaczniejszym tytu?em  jakim jest "Unslaved", który mnie absolutnie zauroczy? i dzieki któremu znów uwierzy?em w magi? gier.
*Wed?ug mnie to jedna z najbardziej niedocenionych gier tego roku*

Nie wi?za?em te? nadziei z trzeci? ods?on? "Gears of War", ale ca?kiem mi?o si? pyka?o i nawet wci?gn??a mnie na tyle, ?e przeszed?em j? do ko?ca. W multi po sieci ju? mi si? niestety gra? nie chce.

Powinienem napisa?, ?e czekam na:
a) Assassin's Creed 3
b) Watch dogs
c) Dead Space 3
d) Bioshock Infinitive

ale tak nie jest. Pewnie zagram w nie jak troch? staniej? i trafi? na rynek wtórny.

Przemawiaj? do mnie ju? tylko dwie zapowiedzi:

a) Tomb Raider
b) Halo 4

Lar? kocha?em zawsze, a ta ods?ona to du?y powiew ?wie?o?ci. Natomiast seria Halo zawsze dostarcza?a mi taki sam maksymalny poziom zadowolenia, zw?aszcza je?li chodzi SI przeciwników. R?czki zacieram i odk?adam ju? kas? na wersje kolekcjonerskie ;)

LelekPL

No i żeby nie było, że ja jakimś graczem też jestem i wielkim znawcą, to dodam od siebie, że przez ostatnie 5-7 lat grałem jedynie: po razie w Call of Duty, Battlefield, Arkham Asylum, Crysis, a tak poza tym to co jakiś czas pogram sobie jedynie w Arkham City i NBA 2k11.

Bardziej podziwiam to w co można pograć niż sam gram, jeśli to ma jakikolwiek dla was sens.

Altair

Dla mnie najciekawszymi propozycjami wydawców na przyszłość są Assassins Creed 3 i Assassins Creed Liberation. Mam też nadzieję, że Watchdogs się uda na tyle na ile wygląda ;)Co do reszty to zobaczymy, może Mostwanted 2 mnie przekona. ;)

Rafalinda

Aha, zapomniałem jeszcze o jednej grze. Dzięki serdeczne autorowi tego wątku za przypomnienie.
Czekałem na pewien tytuł, który wyszedł dokładnie tydzień temu.

http://www.youtube.com/watch?v=QJbIp-EVKXI

Rado

Fajnie wygląda ten "Deadlight". Lubię takie oldschoole. Szkoda, że tylko na Xboxa wyszło, bo może bym sięgnął. Przypomina mi grę, w którą się ostatnio zagrywałem czyli  "Limbo". No, tyle że tam akcja działa się w piekle. Jak ktoś lubi klasyczne platformówki i do tego lubi bardzo klimatyczne, logiczne zagadki to polecam właśnie "Limbo".

Rafalinda

Rado, moje pierwsze skojarzenie, kiedy zobaczyłem tą grę, również padło na Limbo ;)
Ją również gorąco polecam. Niby tylko skaczesz i przesuwasz przedmioty ale potrafi zaskoczyć i sfrustrować swoimi rozwiązaniami. Ktoś kto kocha łamigłówki i "przygodówki point and click", powinien sięgnąć po Limbo. Wyszła na wszystkie liczące się platformy. Warto ;)

franek

Kiedyś to znacznie pogrywałem w dobre tytuły, teraz ani kompa do tego ani chęci do grania. Ale nadal wiem co się dzieje i bardzo jestem ciekaw jak wyjdzie nowy Tomb Raider, bo zapowiada się niesamowicie. Co do Assasina to szanuje sobie tylko dwójkę, resztę mam gdzieś. Rafalinda, co to znaczy że Revelations spotkał ten sam los co Arkham City? Przecież Revelations wtuliło totalnie z Arkham City, gdyż ten jest najlepszą grą akcji, najlepszą grą na X360 w tamtym roku.


Show Must Go On!!!

Człwowieknietopeż

Ja w gry za bardzo nie gram, bo są drogie jak cholera  :-\
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Rexio

Co racja, to rajca...gry kosztują. Oczywiście te na konsole są najdroższe z oczywistych względów, natomiast te na PC mają dość przyzwoite ceny. Inna sprawa jeśli ktoś jest zapalonym graczem i preferuje piecyki, a chce mieć dobry sprzęt, to *kasa kasa kasa*. I tak wychodzi na jedno...

Człwowieknietopeż

No ja właśnie na konsoli gram.
A większość pc-towców ściąga gry z bananem na twarzy, a ten kto kupuje grę bez multi wydaje się dla nich nienormalny.
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

Z braku PC ostatnio moje najwi?ksze wojny przeprowadza Lego Batman na NDSie ;) Ale, ?e stacyjka nadci?ga wielkimi krokami pod mój dach, obstawiam, ?e rzuc? si? do grania jak wyg?odnia?a hiena xD

Najbardziej czekam na Metal Gear Solid: Rising na PS3, gameplay prezentuje si? zar?bi?cie :) Nowy Tomb Raider w konwencji survivalowej te? mo?e by? niez?y, poza tym ...ekhm...ta Devil May Cry, z du?ym naciskiem na "Cry". Jak na razie jestem negatywnie nastawiona do robienia z Dantego hybrydy anio?a i demona i zrzynania systemu walki i broni z GoW i Dante's Inferno.

AC3 jako? do mnie nie przemawia, ale rozgrywka prezentuje si? ciekawie wi?c zobaczymy, co nam zaserwuj?. Na razie musz? nadrobi? tytu?y, w które nie ugra?am jak Skyrim, Diablo III, DoW:Retribution i kilkana?cie innych, bo to skandal mie? takie zaleg?o?ci xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Człwowieknietopeż

W AC3 nie podoba mi się opcja polowania, a nowy Dante to wyszczekane emo
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.