Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zack Snyder's Justice League

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2020, 17:17:21

Juby

http://www.batcave.com.pl/2020/08/czyzbysmy-poznali-date-premiery-zack-snyders-justice-league/

Padłem. xD

Przypominam, że zdjęcia Snydera do JL zakończyły się w październiku 2016 roku, czyli na post-produkcję miał jakiś rok. A ze stanowiska reżysera zszedł w maju 2017 (więc sporo post-produkcji mieli już za sobą). Mimo to, od ogłoszenia Snyder Cut w maju tego roku, na wersję Zacka będziemy czekać rok i 3 miesiące! ;D

Liczyłem na premierę już w styczniu, max. w kwietniu (tak, jak pojawiała się Gra o Tron na HBO). Jeśli to info się potwierdzi, moje oczekiwanie spada niemal do zera. We wrześniu to ja będę już odliczał dni do Batmana z Pattinsonem. :P

Q

Data oficjalnie nie potwierdzona, więc można zakładać, że to najgorszy wariant. Co do dokończenia filmu post-produkcji to pytanie ile osób ma do dyspozycji Snyder, czy spece od efektów specjalnych pracują w takim samym składzie jakby robili to 2016/2017?

Jest też kwestia samego HBO Max może na jesień planują wejść z usługą do innych krajów? Pozostaje jeszcze sporo niewiadomych. Ale co to jest po tylu latach czekania jeszcze kilka miesięcy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Ale tu nawet nie rozwaliła mnie perspektywa dłuższego czekania. Bardziej tego, że Warner ma puste pierwsze półrocze w kalendarzu 2021 jeśli chodzi o kino superhero, a JL miałoby wyjść miesiąc po The Suicide Squad i na kilka dni przed nowym Batmanem. Zagranie bez sensu. Tak samo jak wypuszczenie zapowiedzi Snyder Cut kilka dni temu, na 13 miesięcy(!) przed premierą na HBO Max (o ile się potwierdzi). Do tej pory "najgorszym wariantem" jaki zakładałem był maj 2021 (czyli równo rok po ogłoszeniu SC). Września w życiu bym się nie spodziewał.

Juby

Jared Leto to Play Joker in Zack Snyder's Justice League

Taka sytuacja. Najwyraźniej Warner uznał, że film z Phoenixem pozwolił ludziom zapomnieć o retarded-Jokerze z filmu Ayera i cichaczem chcą go znowu wprowadzić do swojego uniwersum, tym razem prowadzonego przez zdolniejszego reżysera (i zapewne w mniejszej dawce). ;D Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie było wcześniej, więc też wrzucę - fotka Batflecka z okazji Dnia Batmana. O ile jego drugi kostium niezbyt mi się podoba (do fotek Pattinsona najmniej ze wszystkich filmowych batsuits), tak na tej fotografii Nietoperz prezentuje się bardzo fajnie.


HUDY

Może scena po napisach będzie bardziej rozbudowana, Lex i jego Legion of Doom

Leon Kennedy

Możliwe. Tak czy siak fajnie, że znów będzie i oby dostał kolejną, ale za to prawdziwą szanse!!

Juby

Leto to utalentowany aktor. Jego Joker był tragiczny w SS Ayera, ale myślę, że z lepiej napisaną rolą i innym reżyserem mógłby się zrehabilitować. Tylko nie wiem, czy on w tym projekcie w ogóle jest potrzebny? Ileż można wciskać Jokera do wszystkiego? Mam nadzieję, że jego powrót do DCEU oznaczałby całkowity brak Jokera kiedykolwiek w serii Matta Reevesa.

Leon Kennedy

Nawet jeśli powróci Leto, to bardzo wątpię, aby Matt nie myślał o wprowadzeniu Jokera w swojej trylogii, może nie jako główny zły, ale jednak czuje, że zobaczymy go u niego na ekranie.

HUDY

Deatstroke miał być przeciwnikiem w skasowanym Batku Afflecka. Są(były) jakieś pogłoski o serialu z Benem. Ciekawie by było gdyby powrót na plan JL Snydera miało być furtka do serialu. Affleck vs Leto & Manganiello, Mimo iż ten Joker mi nie leży w serialu Joker wg Leto by mógł być wraz z Deathstrokerem.

Rado

Cytat: HUDY w 22 Październik  2020, 12:47:41Może scena po napisach będzie bardziej rozbudowana, Lex i jego Legion of Doom

Też tak mi się wydaje. Joker będzie tam pewnie na łodzi u Luthora, powie jedno dwa zdania i tyle będzie z "dokrętek". Tak czy owak przyjmuje powrót Leto z otwartymi ramionami.

Juby

Zack potwierdził prace nad dokrętkami:



Wygląda na to, że tytułem jego wersji jest Justice League: Zack Snyder's Director's Cut (chociaż cholera wie, zmieniają zdanie co chwilę). :P

Juby

Zgodnie z zapowiedziami, Zack opublikował dziś alternatywną wersję zwiastuna do JL: The Snyder Cut. Jest w czerni i bieli, a w środku znalazło się kilka nowych ujęć, m.in. z Cyborgiem i hologramem Supermana.

https://vero.co/zacksnyder/DG-7QPKKvNB8KGDnPQBTLTFg

Opublikowano też nowe fotki:



Kilka dni temu na tubie pojawił się również wywiad Grace Randolph z Zackiem, w którym sporo mówił o JL, m.in. potwierdził obecność Jokera i jego nowy look, zdradził że dokrętki zajmą ok. 4-5 minut metrażu jego wersji i takie tam pitolenie (ciągle powtarza "You know", choć my don't know :P).

Dziś mijają dokładnie trzy lata od kinowej premiery JL, a za trzy dni mija pół roku od ogłoszenia wersji reżyserskiej. Od tamtej pory interesuje mnie wyłącznie jedna informacja - data premiery. Mogą bombardować nas kolejnymi zapowiedziami video i fotkami bohaterów z planu sprzed czterech lat, ale mnie to lata i powiewa, dopóki nie potwierdzą kiedy będzie można obejrzeć tę "bezkompromisową wizję Snydera". :P

Q

Wg Grace Randolph  premiera "Zack Snyder's Justice League" w marcu 2021. Niewykluczone, że latem produkcja zagościłaby na ekranach kin, a także że będzie możliwość obejrzenia wersji czarno-białej.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

No i taka data premiery byłaby dobrą wiadomością. Póki co, informacje Grace w przynajmniej 90% się potwierdzały, więc oby i tym razem.

Nowe fotki, najlepsze do tej pory spojrzenie na Steppenwolfa oraz nowy look Deathstroke'a (o wiele lepszy od tego ze sceny po napisach kinowej JL oraz sceny, którą nagrał Snyder w 2016).


HUDY

#59
Stepek wygląda zdecydowanie lepiej. Jednak wygląda też jakby reklamował kartę graficzną 😅
Deatstroke agresywniejszy ale czy takie golenie bylo konieczne 🤔