13 kwiecień 2021, 07:30:27

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Wasze zdobycze komiksowe.

Zaczęty przez Silent Dark, 05 lipiec 2008, 15:57:51

Juby

"Prawie miesiąc" powiadasz. ;D Ja odkąd wróciłem do pracy w biurze mam tak niewiele wolnego czasu, że czeka na mnie jeszcze z 8 wydań zbiorczych i sporo zeszytówek (choć akurat Batmany TM-Semic specjalnie czekają aż w końcu uzbieram wszystkie te, które chcę mieć), niektóre od maja, a mamy lipiec! Na szczęście od 20.07 znowu home office, więc w wolnych chwilach będę mógł nadrobić wszelkie zaległości. ;)

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Cztery wydania za całe 88 zł (99 zł z dostawą do paczkomatu)! :)

Muszę się spiąć, bo męczę drugi tom JLA już zdecydowanie za długo. Potem biorę się za serię Superman/Batman. Wrogów publicznych miałem już w wydaniu DK z 2005, ale nie chciałem zaczynać o drugiego tomu, poza tym od jakiegoś czasu o wiele lepiej czyta mi się zbiorcze tomy od zeszytówek.

- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Ja w ogóle od dłuższego czasu wolę wydania zbiorcze. Chodź gdyby wrócili u nas do tej formy znanej z tm - semic mógłbym zmienić zdanie 🙃

Juby

26 luty 2021, 16:03:34 #393 Ostatnia edycja: 26 luty 2021, 16:43:24 by Juby

Terminator, o którym wyraziłem już swoje zdanie w innym temacie oraz 25 tom WKKM, czyli pierwszych 7 odcinków Ultimate Spider-Man. W 2002 zbierałem tę serię od FunMedia, ale udało mi się zdobyć jedynie odcinki 1, 2, 5 oraz 7 (młodszego brata). Chciałem mieć całość, więc postanowiłem kupić wydanie Egmontu, ale... spóźniłem się :P Tom 1 zawierający pierwszych 13 odcinków jest wszędzie wykupiony gdzieś od początku roku. Całe szczęście natrafiłem na info, że akurat 7 pierwszych odcinków, na których mi zależało, znalazło się w kolekcji Marvela w 2013 roku i akurat ktoś wystawiał go na OLX. :)

Może ktoś wie, czy w podobny sposób wydano początki Ultimate X-Men wcześniej publikowane u nas w 2004 przez wydawnictwo DK (Dobry Komiks)? Bo New X-Men na pewno doczekało się takiego wydania i na nie też będę polował, ale z Ultimate chyba pierwszym wydaniem zbiorczym jest ubiegłoroczne od Egmontu.

- Morgan Freeman

Night_Wing

"Deadpool, Marvel NOW!", to jedna z tych ,,najlepsiejszych", najbardziej ambitnych, barwnych i bardzo ciekawie napisanych serii z tej linii wydawniczej Uniwersum Marvela, jakie w jej obrębie powstały; chodzi mi rzecz jasna o wydania polskie od Egmont Polska. Jakiś czas temu, kupując brakujące tomy 2 i 5, udało mi się ostatecznie skompletować oderwane od reszty przygody najemnika z nawijką, które zaprezentowało nam Marvel NOW!. 10 tomów wskoczyło na należyte miejsce na geekowskiej półeczce. Teraz można kompletować coś innego z tej linii, a potem zająć się "Marvel NOW 2.0!".