Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zdjęcia i filmiki z "Suicide Squad"

Zaczęty przez Q, 25 Kwiecień 2015, 11:18:55

Deuce

Mi się wszyscy podobają, oprócz Harley Quinn. Sam wygląd nie jest zły, ale jedyną formą tej postaci, jaką akceptuję, jest ta oryginalna, w stroju pajaca. Nie lubię jej wszelkich inkarnacji z gier Arkham czy The New 52. Przez taki wygląd traci cały swój sens. Ponadto, w tym stroju i z tymi napisami na koszulce, to bardziej kojarzy mi się z "Córką" Jokera niż z samą sobą.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Johnny Napalm

CytatPS: A zauważyliście, że na zdjęciu Deadshot ma białe palce...

Ja tego nie zauważyłem, no i dalej nie zauważam. Gdzie to widzisz?

Kurcze, ale wesoły jarmark im wyszedł. Taka trupa cyrkowa, którą tylko pakować do kampera, wozić i pokazywać żądnym wrażeń widzom.
Serio, trochę tanio to wygląda. Gdzie ta Ameryka, no gdzie? Na razie to na Bułgarię wygląda z tą swoją przaśnością. Stylówa większości postaci jest taka na bakier. Tylko Rick Flagg, nieco mniej Boomerang i jeszcze słabiej Harley Quinn jako tako wyglądają. Reszta jest nijaka, albo śmieszna z tym swoim imidżem ale nie w tą dobrą stronę.

A jak widzę Croca, to domyślam się, że chyba powstanie film niezwykle radosny, z dosyć mocną nutą ironii. Oby nie autoparodia.


THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

CytatJa tego nie zauważyłem, no i dalej nie zauważam. Gdzie to widzisz?

No tutaj...

http://www.batcave.com.pl/2015/05/will-smith-jako-deadshot-w-pelnym-kostiumie/#more-13735

CytatNie lubię jej wszelkich inkarnacji z gier Arkham czy The New 52.

Dla mnie ta z AA byłaby do filmu idealna.

PS: Mina Smitha w sumie taka trochę dziwna ;D

Johnny Napalm

Jak dla mnie to tylko kwestia oświetlenia, dlatego palce Smitha wyglądają na dużo jaśniejsze niż np jego skóra wokół oka, bo po prostu tutaj maska rzuca większy cień. Zresztą czarni ludzie z reguły mają jaśniejsze dłonie od reszty ciała.

A jego mina, cóż... chciałem powiedzieć, że jest taka olewająca, czy wręcz pytająca: co ja tu do cholery robię? Jednak to taka tradycyjna mina Willa. Z niej jest znany chociażby od czasów MiB. Twardziel - opierdalacz, jednym słowem.

Przyjrzałem się nowym zdjęciom. Zmieniam zdanie, Croc wygląda świetnie w tym kapturze! A Harley jest po prostu najlepsza z możliwych!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Pewnie masz rację, ale i tak jakoś zabawnie to wyszło :D

Q

#35
Czyżby odpowiedź na pytanie skąd się wzięły tatuaże Jokera, czy tylko fanowska twórczość?



Mamy już oficjalne potwierdzenie, że to fake.

https://www.youtube.com/watch?v=EbyFvQY7ilc
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Dlaczego Batman nie zabił Jokera? Odpowiedź na nowych zdjęciach - Batmobil nie miał jeszcze wtedy działek.



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Taka urodzinowa Harley :D



PS: 25 urodziny.

Adriann


The Dream

Zwiastun przeciętny, szczena nie opada, ale robi apetyt na więcej. Źle to nie wygląda, a Joker i Harley spodobali mi się. Najlepszym elementem trailera była muzyka. Brzmi znajomo, jednak nie mogę konkretnie skojarzyć.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

kelen


The Dream

No na to bym nie wpadł. Brzmi zupełnie inaczej niż oryginał. Dzięki, Kelen. :)
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

kelen

Myślałem, że to już jakiś istniejący cover, ale wiki mówi, że to zupełnie nowa aranżacja powstała na potrzeby trailera.

Funky

Nic szczególnego, ale najbardziej rozczarowany jestem Jokerem. Jego skóra nie jest trupio blada a ca?kowicie normalna, i g?os bardzo przypominaj?cy ten który Heath u?ywa? w ''Mrocznym Rycerzu''. A i jeszcze ta komputerowa peleryna Batmana na samochodzie klauna :-\

Leon Kennedy

Faktycznie mógłby być bardziej blady, ale jak o głos tak i o grę aktorską możemy być raczej spokojni.