Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Suicide Squad

Zaczęty przez Leon Kennedy, 13 Październik 2018, 03:32:54

Juby

Przy swoim poście otwierającym ten wątek klikasz w "Więcej" > "Modyfikuj" > i gdy przeniesie cię do pełnego edytora wiadomości, zmieniasz tytuł wątku. ;)

Zrobiłem tak na próbę przy tej wiadomości i udało się bez problemu. W ten sam sposób możnaby zmienić nazwę tematu o BoP na pełny tytuł. :)

Leon Kennedy

Dzięki za przypomnienie i zadanie wykonane. Harley również już zmieniłem.

Juby

#32
Nieźle, choć wcisnęła ci się zbędna kropka na końcu ;)

Już ją wywaliłem  :D

Spoko. Swoją drogą, ciekawe jak przetłumaczy to nasz dystrybutor. Od 2016 nie pasował mi ten "Legion", mam nadzieję, że film Gunna dostanie prawidłowo przeniesiony na polski "Oddział samobójców". ;)

Juby


Juby

Nowe logo:


Wyszło też w kilku innych wersjach językowych, ale nie ma wersji PL (a szkoda, liczę że tym razem poprawnie przetłumaczą tytuł). Być może już za 2 tygodnie pierwszy zwiastun podczas DC Fandome.

Leon Kennedy

Mogliby, mogliby. Zdjęcia już się chyba nawet skończyły, a My dalej w sumie mało, bardzo mało wiemy...

Juby

Zdjęcia zakończyły się już w lutym, film jest w zaawansowanej post-produkcji. Tymczasem...

Cytat: Juby w 12 Luty  2020, 13:15:54Swoją drogą, ciekawe jak przetłumaczy to nasz dystrybutor. Od 2016 nie pasował mi ten "Legion", mam nadzieję, że film Gunna dostanie prawidłowo przeniesiony na polski "Oddział samobójców". ;)
Cytat: Juby w 06 Sierpień  2020, 13:42:57Wyszło też w kilku innych wersjach językowych, ale nie ma wersji PL (a szkoda, liczę że tym razem poprawnie przetłumaczą tytuł).



JA... PIER... DOLE!! Dramat! Gorzej się nie dało. Nie tylko zostawili "Legion", ale też dodali dwukropek i oryginalny tytuł jako podtytuł. Brak mi słów.

Q

Cytat: Juby w 06 Sierpień  2020, 13:42:57Wyszło też w kilku innych wersjach językowych, ale nie ma wersji PL (a szkoda, liczę że tym razem poprawnie przetłumaczą tytuł). Być może już za 2 tygodnie pierwszy zwiastun podczas DC Fandome.

Jest i polski



poprawy nie ma, jest jeszcze gorzej

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Spóźniłeś się, byłem pierwszy.

Brygada Samobójców, Oddział Samobójców, Drużyna Samobójców - możliwości było tak wiele, w tym jedyna okazja jaką kojarzę, aby dystrybutor poprawił się, bo poprzednia część w oryginale była niemal taka sama, a spieprzyli ją jakiś "legionem". Ale nie, trzeba było kombinować i skompromitować się po raz kolejny.

LelekPL

A co powiecie na Sala samobójców? :P Szczerze? To tylko tytuł. Plakat wygląda gorzej i tyle.

Juby

Nie może nam się podobać / nie podobać tytuł? Dla mnie to też w jakimś stopniu ważna część filmu i mała szpilka z oko, jeśli ją spartolą.

LelekPL

Nic takiego nie mówiłem. Podzieliłem się tylko swoją opinią.

Juby

Okej, mylnie odczytałem twoje intencje. ;)

Q

Pierwsze fragmenty wyglądają obiecująco nawet efekty przy Polka Dot Manie nie odstraszają.


Co do postaci, to obsada jest następująca:
Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Michael Rooker jako Savant, Flula Borg jako Javelin, David Dastmalchian jako Polka Dot Man, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher 2, Idris Elba jako Bloodsport, Mayalin NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Thinker, Alice Braga jako Solsoria, Steve Agee jako King Shark, Pete Davidson jako Black Guard, Nathan Fillion jako TDK, Sean Gunn jako Weasel, John Cena jako Peacemaker, Jai Courtney jako Captain Boomerang.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Liczę na szaloną podróż z masą nieoczekiwanych albo i oczekiwanych trupów. Jak na razie DC wymiata!!! WW całkiem udany trailer, SS to co teraz widziałem bomba, JL super, The Batman NIESAMOWICIE, Gotham Knight interesująco, SS vs JL, nie wiem czy to będzie sieciowka i jak to w sumie solo będzie wyglądac, ale i tak ciekawie...