Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o Bat-Filmy

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:14:07

Juby

Czy to primaaprilisowy zart z przesunieciem premiery TDK, jezeli nie strasznie sie wk...ie?????
Posted on: 01 Kwiecie?  2008, 12:24:53

 Wpisalem w przeglądarce premiera TDK i bylem na stronie Warner Bros. Poland i nigdzie nie pisze o premierze filmu anizeli miala by sie odbyc miesiąc pó?niej.

Mr.G

Nie znam sie na zartach i niestety podejrzewam, ze BatCave pisalo powaznie, ale moze sie myle. Bym sie mylil...

Maxie Zeus

Ja nadal myśle, ze to tylko taki kawal ze strony redakcji - jak juz BAT MAN wspomnial, nigdzie nie ma takiego ogloszenia na stronach anglojezycznych.

Leon Kennedy

Oczywiście, ze to byl zart :). Chod? musze przyznac, ze przez chwile w to uwierzylem ;).

Juby

Wiem, ze Tobay Maguire dostal za Spider-mana 4 mln , a za 2 i 3 po 17 mln $; wiem tez ze Brandon Routh dostal za role Supermana 1 mln $, podobnie jak Reeve za Supermana III; A co z odtwórcami roli Gacka?
Czy ktoś móglby mi podac ile dostal kazdy aktor za role Batmana w filmie?
Posted on: 03 Kwiecie?  2008, 14:49:05

 Czy w ogóle ktoś to wie, bo nie widze zadnej odpowiedzi?

Mr.G

Cierpliwośc cechą Boską, BAT MAN.

Maxie Zeus

Rzeczywiście, BAT MAN - zadaleś dośc trudne pytanie. Ja tylko wiem, ze Jack Nicholson zarobil 60 milionów dolarów ($60000000) za zagranie roli Jokera, bijąc tym rekord w Hollywoodzie (na tamte czasy).

Q

Jack zarobil 60 mln dolarów lącznie, czyli wliczając w to gaze i procent z zysków filmu.

Michael Keaton za "Batmana" dostal $5,000,000
Val Kilmer za "Batman Forever" $7,000,000
George Clooney za "Batman i Robin" - $10,000,000

Takie informacje podaje IMDB.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Troche to śmieszne. Clooney - $10,000,000 ;D Niby za co?
To Keaton powinien tyle dostac, bo 100 razy lepiej zagral tą postac!

Maik

Cytat: Maxie Zeus w 03 Kwiecień  2008, 21:47:22
Troche to śmieszne. Clooney - $10,000,000 ;D Niby za co?
Za prace dwuch wcześniejszych panów ;)
Poprostu  z kazdym filmem znaczenie postaci Batmana w świecie kina "roslo" i przez to za zagranie jej placi sie coraz wiecej...
Lub mówiąc innaczej :  W im wiekszym filmie grasz tym wieksza placa a znaczenie tych filmów roslo z kazdym filmem.

Dziwne to ale tak to rozumiem ;)

Woland

Cytat: Q w 03 Kwiecień  2008, 21:39:36

Michael Keaton za "Batmana" dostal $5,000,000
Val Kilmer za "Batman Forever" $7,000,000
George Clooney za "Batman i Robin" - $10,000,000

Takie informacje podaje IMDB.

Kilmer za "Batmana Forever" otrzymal 2 mln dolarów. Gaze Clooneya i Keatona (w rzeczywistości 3 mln) są tez bardzo zawyzone.
Za to Arnold Schwarzenegger za "Batmana i Robina" otrzymal az 20 mln dolarów.

You're in for a show tonight, son.

Juby

#41
Tu sie nie zgodze slyszalem, ze Arnold Schwarzenegger za role Freeze 'a dostal 30 milionów i dopiero w 2003 pobil swój rekord biorąc za Terminatora trójke 40 mln $. Cześc z tego oddal pó?niej na nakrecenie ko?cówki sceny z d?wigiem. Choc moze ta informacja o 30 milionach to coś takiego jak rzekomy budzet B&R 180 milionów $.
Dzieki, ze mi odpowiedzieliście, ale w tej odpowiedzi zabraklo troche Christiana Bale 'a

Q

Cytat: Woland w 04 Kwiecień  2008, 06:34:47
Kilmer za "Batmana Forever" otrzymal 2 mln dolarów. Gaze Clooneya i Keatona (w rzeczywistości 3 mln) są tez bardzo zawyzone.

Wiec zapewne dane z IMDB wliczają tez procent z zysków filmu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Super Robin

Jaka jest obsada PL Dubbingu w Batman & Robin ?

Mariano

Dubbing byl tam chyba jeszcze bardziej slaby  niz sam film, mi sie przynajmniej nie podobal. Jednak nudzilo mi sie, wiec Ci sprawdzilem :)

Andrzej Ferenc : Batman / Bruce Wayne 
Bartosz Opania : Robin / Dick Grayson
Marcin Tro?ski :Mr. Freeze / Dr Victor Fries
Elzbieta Jedrzejewska : Trujący bluszcz - Poison Ivy / Pamela Isley
Izabella Bukowska : Batgirl / Barbara Wilson
Jerzy Kamas : Alfred Pennyworth